Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555114 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1840 dnia: Lutego 02, 2013, 17:12:18 pm »
Po raz któryś: myślę, że przesadzacie.
1. Jest dzień po meczu, a więc treningu chyba nie ma.
2. Zbyszek jest warszawiakiem, a konkurs chyba odbywa się w Warszawie (nasz mecz też odbywał się w Warszawie).
Gdyby codzienny ośmiogodzinny trening dawał gwarancję lepszej gry, pewnie trenowalibyśmy po 8 godzin dziennie. Niestety, ilość godzin spędzonych na treningu nie przekłada się bezpośrednio na formę. Od tego są trenerzy, żeby czas treningu i obciążenia dozować. Nie ma i nie będzie związku przyczynowo-skutkowego pomiędzy udziałem w jury, a złą/dobrą zagrywką Bartmana.
Nie wprowadzajcie smrodku. Nie warto.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1841 dnia: Lutego 02, 2013, 17:31:07 pm »
A no tak, Zbyszek wypowiadał się, że po spotkaniu w Warszawie będzie miał jeden dzień wolnego który spędzi w swoim rodzinnym mieście..
W sumie nic mi do tego co robi Zbyszek. Ale ja jako wierny kibic mam prawo wyrazić swoje zdanie na ten temat. Uważam, że wszystko jest dla ludzi, ale też trzeba wszystko dozować, z wszystkiego korzystać, ale z umiarem. Rozumiem - dostał propozycję to z niej skorzystał. Jest mężczyzną, a każdy lubi popatrzeć na piękne kobiety. Jednakże ja tylko zastanawiam się, czy w Polsce naprawdę nie ma innych siatkarzy? Chyba Polska siatkówka to nie tylko Zbigniew Bartman. Jeżeli tylko on dostaje propozycje to na zdrowy rozum to też musi skądś się brać. Jest medialny? A niech będzie tylko niech nie zapomina, że jego praca to bycie siatkarzem, a nie celebrytą. Uprzedzając pytania - pewnie można łączyć obie te 'funkcje'. Ale taki Ronaldo poza tym, że jest celebrytą jest też świetnym piłkarzem, przez wielu uznawanym za najlepszego na świecie. Czy jesteśmy w stanie to samo powiedzieć o Zbyszku? Ja się nie odważę. Sportowiec może sobie wyrobić renomę w świecie gwiazd, ale z pewnością tylko i włącznie dobrą grą i sukcesami, niczym innym. W Polsce łatwo być 'na topie' co dobitnie pokazuje przykład niejakiej Natali Siwiec. Wystarczy, że pokazała biust podczas Euro i już wszyscy robią z niej gwiazdę, ale nota bene czy ktoś wie czym ta gwiazda się zajmuje? Ja nie. Postawmy sobie wyżej poprzeczkę, a jeżeli Polacy aż tak ją zniżają, to po prostu nie próbujmy przez nią przeskakiwać, bo to bez sensu.

Zbyszkowi życzę.. Mistrzostwa Polski. Wtedy będzie mógł szaleć przed kamerami, a ja sama powiem, że jest godny miana celebryty. Dlatego też jeszcze dużo pracy przed nim.
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2013, 17:38:27 pm wysłana przez paula16 »
Seize the day or die regretting the time you lost.

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1842 dnia: Lutego 02, 2013, 17:40:00 pm »
Ja podobnie jak repres nie widzę w tym nic złego. Ma wolny wieczór więc spożytkuje go w sposób jaki będzie mu pasował. A jeszcze jak w dodatku trochę będzie promował siatkówkę to tylko z pożytkiem dla wszystkich.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1843 dnia: Lutego 02, 2013, 17:48:49 pm »
...Rozumiem - dostał propozycję to z niej skorzystał. Jest mężczyzną, a każdy lubi popatrzeć na piękne kobiety. Jednakże ja tylko zastanawiam się, czy w Polsce naprawdę nie ma innych siatkarzy? Chyba Polska siatkówka to nie tylko Zbigniew Bartman. Jeżeli tylko on dostaje propozycje to na zdrowy rozum to też musi skądś się brać...
W Warszawie nie ma innych siatkarzy, którzy byliby tak popularni jak Bartman. Niby kto?
A inni... Zagumny (osobowość dość mrukowata) prosto z meczu przyjedzie, czy może Winiarski? A może Antiga z Łaską wskoczą w samochód i z Bydgoszczy śmigiem do warszawskiego jury? Igłę żona i dzieci ciągną do domu. A Zibi to chyba kawaler.
Daj spokój dziewczyno i przestań się czepiać.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1844 dnia: Lutego 02, 2013, 18:03:03 pm »
Ja mam takie zdanie Repres, a Ty inne. Przypominam Ci, że to jest forum więc nie mów mi bym 'dała spokój' bo tu panuje wolność wypowiedzi.
Niech wybiera sobie Miss Polonia - o mnie za mnie może nawet Wydarzenia w Polsacie prowadzić. Tylko dla mnie to nie jest promocja siatkówki. Pan X czy Pani Y będą mieli gdzieś czy w jury siedzi Piotr Kupicha czy Zbigniew Bartman. Ja nie widziałam by Saleta zasiadający w wyborach Miss Polski  powodował, że w kolejnej walce bokserskiej przed telewizory zasiadły tłumy. Po prostu promujmy siatkówkę dobrą grą, sukcesami, a nie gadajmy głupot o takiej promocji bo to jest.. śmieszne i jest to mijanie się z prawdą. Siatkówka w Polsce jest popularna - na spotkania chodzą tłumy kibiców. Ok, może brakuje nam sponsorów? Pewnie, zawsze może być pod tym względem lepiej, ale jak mówię w taki sposób sponsorów do siebie nie przyciągniemy.

Dobra daje spokój Zbyszkowi. Niech robi co chce, ale ja tylko od niego oczekuję dobrej gry i wkurzają mnie jego notoryczne występy podczas gdy na parkiecie gra piach. Tak, to jest piach a potwierdzeniem jest jego żenująca zagrywka i godne tej zagrywki zachowanie względem trenera i nie tylko, Amen.
Seize the day or die regretting the time you lost.

Kasia93

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1845 dnia: Lutego 02, 2013, 18:15:58 pm »
Dobra daje spokój Zbyszkowi. Niech robi co chce, ale ja tylko od niego oczekuję dobrej gry i wkurzają mnie jego notoryczne występy podczas gdy na parkiecie gra piach. Tak, to jest piach a potwierdzeniem jest jego żenująca zagrywka i godne tej zagrywki zachowanie względem trenera i nie tylko, Amen.

Bo zapomniałaś, że Zbynio to superstar a nie zawodnik-fighter i to jest jego (nasz) największy problem ...

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1846 dnia: Lutego 02, 2013, 18:39:40 pm »
Pewno, że można mieć swoje zdanie na temat tego, że Ziemia jest płaska. Tylko po co?
Jeśli mi wykażesz, że istnieje związek przyczynowo - skutkowy pomiędzy udziałem/brakiem udziału w jury a dobrą/złą grą, przyznam Ci rację. Co ma Bartman zrobić z wolnym czasem? Klęczeć na rzeszowskim Rynku ubrany w wór pokutny i błagać nas o przebaczenie, że nie wygramy LM? A może kupić pół litra i wypić z rozpaczy na rzeszowskiej kwaterze? A może skakać po Podpromiu po 10 godzin dziennie przez 7 dni w tygodniu?
Życie, nawet zawodowego sportowca, składa się nie tylko z pracy. Czasem trzeba coś zjeść, przespać się, zrobić siusiu, skorzystać z rozrywek,... A jeśli zapraszają na imieniny, wesele czy do jury Miss Polonia, a czas pozwala, to czemu nie? Trafi się znajomy pogrzeb, to też trzeba zauczestniczyć. Jeden kocha grać na komputerze, drugi - sędziować Miss Polonia, a trzeci kocha teściową. I co w tym niestosownego?
Co ma piernik do saksofonu?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1847 dnia: Lutego 02, 2013, 18:59:25 pm »
Ale ja nie czekam na to, aż przyznasz mi rację. Po prostu nie podoba mi się to i tyle. Nie lubię piłki nożnej, a wiesz dlaczego? Bo zawodnicy dostają kupę kasy, lansują się z panienkami (niegdyś tak to ujął Kurek) a grają jak ciamajdy. Ja osobiście złamanego grosza bym nie dała na bilet by oglądać tę błazenadę. Więcej o tych piłkarzynach od siedmiu boleści na stronach o celebrytach niż na stronach gdzie mogliby się zapisać sukcesami. Nasi siatkarze ciężko pracowali na to miejsce w którym teraz są. Zawsze podziwiałam ich za to, że są otwarci dla ludzi, ale mimo wszystko zachowują umiar. Zbyszek zraził mnie odrobinę do siebie swoim zachowaniem. U Anastasiego potulny baranek, a jak nasz trener od czasu do czasu próbuje mu coś wytłumaczyć to on ma to w dupie i nikt nie powie mi, że jest inaczej. Dobitnie pokazał to Puchar Polski i mecz z Delectą.
Odnośnie Twojego tłumaczenia, że Zibi jest z Warszawy - grał tam rok i występował w głupich programach? Ja jakoś o nim nie słyszałam, był normalnym zawodnikiem, a ten sezon po powrocie był jego NAJLEPSZYM w Pluslidze. Medialność mu nie służy, wręcz przeciwnie - im mniej się o Bartmanie mówi tym lepiej gra i to jest prawda, bo w wspomnianym przeze mnie sezonie razem z Kubiakiem byli najlepszą parą przyjmujących, a i naszej Resovi 'trochę' krwi napsuli.

Potarzam - niech robi co chce. Ale później, jak nie daj Boże przegramy ten sezon żebyście nie płakali, że Drzyzga czy Swedrowski wypominają podczas meczu, że Zbigniew Bartman stał się celebrytą. Tak będzie i wtedy wszyscy będą płakać, że Resovi i jej poszczególnych zawodników się nie lubi. Tyle w temacie.
Seize the day or die regretting the time you lost.

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1848 dnia: Lutego 02, 2013, 19:19:19 pm »
 :o  Hahahaha chyba dziś pierwszy raz w życiu oglądne chociaż kawałek wyborów.  ;D
Uważam jednak, że te teksty "Zbynio to superstar" to szukanie dziury w całym. Jest zapraszany, bo robi dobre wrażenie - pokażcie mi drugiego siatkarza z naszej reprezentacji, który w tak swobodny sposób zachowuje się przed kamerami, płynnie się wypowiada, a do tego ma czas?? Z kawalerów, których nie ciągnie do domu chęć przebywania z rodziną mamy Piotrka, Grześka, Kubiaka, Kurka, Możdżonka (nie wiem czy założył już rodzine??). Piotrek to raczej by rozmową nie zabawił tłumów, Kosok i Kubiak to najczęściej rezerwowi dlatego są mniej "atrakcyjni" i rozpoznawani, a Bartek to wiadomo - Moskwa. Marcin jest chyba zbyt wyważony i spokojny dla tv. Trzeba oddać Zibiemu, że dobrze czuje się przed kamerami, do tego ma rzesze fanek (podoba się kobietom ale też na swoje nieszczęście gimnazjalistkom ;D ;D) a telewizja lubi taki "towar". I do tego jak zauważył repres jest Warszawiakiem, więc pewnie i tak zostałby w domu.
Gdyby miał przez to opóścić trening to sama bym się czepiała ale dzień po meczu jest wolny, więc niech robi co chce. Ważne żeby jutro trenował na 100%.

Słyszeliście ten pisk gdy Lotman wychodził do szatni?? Chyba nie tylko Zibi przyciągnął warszawskie hotki na ten mecz  ;D

edikp

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 353
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1849 dnia: Lutego 02, 2013, 19:39:16 pm »
Widać na czym Bartmanowi zależy. Dziwic sie że nie zdobywa sympatii kibiców. To po prostu celebryta. Jakby dostal propozycje gry w filmie od razu by porzucil siatkówkę. Jakby mu zależało na dobrej grze to trenowal by caly czas a tak jego gra jest..... A o serwowaniu nie wspomnę.  Ostatnio w wywiadzie wspomnial ze swoj? przyszlosc wiąże z Warszawą i może  niech tak zostanie. Pozdrawiam sypatyków Bartmana.