Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555106 razy)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1860 dnia: Lutego 03, 2013, 10:54:51 am »
Cóż, w całej tej dyskusji umknęło jedna rzecz. Czy nasz Zbynio swoją decyzję konsultował z trenerem. Powiecie, że na głowę upadłem. Może. Jedna rzecz zwróciła uwagę. Jeżeli się nie zastanawiał i przyjął propozycję (zapewne nie po meczu z Wawą, tylko dużo, dużo wcześniej), to skąd wiedział, że będą mieli wolne. Czyżby wiedział o wystawie psów rasowych na Podpromiu. Czy  uznał, że zawsze po  meczu jest wolne i tym razem też tak będzie. A co by się stało, gdyby Andrzej zarządził dodatkowy trening w sobotę wieczorem na hali np. V LO . Czy nasz Zbynio wstawiłby się jako profesjonalista na treningu, zrywając umowę na udział w jurry, czy "zwolniłby" się sam z jednego treningu. 
Przestańmy farmazonić o promocji siatkówki.Jakie były skutki promocji siatkówki Batmana u Wojewódzkiego widzieliśmy później. Polsat odwołał planowaną transmisję z naszego meczu z Polibudą .Te występy to jest zwykł lans zawodnika i tyle. I rację ma Paula, że im mniej było Bartmana celebryty, tym "więcej" było Bartmana na boisku.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1861 dnia: Lutego 03, 2013, 10:59:38 am »
Biorąc ZB wiedzieliśmy o Nim wszystko i nie liczmy, że się odmieni i w zasadzie można na tym zakończyć, ale.... Zibi ma podpisany kontrakt w którym zobowiązał się reprezentować barwy Resovii i dawać z siebie wszystko, aby swoją grą przyczyniać się do sukcesów.
Do tej pory daleko mu było do swojej optymalnej formy.
Z obserwacji widać, że brakuje mu koncentracji, skupienia np. na wykonywanej zagrywce.
Jeżeli udział w imprezach i udzielanie się medialnie, powoduje u niego koncentrację, to proszę bardzo. Jakoś nie widać u Niego postępów. Chciałbym, aby było inaczej.
A resztę to właśnie rayan11 napisał.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1862 dnia: Lutego 03, 2013, 11:02:38 am »
Zawsze po meczu mają wolne... Bartman był w Wawie a Tichy na meczu swojej dziewczyny może on tez się lansował? Kiedyś jego foto z meczu dziewczyn było w jakiejś gazecie...  ;D

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1863 dnia: Lutego 03, 2013, 12:32:46 pm »
To oczywiste, że Bartman zyskuje pozycję celebryty. I na pewno stoi za tam jakaś wyspecjalizowana agencja (prawdopodobnie na zlecenie Red Bula) i to ona zabiega, by go pokazywać gdzie się da. tu czy Bo oczywiście bycie celebrytą przynosi korzyści materialne. I wszystko było by OK, gdyby nie to, że  Bartman zawodzi jako zawodnik, więc cała sytuacja staje się lekko groteskowa. Może się okazać, że Bartman będzie jednym z tych celebrytów, którzy znani są z tego że są znani a nie jak w tym przypadku, z tego, że został mistrzem Polski i MVP sezonu 2012-2013. Czego mu skądinąd życzę.
 
Jako memento. Była taka reprezentacja Polski w piłce kopanej, która przeszła eliminacje do MŚ jak burza ale która zamiast trenować na zgrupowaniu przed mistrzostwami bardziej zajęła się podpisywaniem kontraktów reklamowych, sesjami fotograficznymi i innymi a na samym turnieju wypadła fatalnie. I pewnie nie poszło o to, że brakowało czasu na trening (oczywiście zgoda - trudno, by zawodnicy trenowali po osiem godzin dziennie przez siedem dni w tygodniu) ale o koncentrację na tym co najważniejsze.

Choć oczywiście kto wie, czy Bartmanowi nie należy się mały odpoczynek od siatkówki.

Oby to wszystko wyszło na dobre  :)
 

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1864 dnia: Lutego 03, 2013, 12:48:53 pm »
Zawsze po meczu mają wolne... Bartman był w Wawie a Tichy na meczu swojej dziewczyny może on tez się lansował? Kiedyś jego foto z meczu dziewczyn było w jakiejś gazecie...  ;D

Bardzo błyskotliwe. Gadał chłop do obrazu, a on ani razu.............  8)

Nataliad6

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 105
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1865 dnia: Lutego 03, 2013, 13:16:56 pm »
http://zsiatkarskafantazja.s-w-o.pl/index.php/rozprawa-o-astronomii-czyli-o-bajka-o-zlym-bartmanie/
Fajny komentarz na tę całą sprawę. Według mnie Zbyszek niedługo udowodni, że jest świetnym zawodnikiem, zamknie wszystkim usta i w tedy nikt nie będzie mógł mieć do niego pretensji o częste wizyty w mediach.
« Ostatnia zmiana: Lutego 03, 2013, 13:24:03 pm wysłana przez Nataliad6 »

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1866 dnia: Lutego 03, 2013, 13:30:17 pm »
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2013-02-03-jochen-sch%C3%B6ps-zadnej-druzyny-nie-mozemy-sie-obawiac
Od Jochena kilka słów.
Cytuj
Jochen Schöps: - Jest lepiej. Dziś wszystko funkcjonowało tak, jak należy, aczkolwiek nie jestem jeszcze w pełni zdrowy. Ćwiczę jednak dużo, mam zabiegi fizjoterapeutyczne, wzmacniające i rozciągające i jestem szczęśliwy, że w tym meczu mogłem pomóc drużynie.
W tej chwili leczy tą kontuzję z która przybył do Rzeszowa? Pogubiłem się już..

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1867 dnia: Lutego 03, 2013, 13:51:12 pm »
Bardzo błyskotliwe. Gadał chłop do obrazu, a on ani razu.............  8)

Bardzo błyskotliwe to są te twoje dumania czy trener mu pozwolił... Nie jeden już raz trenerzy wypowiadali się na temat zaangażowania Zbyszka i jego podejścia do pracy. Ale kto o tym pamięta? Po co skoro jest okazja żeby go zjechać...

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1868 dnia: Lutego 03, 2013, 13:53:00 pm »
Przestańcie insynuować.
Rayan, oczywiście, że wszyscy wiedzieli, że na Podpromiu jest wystawa psów. Z uwagi na tę wystawę od kilku dni trenowali na małej hali. Takie imprezy są zamawiane długo przed, a grafik wynajęcia hali jest znany publicznie.
Jasne, że Zibi miał zgodę trenera.
Po co te insynuacje?
Dobiliście mnie przykładem reprezentacji Polski w piłce kopanej 2002r. i , powiem szczerze, głupawym odwołaniem się do udziału w akcji reklamowej.
"Przez udział w akcji reklamowej źle przygotowali się do mistrzostw.". Przeczytajcie to zdanie, a później powtórzcie swoje wpisy.
Czy ktokolwiek z Was zajmował się kiedyś sportem wyczynowym, że takie bałaki pleciecie?
Po co te insynuacje? Przyjdzcie na trening i zobaczcie jak pracuje Bartman i jego koledzy i wtedy się wypowiedzcie.
Insynuacje godne starych, zawistnych ciot-plotkar.
Po co wprowadzacie ten smród? Znaleźliście receptę na genialną grę Resovii w postaci zamknięcia Bartmana w klasztorze karmelitów bosych? Gratuluję kunsztu trenerskiego i wiedzy o wyczynowym sporcie. Tylko, że "kunszt" dość niskich lotów, a wiedza mocno nieświeża.
Z własnymi frustracjami musicie poradzić sobie sami. Bezmyślna jazda po Bartmanie ich nie uleczy.
A udział w takich imprezach jest promocją polskiej siatkówki choćby ze względu na prostą zasadę "Opłaca się grać w Polsce nie tylko ze względu na wysokość kontraktu, ale i ze względu na potencjalne kontrakty reklamowe, o które np. w Rosji jest trudno".
« Ostatnia zmiana: Lutego 03, 2013, 14:04:29 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1869 dnia: Lutego 03, 2013, 14:00:44 pm »
Powiem tak - ja bym zachowania Zbyszka nie komentowała gdyby przed świętami w wywiadzie nie powiedział, że ostatnio czuje ZNUŻENIE siatkówką.  Szczerze mówiąc nigdy nie słyszałam by siatkówką znużony był Ignaczak, Gruszka czy Świderski. Ale Zbyszek już jest - a co będzie gdy dobije do 33 jak w/w przeze mnie zawodnicy?!  :o Chyba emeryturka.
Jestem znużony, gram źle, ale wszędzie mnie pełno tylko nie na boisku - so sweet :)
Uczepiłam się tego wywiadu i tutaj pasuje mi on idealnie. Jest zawodowym sportowcem, a rzuca takie słowa. Rozumiem gdyby sobie żyły wyprówał na boisku, ale on tego nie robi.

Szczerze? Nawet nie wiecie ile bym dała żeby cofnąć te słowa które wyżej napisałam. Dlaczego bym wiele dała za to? Bo gdy cofnę te słowa, to będzie oznaczać, że Zbyszek przyczynił się do czegoś niesamowitego, do wywalczenia przez nasz zespół czegoś wielkiego. Ale jak mówię, on też musi się do tego przyczynić, a nie może być tylko do tego dodatkiem.
Seize the day or die regretting the time you lost.