Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555188 razy)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1880 dnia: Lutego 04, 2013, 08:04:28 am »
Ciężka praca Bartmana dała mu i jego kolegom zwycięstwo w LŚ i parę innych medali, więc dobrze byłoby odstosunkować się od niego w tym względzie.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zbigniew_Bartman
Zapomnieli?

Nie



 Poprawcie mnie, ale w sezonie reprezentacyjnym , Bartmana nie było w telewizji, albo w śladowych ilościach. Dopiero po sukcesie w LŚ zaczął udzielać wywiadów. I to była wtedy promocja siatkówki.

 Osiągnięty  sukces ma znaczący wpływ na popularyzację tego,w czym ten sukces osiągnięty został  .
Nie miałem wtedy żadnego ale , co do medialności Zbyszka.


Klasykiem w formułowaniu tego typu insynuujących pytań był ś.p. Andrzej Lepper.
Dla równowagi politycznej przytoczę pytanie Palikota: "Czy to prawda, że ś.p. prezydent Lech Kaczyński był alkoholikiem?".
Równie "niewinnym" pytaniem jak Twoje byłoby pytanie "Czy aby Z.B. nie jest oszustem?". Niby tylko pytanie...

Przez grzeczność i szacunek do Ciebie nie skomentuję tego wpisu. Zresztą nie warto. Musiałbym, a tam...., nie ważne co bym musiał.   
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2013, 08:10:14 am wysłana przez rayan11 »

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1881 dnia: Lutego 04, 2013, 16:45:12 pm »
Z.Bartman promowal Resovie u Kubu - przyniosl koszulke - pasiak - pozniej padly slowa o tym, ze to jego klub z Rzeszowa itd.
Podczas wyborow Miss nie padlo ani jedno slowo o Klubie, niestety...
...moim zdaniem troche 'przesadzamy', bo jakby Druzyna osiagala wyniki to nawet nikomu nie przeszloby przez mysl - "aaa Zibi zamiast trenowac w sobote o 20.oo wybiera najpiekniejsza Polke". Ale coz... na cos trzeba ponarzekac  (jak przejda Skre, to moze nawet jechac do USA sedziowac na wyborach u Trumpa ;p )

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Aum2KHMBp4s
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1882 dnia: Lutego 04, 2013, 17:10:59 pm »
http://www.sport.pl/siatkowka/1,65101,13342634,PlusLiga__Delecta_stawia_stope_na_tchawicy_rywali.html  - Pierwszy akapit zabija, a raczej początkowe zdanie.. Dlaczego takich "znawców" dopuszczają do komputera by wypisywali takie bzdury? Panie Bińczyk, Panie Borakiewicz - gdyby Resovia miała 20 mln budżetu to pierwszą rzeczą jaką by w tej chwili zrobiła to wysłałaby Was.. w kosmos.
Seize the day or die regretting the time you lost.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1883 dnia: Lutego 04, 2013, 17:24:18 pm »
Szkoda forsy nie tylko na wysyłkę w kosmos, ale i na zakup gazety, w której publikowane są takie artykuły.
Jaki jest budżet Resovii można z ławtością sprawdzić w Krajowym Rejestrze Sądowym. Mi się nie chce sprawdzać. Zatem pospekuluję. Kibice dostarczają około 20% przychodów. Może trochę mniej. Te 20% to ok. 2.000.000zł. Może trochę mniej. Zatem budżet wynosi... Sami sobie policzcie.  :)
Swoją drogą, prowincjonalne wydania Gazety Wyborczej są żenująco słabe. Nie tylko w rubrykach sportowych.
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2013, 17:34:09 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1884 dnia: Lutego 04, 2013, 17:26:44 pm »
To nie Borakiewicz, a raczej BURAKiewicz to wypisuje. oto do czego doprowadzają tak zwane"wolne media". Nie ma kontroli, każdy wypisuje bzdury jakie mu na myśl przychodzą. Szkoda słów na takie porównania, i to jeszcze cytuje uznanych fachowców.

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1885 dnia: Lutego 04, 2013, 19:21:48 pm »
gdyby Resovia miała 20 mln budżetu to pierwszą rzeczą jaką by w tej chwili zrobiła to wysłałaby Was.. w kosmos.
W poprzednim sezonie budzet wynosil 12 mln zł, wiec logiczne jest, ze nie skoczyl o 8 mln ;/
Tym bardziej, ze byl o 2 miliony nizszy od budzetu Skry.
(zrodlo: http://plusliga.przegladsportowy.pl/Siatkowka-Asseco-Resovia-Skra-Belchatow,artykul,135442,1,899.html )
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

Nataliad6

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 105
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1886 dnia: Lutego 04, 2013, 19:27:00 pm »
http://www.facebook.com/pages/Stop-Bartmanowi-w-Resovii/332046593572223
To się zaczyna robić chore! Dziewczynkom w wieku gimnazjalnym chyba trochę się nudzi....
Pozwolimy na to, żeby nasz zawodnik był obrażany?

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1887 dnia: Lutego 04, 2013, 19:38:27 pm »
W poprzednim sezonie budzet wynosil 12 mln zł, wiec logiczne jest, ze nie skoczyl o 8 mln ;/
Tym bardziej, ze byl o 2 miliony nizszy od budzetu Skry.
(zrodlo: http://plusliga.przegladsportowy.pl/Siatkowka-Asseco-Resovia-Skra-Belchatow,artykul,135442,1,899.html )

Przecież ja doskonale o tym wiem, że o 20 milionach możemy sobie tylko pomarzyć. Nie wiem ile wynosi budżet Resovi bo po prostu nie mam zamiaru zaglądać zawodnikom do porftela i jakoś specjalnie mnie to nie interesuje. Podejrzewam tylko, że 20 milionów to kwota jaką dysponują ( w przybliżeniu) jedne z bogatszych klubów Serie A.
Wkurza tylko to, że Ci pseudo dziennikarzyny po Mistrzostwie Polski pisali, Że straciliśmy Dżodża bo w Rosji dostał cieżkie pieniądze - owszem, to prawda, ale pisząc tym samym, że mamy 20 milionów budżetu się tylko kompromitują bo za taką kasę to mielibyśmy nie jednego Dżordża ;)
Seize the day or die regretting the time you lost.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1888 dnia: Lutego 04, 2013, 19:57:16 pm »

Swoją drogą, prowincjonalne wydania Gazety Wyborczej są żenująco słabe. Nie tylko w rubrykach sportowych.


Ja dodałbym jeszcze "nie tylko prowincjonalne".

A odnośnie Bińczyka. Szkoda klawiatury na takiego typka.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1889 dnia: Lutego 04, 2013, 22:02:57 pm »
http://www.facebook.com/pages/Stop-Bartmanowi-w-Resovii/332046593572223
To się zaczyna robić chore! Dziewczynkom w wieku gimnazjalnym chyba trochę się nudzi....
Pozwolimy na to, żeby nasz zawodnik był obrażany?

Nie jestem fanką Zbyszka i przyznam szczerze, że szczególnie patrzę mu na ręce, ale to co odwalił TE osoby to.. szkoda słów.
Siatkówka to piękny sport. Zawodnicy mogą się cieszyć, że hale na praktycznie każdym spotkaniu są zapełnione aż do ostatniego miejsca. Nie można też zapomninać o tym, że są ludzie i.. parapety. Ktoś kto utworzył coś takiego na facebooku daje jasno do zrozumienia odbiorcy, że inteligencją to nie grzeszy. Zawodnika można lubieć, bądź nie, ale szacunek ZAWSZE się należy, nie zależnie od tego czy jest to Zbyszek Bartman czy Ivan Milijković.
Może ktoś kto założył ten antyklub Zbyszka ma uraz do niego, że odmowił mu wspólnego zdjęcia? Autografu? Niestety tego się nie dowiemy, a w dobie internetu bardzo łatwo przychodzi nam wylewać swoje frustracje poprzez naparzanie w klawiaturkę. To już osobista sprawa tej osoby która ten idiotyzm zakładała - cóż, jest to dziecko internetu, bo jak to inaczej nazwać? Niech powie Zbyszkowi prosto w oczy, żeby nie pokazywał się publicznie, a zaczął grać, bo takimi prostackim zachowaniem nie spowoduje, że Zbyszek zamknie się w wiieży jak królewna bądź nie zacznie od tak grać na poziomie Juantoreny.

Przykro mi i mam nadzieję, że ten ktoś nie zwie się kibicem Resovi Rzeszów.
Seize the day or die regretting the time you lost.