Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555188 razy)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1910 dnia: Lutego 12, 2013, 13:04:18 pm »
No i tak będzie... ani Skra ani Resovia nie wyobraża sobie tego... a jednak ktoś odpaść musi. Kto jest silny fizycznie ten jest siny psychicznie jak to powiedział Kadziewicz. A psychika może tu odegrać dużą rolę więc Tichy pracuj też nad tym, co w głowie ;)

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1911 dnia: Lutego 12, 2013, 15:25:02 pm »
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20130212%2FASSECORESOVIA09%2F130219888
Andrzej:
Cytuj
To będą ciężkie mecze, a przegrywający pozostanie z niczym. Na pewno będą to pojedynki na wysokim poziomie, bo obie drużyny zagrają już w pełnych składach.

Jestem głęboko przekonany, że w Rzeszowie, przy swojej wspaniałej publiczności, jesteśmy w stanie wygrać dwa spotkania i prowadząc 2:0 pojedziemy do Bełchatowa z pewnym luzem, bo wtedy gra się zupełnie inaczej. Na razie szanse oceniam jednak 50 na 50.


Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1912 dnia: Lutego 16, 2013, 10:30:44 am »
Nasz ulubiony redaktor...
http://www.lodz.sport.pl/sport-lodz/1,124022,13410546,PGE_Skra_Belchatow_pod_sciana__Gra_o_medal_juz_w_pierwszej.html

Cytuj
Dalszy ciąg podobieństw jest taki, że obie drużyny odpadły w 1/12 Ligi Mistrzów i nic albo niewiele zwojowały w Pucharze Polski. PGE Skra nie weszła do turnieju finałowego, a zespół z Rzeszowa musiał się w nim zadowolić drugim miejscem, co też jest porażką. Bełchatowianie po stronie plusów mogą zapisać sobie wywalczenie Superpucharu Polski i trzecie miejsce w klubowych mistrzostwach świata. Ich przeciwnicy na razie nie zdobyli żadnego trofea.

 ;D ;D ;D ;D

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1913 dnia: Lutego 16, 2013, 11:07:25 am »
I do tego u Bińczyka problemy z polskim.

Ich przeciwnicy na razie nie zdobyli żadnego trofea.
A nawet ja wiem, że powinno być trofeum :D

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1914 dnia: Lutego 16, 2013, 12:12:08 pm »
I do tego u Bińczyka problemy z polskim.
Bińczyk ma problem ze wszystkim.
Ogólnie egzystencja Bińczyka to jeden wielki problem. Jego egzystancja jest potwierdzeniem pewnej okoliczności przyrody, a mianowicie dowodem na niezwykłą cierpliwość materii, na której stawia się znaki graficzne zwane literami.
Dowód na cierpliwość papieru ludzkość przeprowadziła wiele wieków temu. Dowód na cierpliwość podkładu wirtualnego trwa.
Zatem Bińczyk musi.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

res-tyszanka

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1915 dnia: Lutego 16, 2013, 12:16:00 pm »
Te wypociny Bińczyka zakrawają już o śmieszność...

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1916 dnia: Lutego 16, 2013, 16:07:29 pm »
Zapytajmy wprost- ile dostaje od Skrzakow za "felieton"? Chyba, ze placa mu elegancko miesieczna pensyjke za etat.

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1917 dnia: Lutego 17, 2013, 19:06:33 pm »
Wlazły na Twitterze:
Cytuj
Czuję się hm... Brakuje mi słów, ale jutro też jest dzień i nowe wyzwania, którym chcę stawić czoła. Głowa w górę i nieOgladaćSięZaSiebie!
Tyle pozytywnej energii od Was bije mam nadzieję, że przełoży się na nasza dobrą grę. Wiem, że każdy z Was chciałby nam pomóc, ale...
...z pewnymi rzeczami muszę sam zostać i je przetrawić.


Gardini i Anastasi zostają jeszcze na jutrzejszy mecz. Andrea A. był niesamowicie zainteresowany każdym transparentem jaki zobaczył na hali i kazał sobie tłumaczyć ;) Chyba podobał mu się nasz doping

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1918 dnia: Lutego 17, 2013, 19:13:29 pm »
Wlazły na Twitterze:

Gardini i Anastasi zostają jeszcze na jutrzejszy mecz. Andrea A. był niesamowicie zainteresowany każdym transparentem jaki zobaczył na hali i kazał sobie tłumaczyć ;) Chyba podobał mu się nasz doping

Jak ma się to przełożyć na powołania dla Naszych to mogę zostać jego osobistym asystentem/tłumaczem. ;)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1919 dnia: Lutego 17, 2013, 19:17:03 pm »
Szkoda mi Mariusza to dobry zawodnik a musi w takim słabym zespole grać  8)
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2013, 20:26:01 pm wysłana przez Kasja »