Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555106 razy)

s.b.slav

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 108
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1920 dnia: Lutego 17, 2013, 19:39:24 pm »
Skra nie jest słaba, tylko nieumiejętnie zarządzana. Tacy zawodnicy jak Wlazły, Winiarski, Zatorski, Kooistra, Pliński uzupełnieni Atanasijeviciem - pod warunkiem, że są w formie, są ciągle czołówką nie tylko polską, ale i europejską.

Głupie decyzje trenera co do transferów i kombinowanie z przestawianiem zawodników wybitnych, z jednej pozycji na drugą, położyło ten zespół.

Coś pan Nawrocki nie potrafi wycisnąć z nich, tego co potrafią.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1921 dnia: Lutego 17, 2013, 19:45:24 pm »
Szkoda mi Mariusza to dobry zawodnik a musi w taki słabym zespole grać  8)

Hahahahahahahahahahahahahaha o matko, to mnie Kasja rozbawiłaś  ;D Dawno się tak nie uśmiałam  ;D

To nie nasz problem. Ja nie mam nic przeciwko by Nawrocki był naszym zawodnikiem i trzymał na boisku swoich nawet gdy Ci si,ę kompromitują ;D
Seize the day or die regretting the time you lost.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1922 dnia: Lutego 17, 2013, 19:56:05 pm »
Po spotkaniu zostałem chwile dłużej na hali, żeby posłuchać wywiadów i nikt z naszych nie miał zbytniej ochoty gadać z Swędrowskim. Udało mu się zgarnąć Wojtka który akurat przechodził obok gdy TS skończył rozmawiać z Nawrockim. Chyba w końcu bezczelne i nieobiektywne komentowanie tego pana zbiera swoje żniwo.
W końcu.

Pasiak

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 225
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1923 dnia: Lutego 17, 2013, 19:59:00 pm »

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1924 dnia: Lutego 17, 2013, 20:27:58 pm »
Skra nie jest słaba, tylko nieumiejętnie zarządzana. Tacy zawodnicy jak Wlazły, Winiarski, Zatorski, Kooistra, Pliński uzupełnieni Atanasijeviciem - pod warunkiem, że są w formie, są ciągle czołówką nie tylko polską, ale i europejską.

Głupie decyzje trenera co do transferów i kombinowanie z przestawianiem zawodników wybitnych, z jednej pozycji na drugą, położyło ten zespół.

Coś pan Nawrocki nie potrafi wycisnąć z nich, tego co potrafią.

Zawodnicy nie są słabi ale jako zespół już tak ;) 

Pasiak

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 225
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1925 dnia: Lutego 18, 2013, 11:06:49 am »

kryystu

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 94
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1926 dnia: Lutego 18, 2013, 11:19:51 am »
Kilka słów "biało-czerwonego" :P Michała Winiarskiego

http://www.youtube.com/watch?v=qLZ0NSUq8-g
Kto wygra mecz?!
SOVIA!!!!
KTO?!
SOVIA!!!!!
KTO?!
Sovia, Sovia, Sovia

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1927 dnia: Lutego 18, 2013, 12:04:56 pm »
http://www.s-w-o.pl/index.php/katarzyna-grzyb-dla-s-w-o-pl-starcie-tytanow/
Będziemy mieć nowego kibica Resovii! Gratulacje ;D

Daro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 220
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1928 dnia: Lutego 18, 2013, 21:32:52 pm »

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1929 dnia: Lutego 19, 2013, 10:56:05 am »
http://www.rzeszow.sport.pl/sport-rzeszow/1,130162,13422840,Zibi_Bartman__atakujacy_Asseco_Resovii__Te_wygrane.html

Cytuj
Wskoczyłeś na boisko i powiedziałeś podobno do Lukasa Tichacka, że ma wszystko grać na ciebie...

- (śmiech) Tak było. Widziałem, że jest troszeczkę trwoga, chciałem pomóc drużynie, ale uważam, że najważniejszy moment był wtedy, gdy Alek [Achrem - przyp. red.] poszedł na zagrywkę i zachował się jak profesor. Nie próbował zagrywać mocno, jak to robił do tej pory w tym spotkaniu, tylko poszanował zagrywkę, zagrał taktycznie, przez co utrudnił przyjęcie przeciwnikowi. My postawiliśmy dobry blok i mogliśmy wyprowadzić kontry, które później dały nam punkty. Udało nam się dogonić. Wtedy wszyscy uwierzyli, że ten mecz jest jeszcze otwarty i że można go wygrać.

Wziąć na siebie ciężar gry po 2h w kwadracie, kiedy przegrywamy 2-6... Ten nasz szaleniec jest niesamowity. Brawo dla Tichego, że mu zaufał ;)