Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555188 razy)

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1930 dnia: Lutego 19, 2013, 11:17:36 am »
Szaleniec to chyba najlepsze określenie! ;D Tichy też odważny, bo na pewno czuł, że jeżeli Bartman nie da rady - będzie dostawał czapy itd. to wszystko pójdzie na barki Czecha, który powierzył mu piaty set. Podoba mi się to co Bartman robił w kwadracie - pociągnął do dopingu wielu ludzi. Ale za te dwie zagrywki w dolną taśme podczas V seta to żółta kartka dla Zbycha. Zagrywka panowie, zagrywka! I wtedy ich rozjedziemy ;)

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1931 dnia: Lutego 19, 2013, 14:15:22 pm »
Cytuj
Z pewnością u nas na hali pomogła nam atmosfera, jaką zgotowali kibice. Kiedy w piątym secie siedziałem na ławce rezerwowych, to rozglądałem się po całej hali i widziałem, jak ci ludzie ogromnie przeżywają to spotkanie. Wszyscy krzyczeli, dopingowali nas mocno. To niesamowite. W żadnym innych kraju kibice nie potrafią stworzyć takiej atmosfery, jak w Polsce.
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2013-02-19-jochen-sch%C3%B6ps-bardzo-pomogli-nam-kibice

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1932 dnia: Lutego 19, 2013, 16:45:40 pm »
http://www.rzeszow.sport.pl/sport-rzeszow/1,130162,13422840,Zibi_Bartman__atakujacy_Asseco_Resovii__Te_wygrane.html

Wziąć na siebie ciężar gry po 2h w kwadracie, kiedy przegrywamy 2-6... Ten nasz szaleniec jest niesamowity. Brawo dla Tichego, że mu zaufał ;)
No to już dla mnie jest wszystko jasne. Już teraz wiem dlaczego Bartman w tym pomeczowym szale i radości wziął Lukasa na ręce i go wyściskał.
A swoją drogą Szanowni Forumowicze to jakoś nie czytałem zbyt wielu pochwał dla Lukasa w tych 2 meczach. A przecież Lukas zagrał naprawdę bardzo dobre zawody. Te pojedyńcze czy lotne bloki to czyja zasługa. Nie bójmy się pochwal dla Lukasa. Co? Tylko od dostawania od Was w dupe ten Chłopak jest? I zawsze pierwszy do bicia po przegranym meczu, niczym "gruszka bokserska"? 
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1933 dnia: Lutego 19, 2013, 17:16:59 pm »
No to już dla mnie jest wszystko jasne. Już teraz wiem dlaczego Bartman w tym pomeczowym szale i radości wziął Lukasa na ręce i go wyściskał.
A swoją drogą Szanowni Forumowicze to jakoś nie czytałem zbyt wielu pochwał dla Lukasa w tych 2 meczach. A przecież Lukas zagrał naprawdę bardzo dobre zawody. Te pojedyńcze czy lotne bloki to czyja zasługa. Nie bójmy się pochwal dla Lukasa. Co? Tylko od dostawania od Was w dupe ten Chłopak jest? I zawsze pierwszy do bicia po przegranym meczu, niczym "gruszka bokserska"?

Pablo,
Rumiany zagrał super przedwczoraj. Zagrał super wczoraj, ale przez pierwsze 3 sety. Trzeba oddać, że nie grał środkiem (nie słuchał kolegi stażysty;)), przez co Trutnie czytały naszą grę. Przez co doszło do tie breaka. Wygraliśmy, a Rumiany się nie zagotował w 5 secie. Ocena końcowa na  wielki plus.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1934 dnia: Lutego 19, 2013, 17:17:12 pm »
A swoją drogą Szanowni Forumowicze to jakoś nie czytałem zbyt wielu pochwał dla Lukasa w tych 2 meczach. A przecież Lukas zagrał naprawdę bardzo dobre zawody.
Za I mecz należą się Lukasowi wyłącznie pochwały.
Uważam natomiast, że II mecz rozegrał... tak sobie. Nie zagrał źle. Szkoda tylko, że "unieruchomił" Nowakowskiego, Kosoka, szybciutko zapomniał o pajpie. Niekiedy aż się prosiło o długi przerzut. Ok, grał do tych, którzy mu kończyli, ale w pewnych momentach przestali kończyć albo pojawiała się frustrująca niedokładność. Fajno, że wygraliśmy i niech to będzie komplement także dla Lukasa. Był ważnym "elementem" tego zwycięstwa i nawet przez myśl mi nie przyszło, by go zmienić. Oczekuję jednak ciut więcej. No i ta jego zagrywka... W mojej podświadomości to pewny punkt dla przeciwnika. A przecież wiem, że może...
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1935 dnia: Lutego 19, 2013, 17:46:43 pm »
Pablo,
Rumiany zagrał super przedwczoraj. Zagrał super wczoraj, ale przez pierwsze 3 sety. Trzeba oddać, że nie grał środkiem (nie słuchał kolegi stażysty;)), przez co Trutnie czytały naszą grę. Przez co doszło do tie breaka. Wygraliśmy, a Rumiany się nie zagotował w 5 secie. Ocena końcowa na  wielki plus.

Bardzo proszę przy mnie Lucasa nie przezywać. Ta ksywka została wymyślona, po meczu z Maceratą,  by dopiec Czechowi. Dajmy spokój z ładowaniem w naszych.
A poza tym Tichy w czwartym secie nie miał kim grać. Naszym PGE odcięło prąd.  ;)   Na nasze szczęście w piątym secie Andrzej odpalił generator, który swoją mocą poraził elektryczną Skrę.   :P

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1936 dnia: Lutego 19, 2013, 18:37:42 pm »
Cytuj
Naszym PGE odcięło prąd.  ;)   Na nasze szczęście w piątym secie Andrzej odpalił generator, który swoją mocą poraził elektryczną Skrę.   :P

Powiem Ci rayan, że udał Ci się ten tekst :)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1937 dnia: Lutego 19, 2013, 19:21:03 pm »
Bardzo proszę przy mnie Lucasa nie przezywać. Ta ksywka została wymyślona, po meczu z Maceratą,  by dopiec Czechowi. Dajmy spokój z ładowaniem w naszych.
A poza tym Tichy w czwartym secie nie miał kim grać. Naszym PGE odcięło prąd.  ;)   Na nasze szczęście w piątym secie Andrzej odpalił generator, który swoją mocą poraził elektryczną Skrę.   :P

Rayan,
ponieważ Cię cenię i szanuję napiszę Ci tyle. 2-gi v-ce Prezes WKK mówi tak o Lukasie od ubiegłego sezonu. Po drugie, to takie przezwisko jakby o Prezesie WKK powiedzieć siwy.

A odnośnie 4 seta. Coś jest skutkiem czegoś. Grał prawy do lewego. lewy do prawego, więc się chłopaki zmęczyli i dlatego nie miał kim grać.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1938 dnia: Lutego 19, 2013, 23:14:10 pm »
Cytuj
Lukas Tichacek: (śmiech) Nie, było mi zimno. A jak się nie spocę, to nie mogę grać. Wcześniej po prostu było mi zimno i tak już z miesiąc trenuje w tych długich rękawach i po prostu lepiej się czuję, gdy jest mi ciepło.
;D
http://www.rzeszow.sport.pl/sport-rzeszow/1,130162,13425122,L__Tichacek__rozgrywajacy_Asseco_Resovii__Nie_zawracamy.html

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1939 dnia: Lutego 19, 2013, 23:27:46 pm »
Na hali było gorąco jak w piekle  ;D a Lukasowi zimno  :o .
W Ulu też będzie "gorąco"  8)