Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555106 razy)

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1950 dnia: Lutego 22, 2013, 16:28:48 pm »
Jurek Mielewski odkrył Twitter ;)
- "Mariusz Wlazly to atakujacy !!! Dlaczego z rasowego kilera , najlepszego atakujacego ostatniej dekady ktos chce uczynic przyjmujacego ?"
- "To jak przestawienie Messiego na obrone. Bez watpienia bylby dobry ale juz nie wybitny..."
- "Bartman , Jarosz , Konarski i Wlazly (oczywiscie jako atakujacy). Andrea Anastasii stanie przed trudnym wyborem-wszyscy są na jego liscie!!"
- "@MagieraMarek Mareczku jest i Krzysiek ale za malo znakow mialem :) a i w wyborze tym razem liczyc sie nie bedzie"
- "Plusliga potzebuje mocnej Skry! Pge zostanie przekonuje K.Piechocki-to dobra wiadomosc.Gloryfikowanie superpucharu jest jednak przesadzone."
- "Czy naprawde w Polsce wielka hanba jest przyznac sie do zlych decyzji ? Ludzi ktorzy to potrafia cenie podwojnie..mylic sie to ludzka rzecz."

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1951 dnia: Lutego 22, 2013, 16:49:08 pm »
Wszystko o Skrze... ;D

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1952 dnia: Lutego 22, 2013, 16:56:41 pm »
Właśnie dlatego skopiowałam ;D Nie kryje się facet ze swoimi sympatiami ale o dziwo nie wszyscy kochają Skre...
http://www.plusliga.pl/blog/id/424

Cytuj
PS. Jeśli się nie mylę formalnie zawodnik może odmówić gry w reprezentacji, nikogo do niej nie można zmusić. Jest jednak jedno ale. Otóż jeśli ktoś się na nas (czytaj reprezentacja, PZPS) wypina, nie musimy mu iść w każdej dotyczącej go sprawie na rękę. Jeśli trzeba mu na przykład wydać licencję, bo ma do tego prawo, to jasne - wydać, ale niech troszkę sobie poczeka. Wydać w ostatnim przewidywalnym terminie.

 Są faceci, którzy lawirują, ogłaszają sprzeciw na powołanie do kadry, potem zmieniają decyzje, raz tak, raz inaczej. Istny kołowrotek. Trzeba się im odwzajemnić, w granicach obowiązujących przepisów, które jednak można ciut rozciągnąć, zinterpretować. Napuszczam? Ze skruchą przyznaję, że owszem, jestem grzesznik na stare lata. Ale nie cierpię dezerterów, także tych ze sławnymi nazwiskami. Gra w reprezentacji to zaszczyt, jeśli ktoś tego nie rozumie, można go przestać kochać.

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1953 dnia: Lutego 22, 2013, 17:59:09 pm »
Wszystko o Skrze... ;D

No pewnie, wszak to fanboy Skry.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1954 dnia: Lutego 22, 2013, 18:10:35 pm »
No pewnie, wszak to fanboy Skry.

Dlatego właśnie z wielką uwagą obserwowałam jego miny podczas ostatnich meczów ;)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1955 dnia: Lutego 22, 2013, 18:34:15 pm »
Dlatego właśnie z wielką uwagą obserwowałam jego miny podczas ostatnich meczów ;)

Kasja i jakie wnioski?

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1956 dnia: Lutego 22, 2013, 19:41:48 pm »
Zero uśmiechu, zasępiona mina... Widać było zdenerwowanie momentami. Nie będę kryła, że patrzyłam na to z pewną satysfakcją... 
Nie wiem jak w studiu, bo nie widziałam ale możliwe, że dobrze się kamuflował ;)

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1957 dnia: Lutego 22, 2013, 19:51:07 pm »
Zero uśmiechu, zasępiona mina... Widać było zdenerwowanie momentami. Nie będę kryła, że patrzyłam na to z pewną satysfakcją... 
Nie wiem jak w studiu, bo nie widziałam ale możliwe, że dobrze się kamuflował ;)

W studiu było małe "wietrzenie" ;D

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1958 dnia: Lutego 22, 2013, 19:53:56 pm »
W studiu było małe "wietrzenie" ;D


Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu ;)
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

piter33g

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 86