Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555106 razy)

Pasiak

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 225
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1980 dnia: Marca 08, 2013, 23:28:27 pm »
Mielewski na Twitterze:

Cytuj
Na Boga Panie Binczyk"Atanasijevic najlepiej spisywal sie w koncowkach"? Mecz nr 2 Wbija sie w 5 secie w pojedynczy blok-podobnie mecz nr 5



Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1982 dnia: Marca 12, 2013, 11:11:33 am »
http://sport.fakt.pl/Skandal-w-Jastrzebiu,artykuly,203280,1.html

Cytuj
Ale zanim zaczęło sie spotkanie, było już goraco. Siatkarz Jastrzębskiego Michał Kubiak (25 l.) prowokowany przez kibiców z Kędzierzyna ściągnął spodenki i pokazał im cztery litery.

 :o jestem pewna, że to wymyślili, błagam powiedzcie, że oni to wymyślili  :o

nawet nie próbuje sobie tego wyobrazić.... :o

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1983 dnia: Marca 12, 2013, 12:03:58 pm »
http://sport.fakt.pl/Skandal-w-Jastrzebiu,artykuly,203280,1.html
:o jestem pewna, że to wymyślili, błagam powiedzcie, że oni to wymyślili  :o
nawet nie próbuje sobie tego wyobrazić.... :o
Było - nie było, nie jest to moim zdaniem aż tak ważne.
Wiecie, że nie podoba mi się "jazda" trybun przeciwko jakiemuś zawodnikowi. Zawodnik "wystawiony jest na widok publiczny" (taką ma pracę) i widzowi/kibicowi/kibolowi*(niepotrzebne skreślić), który w tłumie staje się anonimowy, niekiedy wydaje się, że może traktować tegoż zawodnika jak małpę w ZOO: cisnąć bananem, obraźliwym słowem, chamskim gestem tylko dlatego, że "zapłacił za bilet" albo, że ten zawodnik "zasłużył sobie wcześniej". Jakoś trudno przebija się do świadomości niektórych, że ten zawodnik jest także człowiekiem mającym swoją godność, wrażliwość, uczucia, przeżywającym emocje. Jeden przeżyje to "do wewnątrz" a inny wystawi pupsko na widok publiczny. W tym drugim przypadku zawodnik powinien być ukarany, ale i w jednym, i w drugim przypadku zastanowić nad sobą powinni się ci, którzy traktują zawodników jak małpy w ZOO.
Schodził z parkietu Daniel Pliński i spotkał się z okrzykiem "Dziewiąteczka". Przekazaliśmy mu, co myślimy o jego wypowiedzi, bez naruszania jego godności. Zareagował sympatycznie. Można? Można.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Z artykułu bardziej przebija się histeria związana z jedną decyzją sędziego. Akurat ta decyzja w żaden sposób nie zaważyła na losach meczu, ale przegrani robią z niej pępek świata i krzywdy swe wznoszą do nieba. To jak z Atanasijeviciem, który histeryzuje na temat "niesprawiedliwości tego świata", a dobrze wie, że dotknął piłki w bloku.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1984 dnia: Marca 12, 2013, 13:12:13 pm »
Przy wejściu na halę kibiców ZAKSY powinno badać sie alkomatem... nie było by takich problemów  ::)

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1985 dnia: Marca 12, 2013, 13:21:14 pm »
Przy wejściu na halę kibiców ZAKSY powinno badać sie alkomatem... nie było by takich problemów  ::)

Mam nieodparte wrażenie, że to nie tylko alkohol, ale po prostu taki dziwny sposób bycia i 'kibicowania'.
Ale jakby co, to my jesteśmy najgorsi  ::)
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1986 dnia: Marca 12, 2013, 13:26:34 pm »
Mam nieodparte wrażenie, że to nie tylko alkohol, ale po prostu taki dziwny sposób bycia i 'kibicowania'.
Ale jakby co, to my jesteśmy najgorsi  ::)

No chyba już nie jesteśmy, kibice ZAKSY zawiesili wysoko poprzeczkę :p

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1987 dnia: Marca 12, 2013, 13:48:05 pm »
No chyba już nie jesteśmy, kibice ZAKSY zawiesili wysoko poprzeczkę :p

Ciężko będzie ją komukolwiek przeskoczyć ;D
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1988 dnia: Marca 12, 2013, 14:23:17 pm »
Dziewczyny co Wy gadacie.. Według kibiców ZAKSY to my jesteśmy kibolią i basta! Jesteśmy najgorszymi kibicami na świecie, bo gwiżdżemy, bo buczymy, bo wołamy "dziewiąteczka" bo to, bo tamto, bo siamto. To jest chyba logiczne. Oni nie widzą, że jesteśmy jedynymi kibicami w Polsce którzy potrafią pomóc swojemu zespołowi. Nie widzą tego, bo nie chcą widzieć, albo inaczej - nie rozumieją tego i nie wierzą w magiczną rolę Podpromia - cóż się dziwić, jak oni zapełniają halę tylko wtedy gdy Trenitno do nich przyjeżdża, a jak zespół przegrywa kilkom punktami to nawet Klub Kibica siedzi cicho - vide mecz finałowy w PP gdzie w 1 secie siedzieli jak na kazaniu  ;D

Bądźmy sobie najgorsi, bądźmy. Mi to nie przeszkadza. Uważam, że ktoś kto o nas najwięcej opowiada.. Ma nasz kompleks. Inaczej nei jestem w stanie sobie tego wytłumaczyć.

Co do Kubiaka - ciężki charakter, strasznie chamski zawodnik. Ale czy pokazał cztery litery kibicom ZAKSY? Być może, nie wiem, nie widziałam, nie będę oceniać. Wiem tylko tyle, że w stosunku do innych nie zawsze potrafi zachować się przyzwoicie i z klasą.
Seize the day or die regretting the time you lost.

Hesus

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 257
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #1989 dnia: Marca 12, 2013, 14:36:24 pm »
Co do Kubiaka - ciężki charakter, strasznie chamski zawodnik. Ale czy pokazał cztery litery kibicom ZAKSY? Być może, nie wiem, nie widziałam, nie będę oceniać. Wiem tylko tyle, że w stosunku do innych nie zawsze potrafi zachować się przyzwoicie i z klasą.

Podejrzewam, że pokazał.
Na Forum siatka.org ktoś kto byl na hali pisał o tym chyba od razu po meczu ;)