Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555115 razy)

Mieczyk

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 240

pamula7

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 58
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 21, 2009, 16:11:45 pm »
witam forumowiczów i przekazuje wam ze najprawdopodobniej Ihos Hernandez zostaje w Rzeszowie na nastepny seon ;) Co do jego zakonczenia kariery to nieprawda on zamierza grac jeszce przez przynajmniej dwa lata on dzis bardzo chwalil RESOVIE i kibiców(w magazynie wspanialego Bogdana Smoli) i ma nawet plany zostac w rzeszowie na dluzej po zakonczeniu kariery.Co do planowanego transparentu dla jożina to nie musicie juz pisac zostan z nami przydalo by sie cos motywujacego i cos prosto  serca resoviakow o nim
a w kwesti budowy jezykowej to mogla by moze wam pomoc niejaka paulina co byla w studiu ale to już pytanie do pana Bogdana

DZIEKUJE PANIE BOGDANIE ZA TAK WSPANIALY PROGRAM I NA POZIOMIE I CIEKAWY  ;) i Pan JAN SUCH tez dorzucil swoja opinie swietna audycja
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2009, 19:00:33 pm wysłana przez pamula7 »

michał77

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 21, 2009, 16:28:51 pm »
... Co do jego zakonczenia kariery to nieprawda ona ...

To jest mężczyzna  ;) :D ;D

Diego

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 478
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 21, 2009, 16:42:05 pm »
Jak Kris usłyszy o golonce, to najpierw Bogdan pewnie dostaniesz tą golonką od niego a później da ją Ihosowi. ;D

szefb3

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 524
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 21, 2009, 19:33:19 pm »

michał77

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 21, 2009, 19:36:54 pm »
"Tak, bo nie chcemy prze całe lato czuć niesmaku po zajęciu tego najgorszego, czwartego miejsca. Będzie jednak ciężko, bo czeka na nas trudniejszy rywal niż w półfinale. Jastrzębie to lepszy zespół niż Resovia, z którą dwa razy wygraliśmy w fazie zasadniczej, a teraz nie daliśmy im rady w play-off. Jastrzębianie dwa razy nas pokonali, więc może karta się odwróci".

Tak mi się wydaje, choć nie chcę urazić moich kolegów z Rzeszowa..."


Ta pierwsza wypowiedź, ze jesteśmy gorsi od Jastrzębskiego Węgla mnie dobiła. Ciekawe jakim cudem jesteśmy gorsi, skoro pokonaliśmy Jastrzębie dwa razy.

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #46 dnia: Kwietnia 21, 2009, 19:49:56 pm »
Po takiej wypowiedzi to kolegów Benek w Rzeszowie już nie ma. Tylko jad i gorycz po porażce przemówiły, mam nadzieję...

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 21, 2009, 19:51:26 pm »
"Tak, bo nie chcemy prze całe lato czuć niesmaku po zajęciu tego najgorszego, czwartego miejsca. Będzie jednak ciężko, bo czeka na nas trudniejszy rywal niż w półfinale. Jastrzębie to lepszy zespół niż Resovia, z którą dwa razy wygraliśmy w fazie zasadniczej, a teraz nie daliśmy im rady w play-off. Jastrzębianie dwa razy nas pokonali, więc może karta się odwróci".

Tak mi się wydaje, choć nie chcę urazić moich kolegów z Rzeszowa..."


Ta pierwsza wypowiedź, ze jesteśmy gorsi od Jastrzębskiego Węgla mnie dobiła. Ciekawe jakim cudem jesteśmy gorsi, skoro pokonaliśmy Jastrzębie dwa razy.

Gorsi bo zabraliśmy srebro :) A na serio 3 kolegów z drużyny z którą odnosił sukcesy w zeszłym sezonie, jest Papkin z którym grał w Mostostalu i do tego na początku kariery miał spore związki z Rzeszowem liczyłbym na cieplejszą wypowiedź.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 21, 2009, 21:48:04 pm »
Po czym można poznać prawdziwego sportowca, a no po tym, że potrafi przegrywać i docenić rywala, który z nim wygrał.Ja jednak nie przypominam sobie, aby on kiedykolwiek wypowiadał się jakoś specjalnie dobrze o Resovii.Nie zmienia to faktu,że gość ma u mnie minus.

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 22, 2009, 07:42:31 am »
Majer nie zalamuj Szczerbaniuka Jak sie dowie o Twoim minusie to gotowy sobie jakas krzywde zrobic Adlaczego mial sie wczesniej objawiac jako sympatyk RESOVII Majer Ty zrozum ze nie caly swiat kreci sie w ta strone w ktora Ty bys chcial Nie pisz o swoich minusach bo sie osmieszasz