Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555072 razy)

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2070 dnia: Marca 27, 2013, 20:28:24 pm »
Alek, Paul i Igła zostana  ;)
Johen pewnie też, po tym jak nasi fizjo go reanimowali i przywrócili do sportowego życia
Boję się o Pita, ale jeśli oferta z Rosji/Turcji nie będzie zbyt kosmiczna to pewnie też zostanie.

Diego

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 478
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2071 dnia: Marca 27, 2013, 21:05:52 pm »
Ja was kur.... proszę, przestańcie smęcić o transferach bo się rzygać  chce.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2072 dnia: Marca 27, 2013, 21:51:51 pm »
Tak prawdę mówiąc to kto musiałby przyjść aby wzmocnić nasz skład?? Anderson? Savani? Wszyscy inni są słabsi od Paula i Alka 8)

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2073 dnia: Marca 28, 2013, 02:08:02 am »
Cytuj
Czy w przyszłym sezonie zobaczymy Jochena Schoepsa w Asseco Resovii?
- Myślę że tak. Z mojej strony wszystko jest jasne. To co się tutaj dzieje jest magiczne. Ciężko mi określić jak się czuje grając i widząc, że to co robię sprawia tyle radości innym, ale jest to niesamowite uczucie. Trzeba być wariatem, żeby grając tutaj powiedzieć, że chciałoby się występować gdzieś indziej. Kiedy zdobędzie się punkt oprócz radości między zawodnikami, patrzy się dookoła i widzi prawdziwą świątynię, i tysiące ludzi szalejących z radości.
;D

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2074 dnia: Marca 28, 2013, 09:04:51 am »
     Czy w przyszłym sezonie zobaczymy Jochena Schoepsa w Asseco Resovii?
    - Myślę że tak. Z mojej strony wszystko jest jasne. To co się tutaj dzieje jest magiczne. Ciężko mi określić jak się czuje grając i widząc, że to co robię sprawia tyle radości innym, ale jest to niesamowite uczucie. Trzeba być wariatem, żeby grając tutaj powiedzieć, że chciałoby się występować gdzieś indziej. Kiedy zdobędzie się punkt oprócz radości między zawodnikami, patrzy się dookoła i widzi prawdziwą świątynię, i tysiące ludzi szalejących z radości.

źródło: http://www.sportowefakty.pl/siatkowka/347281/trzeba-byc-wariatem-zeby-nie-chciec-zostac-w-resovii-rozmowa-z-jochenem-schoepse
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2075 dnia: Marca 28, 2013, 11:09:45 am »
źródło: http://www.sportowefakty.pl/siatkowka/347281/trzeba-byc-wariatem-zeby-nie-chciec-zostac-w-resovii-rozmowa-z-jochenem-schoepse

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Proszę o oszczędne wypowiadanie się na temat transferów przed zakończeniem sezonu.
1. ust. 11 Regulaminu Forum zabrania takich spekulacji,
2. rolą menadżera jest pompowanie atmosfery,
3. rolą dziennikarzy jest sprzedawanie sensacji,
4. z zasady Resovia nie jest klubem, z którego ktokolwiek pragnie odejść.

Repres na razie się nie myli ;) Oby włodarze szybko podłożyli mu odpowiednie papiery pod nos do podpisania ;D


spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2077 dnia: Marca 31, 2013, 20:22:35 pm »
Jak to przeczytałem, to myślałem, że padnę.....ze śmiechu.
Młody Travica, to bardzo ciekawa opcja i duże wzmocnienie, ale w pakiecie z tatą to już mało trafiony pomysł.
Jak mawiają, nie mój cyrk, nie moje małpy....
Niech biorą pakiet i potem będzie Żółty Klub Wesołych Flotowców grających "piłka za piłka", bo środkiem meczów się nie wygrywa, więc Plina nie będzie miał nic więcej do roboty niż wdawanie się w dyskusje na boisku.
Powodzenia dla Skry, z całego serca im życzę, aby pakietów nie brali i wreszcie ktoś poszedł w tym klubie po rozum do głowy.
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

prz22

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 144
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2078 dnia: Marca 31, 2013, 20:55:16 pm »
Rozkręca się nam transferowa plejada absurdu;P:D Jak dla mnie to nieco przyspieszony prima aprilisowy żart redakcji dallarivolley..;) Ale bardzo udany!!;D

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2079 dnia: Kwietnia 03, 2013, 17:25:58 pm »