Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555106 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2110 dnia: Kwietnia 08, 2013, 10:02:37 am »
Najpierw należałoby sprawdzić znaczenie słowa "transfer".  :)
Otóż transfer jest to przechodzenie zawodnika z klubu do innego klubu. Skoro Lukas zostaje, nie ma mowy o transferze.  :)
Z bana nic nie będzie.  ;D
"X musi zostać w Resovii" nie jest rozmową o transferach. "X musi odejść z Resovii" jest rozmową o transferach.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2013, 10:04:32 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2111 dnia: Kwietnia 08, 2013, 10:06:03 am »
Najpierw należałoby sprawdzić znaczenie słowa "transfer".  :)
Otóż transfer jest to przechodzenie zawodnika z klubu do innego klubu. Skoro Lukas zostaje, nie ma mowy o transferze.  :)
Z bana nic nie będzie.  ;D
No tak, porwałem się z motyką na słońce, kogo chciałem złapać na punkty regulaminu ;P

To tak żeby było bardziej na temat (:)) - konferencja prasowa po meczu:
http://www.rzeszow.sport.pl/sport-rzeszow/1,130162,13694670,A__Kowal__trener_Asseco_Resovii__Jutro_zagramy_lepiej.html#TRrelSST

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2112 dnia: Kwietnia 08, 2013, 12:18:51 pm »

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2113 dnia: Kwietnia 08, 2013, 12:48:34 pm »
...jaki mecz, taka konferencja prasowa...

A to już norma konferencje przebiegają według schematu  ;)
Kapitan drużyny przegranej: Gratuluje przeciwnikowi zwycięstwa. Mieliśmy swoje szanse tu i tu.
Kapitan drużyny zwycięscy: Dziękuje za gratulacje. Nasza gra była taka i taka, udało się.
Trener drużyny przegranej: Gratuluje przeciwnikowi, zagraliśmy poniżej naszego poziomu stać nas na więcej. Musimy popełniać mniej błędów bla bla bla.
Trener drużyny zwycięscy: Dziękuje za gratulacje. Możemy zagrać jeszcze lepiej. Nie popadamy w hura optymizm. Bla bla bla.

.. z żadnej z konferencji Plusligi nie dowiedziałem się nic co miało by jakie kolwiek znaczenie   ::)
 Czasem nie moge uwierzyć że nie stać trenerów chociaż na głębszą analizę  niż te parę oklepanych słów. Trener Bayernu M. on to potrafi analizować mecz na konferencji min. 40 min  8)

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2114 dnia: Kwietnia 08, 2013, 14:21:16 pm »
Co takiego Mielewski pisał na twitterze?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2013, 14:26:27 pm wysłana przez barto »

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2115 dnia: Kwietnia 08, 2013, 14:28:36 pm »
Późną nocną porą napisał, że Schops i Tichacek na 2 lata w Resovii. Potem ktoś napisał co z Lotmanem i Achremem to ten odpisał, że Achrem też na 2 a Lotman się "wacha" a potem ten wpis usunął zapewne z powodu błędu ort :D

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2116 dnia: Kwietnia 08, 2013, 14:30:53 pm »
Późną nocną porą napisał, że Schops i Tichacek na 2 lata w Resovii. Potem ktoś napisał co z Lotmanem i Achremem to ten odpisał, że Achrem też na 2 a Lotman się "wacha" a potem ten wpis usunął zapewne z powodu błędu ort :D
Dzięki.

s.b.slav

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 108
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2117 dnia: Kwietnia 08, 2013, 14:37:32 pm »
Mimo,ze bardzo lubię Paula ,ale uważam ,że liga rosyjska jest za mocna dla niego.Dobrze się wpasował w Resovię i mam nadzieję,że zostanie u nas Mróweczka  ;)


To nie jest takie pewne - popatrz na Samuela Tiuę w Kuzbassie Kemerowo. W Polsce Francuz grał tak sobie, nie powiedziałbym, że był lepszy od Paula, a w Rosji dostał jakiego powera, nie wiem, może dodatkowy bodziec by dorównać poziomem kolegom w zespole i gra tam bardzo dobrze, a np. takiego Kurka bije na głowę! Nie wiadomo czy Paul - ambitny facet przy takiej samej stymulacji nie wskoczyłby na jakiś niewiarygodny poziom, którego nikt by się po nim nie spodziewał.

Pasiak

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 225
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2118 dnia: Kwietnia 08, 2013, 16:16:31 pm »

dominisssss3

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 109