Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555188 razy)

PH3N-x

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 191
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2280 dnia: Kwietnia 21, 2013, 15:06:35 pm »
Byl gdzies jakis wywiad z Kowalem? Bardzo chetnie bym przeczytal/uslyszal jego opinie o sezonie i zobaczyl jak sie cieszy : )

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2281 dnia: Kwietnia 21, 2013, 16:44:41 pm »
Byl gdzies jakis wywiad z Kowalem? Bardzo chetnie bym przeczytal/uslyszal jego opinie o sezonie i zobaczyl jak sie cieszy : )
http://plusliga.przegladsportowy.pl/Siatkowka-Andrzej-Kowal-po-finale-PlusLigi,artykul,167707,1,899.html

Weronica

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 152

mattia

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 55
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2283 dnia: Kwietnia 22, 2013, 00:00:28 am »
 w poniedziałek od 22:00 przez dwie godziny gośćmi w Dyskusyjnym Klubie Radiowym w Polskim Radiu Rzeszów będą trener Andrzej Kowal, Olieg Achrem i prezes Bartosz Górski.
Cytuj
Po raz kolejny Rzeszów jest siatkarską stolicą Polski. Drugi raz z rzędu i szósty w historii, Resovia zdobyła Mistrzostwo Polski. Długi sezon dobiegł końca i pora na podsumowania. W Dyskusyjnym Klubie Radiowym rozmowa o zwycięstwie i trudnych chwilach drużyny Asseco Resovia Rzeszów. Jaka jest tajemnica kolejnego sukcesu w lidze, ekipy trenera Andrzeja Kowala? W jaki sposób buduje się zespół, który osiąga zwycięstwo? Co motywuje zawodników i jak radzą sobie z presją oczekiwań kibiców? W jaki sposób funkcjonuje klub mistrzów Polski? Dyskusyjny Klub Radiowy w Polskim Radiu Rzeszów w poniedziałek 22.04 o godz 22.00. Gośćmi programu będą: Wiceprezes Zarządu Asseco Resovii Bartosz Górski, trener Andrzej Kowal, kapitan drużyny Olieg Achrem. Zaprasza Adam Głaczyński
źródło: https://www.facebook.com/dyskusyjnyklubradiowy/posts/494197223968066

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2284 dnia: Kwietnia 22, 2013, 00:35:08 am »
Ja uważam, że sam pomysł baneru nie był taki zły. Dla mnie był śmieszny, mieścił się w granicach dobrego smaku. Po prostu Wilczek klęczy i oddaje Koziołkowi siedzącemu na tronie korone. Wszystko fajnie, ale..
Wyszło bardzo żenująco. Dlaczego?! Bo co za pajac rozkłada taki baner po JEDNYM wygranym spotkaniu ?! :D Ja z złośliwością po drugim meczu w Kędzierzynie zawołałam: "I gdzie macie banner? Rozkładać go proszę!" i nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, nawet ludzie wzrokiem mnie omijali.
Chyba, że Ci którzy to rozkładali myśleli, że gra się tylko jeden mecz ;D W drugim spotkaniu tylko w pierwszym bądź drugim secie został rozłożony. Po tym czasie został zwinięty na wieki.. - no dobra, może do przyszłego sezonu.
Cóż, to była świetna napinka ze strony kibiców i chyba powinniśmy im podziękować, bo jak widać po Alku jakiś to wpływ na chłopaków miało - gdyby było inaczej pewnie i Koziołku i Wilku nie byłoby wspomniane :)

Według mnie chociaż co by nie robili nie przebiją swojego rozśpiewanego wodzireja który przechodzi samego siebie. Za hymn Zaksy w trakcie naszej koronacji dostaje statuetkę Buraka roku! ;) Przebił nawet złotowłosą Nowosielską i jej akcję z biletami ;D
Seize the day or die regretting the time you lost.

Daro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 220
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2285 dnia: Kwietnia 22, 2013, 00:43:02 am »
Ja uważam, że sam pomysł baneru nie był taki zły. Dla mnie był śmieszny, mieścił się w granicach dobrego smaku. Po prostu Wilczek klęczy i oddaje Koziołkowi siedzącemu na tronie korone. Wszystko fajnie, ale..
Wyszło bardzo żenująco. Dlaczego?! Bo co za pajac rozkłada taki baner po JEDNYM wygranym spotkaniu ?! :D Ja z złośliwością po drugim meczu w Kędzierzynie zawołałam: "I gdzie macie banner? Rozkładać go proszę!" i nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, nawet ludzie wzrokiem mnie omijali.
Chyba, że Ci którzy to rozkładali myśleli, że gra się tylko jeden mecz ;D W drugim spotkaniu tylko w pierwszym bądź drugim secie został rozłożony. Po tym czasie został zwinięty na wieki.. - no dobra, może do przyszłego sezonu.
Cóż, to była świetna napinka ze strony kibiców i chyba powinniśmy im podziękować, bo jak widać po Alku jakiś to wpływ na chłopaków miało - gdyby było inaczej pewnie i Koziołku i Wilku nie byłoby wspomniane :)

Według mnie chociaż co by nie robili nie przebiją swojego rozśpiewanego wodzireja który przechodzi samego siebie. Za hymn Zaksy w trakcie naszej koronacji dostaje statuetkę Buraka roku! ;) Przebił nawet złotowłosą Nowosielską i jej akcję z biletami ;D
Teraz jest czas podsumowań to może z tej okazji wytypujemy nominowanych do "ZŁOTYCH KANALII" sezonu 2012/2013? Dwójkę już mamy dokładam do tego Wanio vel "toporek" za wiedzę o siatkówce i "głębokie" komentarze i Przedpełskiego lub jak kto woli " samoopalacza " za skąpstwo i proste myślenie :D

Rantepsz

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2286 dnia: Kwietnia 22, 2013, 19:56:02 pm »
Pit na swoim fejsie:

Witam wszystkich serdecznie!
Na usta od razu cisną się pieśni - 'Mamy medala! Hej Sovio mamy medala!' czy też 'Mistrz, mistrz Resovia!' To były naprawdę cudowne chwile, już drugi rok z rzędu korona należy się Sovii:) Ciężko coś nowego napisać o emocjach, bo tych było naprawdę dużo, powiem Wam tylko, że jestem megaszczęśliwy i dziękuję Wam wszystkim za doping i wsparcie! Jesteście niesamowici:)
Emocje już opadły, medale zostały rozdane, szampan w(y)lany:) a Wy już zapewne wiecie, że podpisałem kontrakt i przez kolejne dwa sezony będę się starał aby przynosić Wam jeszcze więcej miłych chwil i zdobywać jeszcze więcej punktów w barwach Asseco Resovii Rzeszów! Oby kolejne lata spędzone tutaj zaowocowały w jeszcze więcej wspaniałych emocji i samych sukcesów:)
A tymczasem przyszła pora na mały odpoczynek, mam nadzieję, że pogoda dopisze:) Pozdrawiam Was serdecznie!
Pit.

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2287 dnia: Kwietnia 22, 2013, 19:57:31 pm »
http://plusliga.przegladsportowy.pl/Siatkowka-Andrzej-Kowal-po-finale-PlusLigi,artykul,167707,1,899.html

Cytuj
Kiedy w 2011 roku objął pan zespół, miał pan wielu przeciwników. Nie wierzyli, że młody polski trener, który wcześniej był tylko asystentem, da sobie radę.
Andrzej Kowal: Zawsze znajdą się tacy, którzy wiedzą lepiej. Polskich trenerów w naszym kraju się nie szanuje. Zobaczycie, co będzie z Piotrem Makowskim. Przejmie odmłodzoną reprezentację Polski siatkarek, a gdy przegra jedną czy drugą imprezę, szybko przyjdzie krytyka. Wszyscy powiedzą, że gdyby trenerem był Włoch albo Hugh McCutcheon wyniki byłby lepsze. Wracając do mojej osoby, uważam, że przez dwa lata spłaciłem kredyt zaufania. Poprowadzę Resovię jeszcze przez rok, a potem robię sobie urlop od siatkówki.

Nie...... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2288 dnia: Kwietnia 22, 2013, 20:01:03 pm »
"Poprowadzę Resovię jeszcze przez rok, a potem robię sobie urlop od siatkówki'.



Niczym Pep Guardiola  :)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2289 dnia: Kwietnia 22, 2013, 20:05:47 pm »
"Poprowadzę Resovię jeszcze przez rok, a potem robię sobie urlop od siatkówki'.



Niczym Pep Guardiola  :)

I co niby będzie robił przez ten czas? :o