Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555188 razy)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2290 dnia: Kwietnia 22, 2013, 20:07:38 pm »
Kasju, odpoczywał od siatkówki  ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 22, 2013, 20:09:38 pm wysłana przez rayan11 »

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2291 dnia: Kwietnia 22, 2013, 20:17:26 pm »
Endrju! Za dużo szampana!
Dobrze, że dał sobie jeszcze rok na zmiane decyzji ;) Krzyknie 7 tys. kibiców na Rynku "Endrju zostań z nami!" po następnym sezonie i nie będzie miał wyjścia ;D

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2292 dnia: Kwietnia 22, 2013, 20:22:45 pm »
Bardzo się cieszę, że PIT zostaje. Cieszę się, że nastąpiła stabilizacja drużyny. Że jesteśmy zespołem. Nawet ZIBI przekonał mnie i chciałbym, aby został.

Cieszę się, że Kowal zostaje na rok, a potem ....... odpocznie od siatkówki! ale my mu nie damy urlopu od siatkówki.  Owszem urlop każdemu się należy, ale taki dwutygodniowy.

Pozwólcie, że jeszcze wrócę do czwartkowego otwartego treningu. To był taki test dla kibiców. Taki sprawdzian, który bacznie obserwowali siatkarze.
Przekonaliśmy ich, że warto u nas zostać, że Rzeszów żyje siatkówką.
Zapewne(to jest pewne) nasz Piotrek miał oferty z wielu stron, wolał jednak zostać.

Słowa nie wszystko oddadzą, czasem trudno wyrazić coś słowami, ale doskonale czujemy o co chodzi.
Myślę, że kolejni nowi/starzy zawodnicy podpiszą kontrakty, a jeżeli rozmowy trwają.....również ZIBI. Przekonał mnie jednak w tym piątym meczu.

Osobne słowa uznania należą się Adamowi Góralowi.
Bez jego wsparcia i mądrości, nie byłoby tych sukcesów.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2293 dnia: Kwietnia 22, 2013, 20:27:09 pm »
Cytuj
Jaką Resovię zobaczymy w kolejnym sezonie? Szykują się ciekawe transfery?
Andrzej Kowal: Adam Góral nie jest zwolennikiem marnowania pieniędzy. On nie zaryzykuje z kolejnym zawodnikiem kupionym za wielkie pieniądze. Wzorem dla niego jest Delecta, która miała niski budżet a sporo namieszała w lidze. Dlatego będziemy szukali młodych, bardzo zdolnych graczy. Za to niemal w stu procentach utrzymamy skład, który zdobył złoty medal.
Antiga i Masny chyba nie zaliczają się do grona młodych graczy. Ale Anderson/Zajcew/Parodii już tak 8)

Cytuj
Za to niemal w stu procentach utrzymamy skład, który zdobył złoty medal.
Jeśli sprawdzi się to, co zostało powiedziane - czyli odejście czterech graczy to te niemal 100% zmniejszy się do 70%.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 22, 2013, 20:35:30 pm wysłana przez barto »

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2294 dnia: Kwietnia 22, 2013, 20:31:13 pm »
Mam nadzieję :D

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2295 dnia: Kwietnia 22, 2013, 20:32:31 pm »
Rok temu tez mial byc wysoki ofensywny przyjmujacy, A. Kowal wrocil ze Stanow i pewnie sam sie zdziwil.

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2296 dnia: Kwietnia 22, 2013, 21:18:58 pm »
Ja uważam, że sam pomysł baneru nie był taki zły. Dla mnie był śmieszny, mieścił się w granicach dobrego smaku. Po prostu Wilczek klęczy i oddaje Koziołkowi siedzącemu na tronie korone. Wszystko fajnie, ale..
Wyszło bardzo żenująco. Dlaczego?! Bo co za pajac rozkłada taki baner po JEDNYM wygranym spotkaniu ?! :D Ja z złośliwością po drugim meczu w Kędzierzynie zawołałam: "I gdzie macie banner? Rozkładać go proszę!" i nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, nawet ludzie wzrokiem mnie omijali.
Chyba, że Ci którzy to rozkładali myśleli, że gra się tylko jeden mecz ;D W drugim spotkaniu tylko w pierwszym bądź drugim secie został rozłożony. Po tym czasie został zwinięty na wieki.. - no dobra, może do przyszłego sezonu.
Cóż, to była świetna napinka ze strony kibiców i chyba powinniśmy im podziękować, bo jak widać po Alku jakiś to wpływ na chłopaków miało - gdyby było inaczej pewnie i Koziołku i Wilku nie byłoby wspomniane :)

Według mnie chociaż co by nie robili nie przebiją swojego rozśpiewanego wodzireja który przechodzi samego siebie. Za hymn Zaksy w trakcie naszej koronacji dostaje statuetkę Buraka roku! ;) Przebił nawet złotowłosą Nowosielską i jej akcję z biletami ;D
W Rzeszowie w C4 był kontrabaner:

 ;D ;D w dymku
Klub Kibica ZAKSY doskonale go widział  ;D
Dymek w powiększeniu:
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 22, 2013, 21:24:53 pm wysłana przez KChudz »

Kasia93

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2297 dnia: Kwietnia 22, 2013, 22:04:09 pm »
http://www.radio.rzeszow.pl/polecamy/item/20541-dyskusyjny-klub-radiowy

Zaraz w Radiu Rzeszów ma być Górski, Kowal i Alek ;)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2298 dnia: Kwietnia 22, 2013, 23:47:49 pm »
Antiga i Masny chyba nie zaliczają się do grona młodych graczy. Ale Anderson/Zajcew/Parodii już tak 8)
Jeśli sprawdzi się to, co zostało powiedziane - czyli odejście czterech graczy to te niemal 100% zmniejszy się do 70%.
"Niemal" to najbardziej pasujące tu słowo ;)

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2299 dnia: Kwietnia 23, 2013, 01:09:23 am »
Chyba to będzie najodpowiedniejszy dział:

http://w686.wrzuta.pl/audio/7aKqxR3hLkJ/audycja_22.04.2013

Audycja z Dyskusyjnego Klubu Radiowego w Radio Rzeszów z 22.04.2013... Najchętniej to bym wyciął kilka telefonów, ale zostawiłem wszystko jednak  ;)