Autor Wątek: wypowiedzi i wywiady siatkarzy  (Przeczytany 555123 razy)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2310 dnia: Kwietnia 23, 2013, 19:07:16 pm »
http://opole.gazeta.pl/opole/1,35086,13781140,Stawka_sparalizowala_siatkarzy__przez_co_poziom_finalow.html#ixzz2R7ReqJxx

Tutaj jak by ktoś miał wątpliwości co do dobrych intencji i obiektywizmu pana Wspaniałego

"Mnie bardzo ciekawi sytuacja z końcówki pierwszego seta. Bo wydaje mi się, że sędziowie popełnili błąd, a to miało wpływ na to, co się działo później. To już wyniku nie odmieni, ale panowie, którzy sędziują, zastanowiliby się, że jeden błąd powoduje, że się wygrywa albo przegrywa. Nie ma co jednak zrzucać wszystkiego na sędziów, bo było jeszcze wiele możliwości, żeby odwrócić losy tego meczu."

W końcu.

Kasia93

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2311 dnia: Kwietnia 23, 2013, 19:14:24 pm »
http://www.sportowefakty.pl/siatkowka/352789/asseco-resovia-w-nowym-sezonie-jeszcze-mocniejsza

Czyżby Pan Redaktor czytał nasze forum ? A może to na podstawie karuzeli transferowej z siatki.org ;)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2312 dnia: Kwietnia 23, 2013, 19:44:53 pm »
Wrzucam wywiad z dzisiejszych Nowin z Bartmanem bo na stronie płatny

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2313 dnia: Kwietnia 23, 2013, 19:55:20 pm »
Dzięki Kasja  :)

hehe321

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 348
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2314 dnia: Kwietnia 23, 2013, 20:13:46 pm »
"Naprawdę nikt nie poprosił pana o dłuższe wakacje?
 
- Nie, ale mam problem z Igłą. Chciałem mu dać trzy tygodnie odpoczynku, bo grał cały sezon ligowy, a on nie chce (śmiech). Mówi: ?trenerze, ja chcę trenować w Spale, bo im więcej trenuję tym lepiej gram, a poza tym żona w pracy, dzieci w szkole, w domu będę się tylko nudził?. I to są moje problemy.
"

Źródło:
http://www.volley24.pl/index.php/reprezentacja/liga-swiatowa/21496-andrea-anastasi-jest-kilku-zawodnikow-co-do-ktorych-nie-podjalem-jeszcze-decyzji

Igła! :D

Pisar

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 477
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2315 dnia: Kwietnia 24, 2013, 08:55:40 am »
Zastanawiam się, skąd ta tendencja do interpretacji wszystkich wypowiedzi, które nie brzmią "Resovia jest najwspanialsza na świecie" jako przejaw zazdrości, wredoty i szeroko pojętych kompleksów?
Wydaje mi się, że Wspaniały powiedział, że jego zdaniem Resovia nie ma szans na powtórzenie wyniku Skry, a nie że ma szczerą nadzieję na to, że Resovia już nigdy nic nie ugra. A może się mylę? Wychodzi na to, że wszyscy ludzie interesujący się siatkówką powinni zamilknąć na wieki, chyba że będą wyśpiewywać peany na temat Resovii. Litości! Wspaniały zły, Drzyzga zły, bo mu się zdarza powiedzieć, że jego zdaniem Resovia w tym czy innym meczu gra prostą siatkówkę - to co, ma mówić, że gra wyjątkowo skomplikowaną i wyrafinowaną, choć uważa, że gra padakę?

Powiem tak - pan Wanio mnie też podniósł ciśnienie, kiedy wygłaszał swe słynne mądrości na temat Resovii - ale powoli przestaję mu się dziwić. Jeśli tylko komuś wypsnie się choć jedno zdanie, które nie jest pieśnią pochwalną na nasz temat, to natychmiast zostaje oceniony jako pseudoekspert toczony przez nienawiść do nas  ::)

Oj, też się zastanawiam, i podpisuję się pod wypowiedzią Vaapu

mlodymajor

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 176
  • A3

Daro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 220
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2317 dnia: Kwietnia 25, 2013, 16:52:50 pm »

Grembi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 217
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2318 dnia: Kwietnia 25, 2013, 17:12:26 pm »
"...jestem już zawodnikiem Asseco..." zaczyna jak ojciec    :-\

Kasia93

  • Gość
Odp: wypowiedzi i wywiady siatkarzy
« Odpowiedź #2319 dnia: Kwietnia 25, 2013, 17:17:09 pm »
"...jestem już zawodnikiem Asseco..." zaczyna jak ojciec    :-\

Spokojnie, nauczymy go jak nazywa się klub w którym będzie grac :D