Autor Wątek: Liga Mistrzów 2014/2015  (Przeczytany 143314 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #140 dnia: Grudnia 04, 2014, 23:58:26 pm »
...obserwowałem dziś kątem oka zachowanie naszego trenera. Sprawiał wrażenie człowieka, któremu rozsypało się wszystko to, co tak misternie klecił. I w tym Paweł, właśnie w tym, co dziś zaobserwowałem upatruję szansę na zmianę. Że użyję zwrotu, który często Ty stosujesz...piszę to cholernie poważnie  :)
Dzisiejszy obraz Trenera pokazał dokładnie, że już nie panuje nad tym, co się dzieje. A to, że mówił i na swój sposób udowadniał nam, że panuje, dziś zostało definitywnie obnażone. Teraz wie to On i wiemy to na 100% my. Pytanie co z tą wiedzą, która do Niego dotarła w straszliwych bólach, Kowal zrobi? Bez wątpienia muszą to być radykalne kroki. A czy będą rozsądne? Może się zdziwisz, ale...piszę to cholernie poważnie...szczerze Mu życzę, żeby zadziwiły mnie i wszystkich Was swoi rozsądkiem.
Co do rezygnacji...dlaczego Andrzej Kowal ma mieć lepiej niż ja? Prowadzę własną firmę i jak każdy z nas...czasami osiągam sukces, a czasami ponoszę porażkę. Ale jak ponoszę porażkę to nie mam możliwości zdymisjonowania/zwolnienia samego siebie. Muszę dźwignąć jej ciężar, zmobilizować się do dalszego działania. Muszę wyciągnąć wnioski, coś zmienić i zap....alać, żeby zmienić niekorzystną sytuację. Życie dało mi to szczęście, że mam oparcie w mojej rodzinie. Andrzej ma tego szczęścia jeszcze więcej, bo cały czas może mieć, a u niektórych osób nadal ma, wsparcie. Wystarczy po nie sięgnąć...

« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2014, 08:52:48 am wysłana przez leon »

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #141 dnia: Grudnia 04, 2014, 23:59:55 pm »


nie jest aby efektem braku w klubie p. Marka Karbarza?
Qrcze znowu mnie ubiegles i ust(klawiatury) mi to wyciagnales!
Odkąd młode wilki dorwaly się stołków w zarzadzie klubu, wdzialy garniaki z szwalni w Lancucie i wygryzly Karbarza jest gorzej!
Może i z nich dobrzy menagjery ale na sporcie się nie znają!!!!!???

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #142 dnia: Grudnia 05, 2014, 00:00:25 am »
No no, tylko 4 strony komentarzy po dzisiejszym zdarzeniu(?) ? Brawo panowie w zarządzie, osiągneliście swój cel, kibice stają się obojętni.

Co do dzisiejszego zdarzenia(?) chce tylko pochwalić pana który nie jest od motywowania zespołu za świetną zmiane Tichacka ;D Jak byś pan chciał coś jeszcze kiedyś zmienić ot tak dla jaj to proponuje Nowakowski na sype a Perła na libero. Jak się bawić to na całego.
W końcu.

Jaro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 87
    • Art. BHP Rzeszów
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #143 dnia: Grudnia 05, 2014, 00:18:59 am »
Ten spiker na hali to dramat. Jak można na to stanowisko zatrudnić osobę, która nie zna angielskiego? Dzisiejszy mecz jest do obejrzenia na Laoli. Świat patrzy i się śmieje.

Mówisz o angielskim,a tymczasem ciężko po polsku mu się wysłowić  (komunikat o zbiórce żywności). Nie wiem czy on to robi za kasę czy jako wolontariusz za free, ale czas na transfer również na tym stanowisku.
Bo Resovia, bo Resovia jest od tego, aby bawić się, aby bawić się, aby bawić się na całego!!!

siaq182

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 102
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #144 dnia: Grudnia 05, 2014, 08:35:15 am »
[p wczorajszym meczu, inaczej patrzę na mecz ze Skrą. nasi są bez formy, i mimo, że momentami naprawdę widać było walkę i zaangażowanie, to jak nie idzie, to nie idzie... a skąd się wzięła ta fatalna dyspozycja, to już inna kwestia.

i tak się zastanawiam, czy właśnie my nie powinniśmy pomóc wyjść z kryzysu. pokazać w niedzielę, że jesteśmy z nimi. bo gwizdami możemy tylko bardziej "skopać" zawodników psychicznie...

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #145 dnia: Grudnia 05, 2014, 08:42:44 am »
i tak się zastanawiam, czy właśnie my nie powinniśmy pomóc wyjść z kryzysu. pokazać w niedzielę, że jesteśmy z nimi. bo gwizdami możemy tylko bardziej "skopać" zawodników psychicznie...

Jak można zdołować, albo pomóc wyselekcjonowanym zawodnikom grającym na najwyższym poziomie, którzy nie potrzebują motywacji? Przecież zdaniem treneiro jak kasa się zgadza to wszystko jest git.  8) 

edikp

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 353
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #146 dnia: Grudnia 05, 2014, 08:43:05 am »
[p wczorajszym meczu, inaczej patrzę na mecz ze Skrą. nasi są bez formy, i mimo, że momentami naprawdę widać było walkę i zaangażowanie, to jak nie idzie, to nie idzie... a skąd się wzięła ta fatalna dyspozycja, to już inna kwestia.

i tak się zastanawiam, czy właśnie my nie powinniśmy pomóc wyjść z kryzysu. pokazać w niedzielę, że jesteśmy z nimi. bo gwizdami możemy tylko bardziej "skopać" zawodników psychicznie...
To teraz będzie 4000 tys kibiców jeździło z Asseco wszędzie bo tylko przy klaskaniu mogą grać:-))))))

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #147 dnia: Grudnia 05, 2014, 08:46:56 am »
[p wczorajszym meczu, inaczej patrzę na mecz ze Skrą. nasi są bez formy, i mimo, że momentami naprawdę widać było walkę i zaangażowanie, to jak nie idzie, to nie idzie... a skąd się wzięła ta fatalna dyspozycja, to już inna kwestia.

i tak się zastanawiam, czy właśnie my nie powinniśmy pomóc wyjść z kryzysu. pokazać w niedzielę, że jesteśmy z nimi. bo gwizdami możemy tylko bardziej "skopać" zawodników psychicznie...

...założenie w psychologii jest proste...pacjent musi sam dojść do wniosku, że jest chory i zwrócić się o pomoc. Dopóki nie zrozumie to terapia jest bezsensowna...

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #148 dnia: Grudnia 05, 2014, 09:30:59 am »
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Miałem takie osobiste postanowienie że do play-offów nie będę się udzielał na forum, i niema to nic wspólnego z ideologią trenera  ::)  ale oczywiście jestem z "nim" na bieżąco. Myślę że nie muszę tłumaczyć dlaczego zrezygnowałem z tego postanowienia. Na początku odsyłam do artykułu dobrze znanego Pana Andrzeja (przez szacunek nie będę zwracał się prze nick), ponieważ jest to świetny opis do całej sytuacji a być może nie każdy się jeszcze z nim zapoznał  http://supernowosci24.pl/jak-asseco-resovia-i-rzeszow-traca-swoja-szanse/  oczywiście w paru kwestiach się nie zgodzę, ale dziś nie o tym  :P

Co do meczu z Berlinem, hmm niema chyba sensu się rozdrabniać nad taktyką (której chyba nie było), czy poziomem gry przeciwnika, który zagrał co umie i wystarczyło z nadwyżką.

Mam tą świadomość że jest to zły wątek do opisywania pewnych spraw ale nie ja pierwszy na te sprawy w tym wątku napisze. Jakiś czas temu napisałem że w tym klubie pewne osoby traktują zawodników i ich postawy jak "święte krowy", nie ważne jak by się zachowali i tak nie wolno krytykować i nie chodzi mi o samą grę na boisku bo przecież to tylko sport, sam go uprawiam i zdarzają się słabsze dni itd. Ale chodzi o mentalność, mówiąc wprost o tak ważną rzecz jak wola walki. Jak mam nie krytykować zawodników jeśli dostając baty od przeciwnika, Oni snują się po boisku jak w/w zwierzę. W tej drużynie niema lidera z tym "czymś". Na boisku jest 6 gości bez ambicji żeby dokopać rywalowi, nie sugeruje że jest im obojętne wygrana czy przegrana, bo mam świadomość że dla przykładu w takim człowieku jak Igła aż się gotuje. Ale nie wiem chyba i On stracił ten lwi pazur w kwestii pobudzania drużyny do walki. Być może Lotman ma taki zapał ale.. no właśnie niema szansy by odpalić bo przecież prawie wcale niema go na boisku, a jeśli już jest to po kliku błędach i tak wraca na ławe. Ale wracając do meritum sprawy dzieję się źle, szanuje KK bo jest najlepiej zorganizowany w Polsce a może i ma "papiery" na najlepszy w Europie, ale od zawsze czułem taki dystans między KK a resztą kibiców. Nie wiem czy powinno tak być czy nie bo bladego pojęcia nie mam jak to funkcjonuje w innych klubach. Dlaczego o tym piszę ?, a dlatego że od takich podziałów na KK i "pikniki" do których się zaliczam zaczyna się atmosfera na trybunach co przekłada się na inne kwestie i tu przykład mój znajomy kupował na zeszło roczny sezon karnet i wypalił z tekstem "byle nie obok KK, ich spojrzenia zamieniają w kamień jak ktoś coś robi nie tak jak Oni" oczywiście był to żart ale z pewnym przesłaniem. 

Co do klubu czy też jak już się utarło - korpo liczy jedynie na kasę, naprawdę jak czytam jakie rzeczy organizuje Bełchatów dla kibiców to aż nie do pomyślenia dla mnie jest żeby to samo zorganizowano u Nas :(. Dlaczego z wszystkich w zarządzie, trenera, sztabu na zawodnikach kończąc na przepraszam w kierunku kibiców zdecydował się jedynie Konarski ?, czy aż tak obojętne jest to co czują kibice którzy jadą przez pół Polski, biorąc urlopy, wydając pieniądze dla nie których nie małe by wspierać klub, barwy które kochają licząc na walkę, a dostają.. nic, bez tego prostego a dużo zmieniającego "przepraszam". Każdy z Nas wie że nie zawsze można wygrywać, można przegrać nawet 0:3 ale żeby było widać walkę o każdą piłkę a po ewentualnej porażce pokorę, gdyby ta walka była w Łodzi czy wczoraj to nie doszło by do nie miłej sytuacji jaką są gwiazdy.

Liczę a nawet wierze że znajdzie się lider w tej drużynie, ktoś kto nie patrząc na wszystko będzie gryzł parkiet dążąc do zwycięstwa i satysfakcji kibiców, wszystkich kibiców.


« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2014, 09:40:01 am wysłana przez tomi92 »

Kuba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 183
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #149 dnia: Grudnia 05, 2014, 09:54:59 am »
To nie spadek formy. To bunt na pokładzie. To jest moje zdanie. Tak było jak odchodził p. Such. Po zmianie nagły przypływ formy i pamiętne pojedynki z Olsztynem. Wyjścia są dwa. Albo p. Góral zadziała albo p. Kowal podejmie męską decyzje. Z Berlinem to nawet nasze rezerwy z Warszawy by wygrały.