Autor Wątek: Liga Mistrzów 2014/2015  (Przeczytany 143310 razy)

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #290 dnia: Lutego 12, 2015, 01:09:31 am »
Podejrzewam że kontuzja ręki.

Rocking

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #291 dnia: Lutego 12, 2015, 07:18:39 am »

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #292 dnia: Lutego 12, 2015, 08:22:48 am »
Zacznę od Grebennikova. Jestem (juz od jakiegoś) czasu zauroczony i pod mega wrażeniem jego gry. Libero absolutnie kompletny. Przyjęcie. Obrona. Dogranie, a raczej rozegranie z głębi pola. Dyszlem dogrywal lepiej I statranniej piłki niz nasz...... reprezentacyjny rozgrywający (ze o naszym libero w tym elemencie nie wspomnę) . Ba..... widzieliście tego pipa zagranego przez Grebennikova dyszlem?

A teraz i nas. Będzie bardzo krótko. Wczoraj zostałem do cna odarty ze złudzeń. Jeżeli w tym sezonie cokolwiek wygramy będę to traktował w kategoriach cudu. Moim zdaniem nie ma żadnych szans i argumentów na sukces w LM czy MP. Kolejny sezon gdzie gramy....... A dobra skończę w tym miejscu, bo jak mnie poniesie to...... Szkoda nerwów Panie i Panowie. Szkoda prezyc muskuly
Gramy wielka k....., I to nie od wczoraj ani przedwczoraj
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2015, 08:26:51 am wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #293 dnia: Lutego 12, 2015, 08:24:41 am »



Do poczytania opinia Michała Gogola na temat jutrzejszego przeciwnika: http://www.rzeszow.sport.pl/sport-rzeszow/1,130162,17385113,LM__M__M__Gogol_o_Friedrichshafen___Dwoch_libero_i.html


Wiecie, czasem nasi powinni poczytać o rywalach artykuł w gazecie. Koleś wie co mówi. Wszystko się sprawdziło.

Ale, czy on nie pracuje dla nas? ;)

Generalnie Niemcy zagrali tak jak się spodziewaliśmy. I mimo iż to wiedzieliśmy dużo wcześniej wyglądalismy jakby nas to zaskoczyło.
Były akcje na wielkie wow. Wystawa Ivovica najwyższej klasy, zagrywki siejące postrach. Ale całość wyglądała strasznie. Jeżeli sukces rodzi się w bólach to po tym sezonie zostaniemy chyba mistrzami świata a może i wyżej :)

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #294 dnia: Lutego 12, 2015, 09:06:49 am »
Gramy wielka k....., I to nie od wczoraj ani przedwczoraj
Gramy sztampę, bez polotu! Jedyny świetny przebłysk to rozegranie Marko.
Nasz styl to brak stylu, ale ... do dziś pamiętam komentarz Papy Drzyzgi, gdy zdobyliśmy MP, zaraz po wygranym 5 meczu w Kędzięrzynie, który stwierdził "Resovia swoją grą zamęczyła przeciwnika"  8)
Może my to taki walec - wolny, bez szaleństw, ale spokojny i prący do przodu!  ???

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #295 dnia: Lutego 12, 2015, 09:32:46 am »
A teraz i nas. Będzie bardzo krótko. Wczoraj zostałem do cna odarty ze złudzeń. Jeżeli w tym sezonie cokolwiek wygramy będę to traktował w kategoriach cudu. Moim zdaniem nie ma żadnych szans i argumentów na sukces w LM czy MP. Kolejny sezon gdzie gramy....... A dobra skończę w tym miejscu, bo jak mnie poniesie to...... Szkoda nerwów Panie i Panowie. Szkoda prezyc muskuly
Gramy wielka k....., I to nie od wczoraj ani przedwczoraj

Ja również.

Dodam, że z podziwem, ale i zazdrością patrzyłem na grę obronną Fryderyków. Nie tylko Żenia, ale wszyscy zawodnicy byli w tym elemencie wręcz kosmiczni. Gra obronna drużyny nie może opierać się tylko na libero, a w Resovii tak to wygląda.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #296 dnia: Lutego 12, 2015, 10:05:17 am »
A czy ich gra obronna nie była też związana ze słabością naszego ataku?

Ja tam się jeszcze łudzę, że jak Majer przekaże swoje uwagi Andrzejowi, to wreszcie zaczniemy grać. Mam nadzieję, że Majer nie będzie z tym czekał do po sezonie ;)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #297 dnia: Lutego 12, 2015, 10:05:25 am »
Skoro Fryderyki grały kosmiczną siatkówkę, a my padakę, to jakim cudem wygraliśmy ten mecz?. Nie piszcie tylko, że ktoś u nas uratował nam d..., rzeczywiście graliśmy trochę haotycznie, ale wynik idzie w świat, nie gra, a ładnie to my jeszcze zagramy w tym sezonie. 8)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #298 dnia: Lutego 12, 2015, 10:18:40 am »
Krytyka jak najbardziej słuszna, ale to my mamy 2 a oni 1 pkt, to tyle komentarza do meczu. W Rzeszowie będzie 3:0 (już mogę typować w typerze, zapomniałem przecież już typowałem :) ) i tylko 1 strona (najwyżej dwie) komentarza. Ja wolę oglądać zwycięskie męczarnie, niż przepiękne porażki. 8)
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2015, 10:29:13 am wysłana przez majer »

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #299 dnia: Lutego 12, 2015, 10:58:38 am »
Ja wolę oglądać zwycięskie męczarnie, niż przepiękne porażki. 8)
Ale czyż nie piękniej było by oglądać przekonywujące zwycięstwa?  8)
Nasz styl jest jaki jest, ale w meczu i w Bydzi, u nas z Lotosem i z Fryderykami dużym plusem jest to, że mimo że nie idzie, są męczarnie to potrafimy wygrać i mimo wszystko się podnieść. Psycha u nas i wiara w siebie są chyba na dobrym, wysokim poziomie!!!