Autor Wątek: Liga Mistrzów 2014/2015  (Przeczytany 143315 razy)

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #460 dnia: Marca 02, 2015, 08:15:38 am »
PolSkrat trzyma formę. W środę przegraliśmy główne anteny z Błękitnymi Stargard Szczeciński i powtórką tenisa z Acapulco  :o .
Mam nadzieje że Corner ma  PS News...

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #461 dnia: Marca 02, 2015, 09:08:57 am »
PS News jest w naziemnej na Mux3

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #462 dnia: Marca 02, 2015, 09:15:55 am »
W środę przegraliśmy główne anteny z Błękitnymi Stargard Szczeciński i powtórką tenisa z Acapulco  :o .
A ja wiem czy "przegraliśmy"?!? PS News dociera do większej ilości ludzi, dzięki temu że jest w naziemnej i na innych niż Polsatowska platformach.
Ja mam n'ke, i muszę ratować się abonamentem w IPLA i SmartTV.
IMHO mecz na PS News daje możliwość obejrzenia meczu Live większej ilości osób - może nie w HyyDyy ale za to live i nie na jakiś kiepskiej jakości streamach :)
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2015, 09:37:35 am wysłana przez dzidek »

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #463 dnia: Marca 02, 2015, 10:31:09 am »
Dobrze byłoby, żeby Niko czasem schylił się po piłkę i czasem wyłapał ją na 9 - 10 metrze, ale chyba za dużo oczekuję ...

Naprawdę ostatnie mecze nie zmieniły tego zarzutu ? Skra i Czarni są na Ipli . Tam są obrony Niko do analizy . Polecam.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #464 dnia: Marca 02, 2015, 10:49:05 am »
Przyznam że po tym co opowiedział w skrócie Gogol o Novosibirsku, można się przestraszyć   :o. Ale na pewno trzeba jechać i myśleć o tym by zwyciężyć, ugrać maksymalnie co się da. Jak czytam o jakimś podejściu o wysyłaniu połowy składu, bo i tak wszystko rozstrzygnie się w Rzeszowie ehh to aż słabo się robi..  ::) takie podejście to najprostsza droga to porażki, jeśli z góry nie dajemy sobie szans na terenie przeciwnika to co to za drużyna walczaków itd ?, trzeba zagrać na możliwe 100% tam i tu, jeśli zagramy na 50% i dostaniemy 3:0 to u Nas nie poradzimy sobie mentalnie, postawieni pod ścianą :x

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #465 dnia: Marca 02, 2015, 12:30:00 pm »
tomi92;
Cytuj
Jak czytam o jakimś podejściu o wysyłaniu połowy składu, bo i tak wszystko rozstrzygnie się w Rzeszowie ehh to aż słabo się robi..   takie podejście to najprostsza droga to porażki, jeśli z góry nie dajemy sobie szans na terenie przeciwnika to co to za drużyna walczaków itd ?, trzeba zagrać na możliwe 100% tam i tu, jeśli zagramy na 50% i dostaniemy 3:0 to u Nas nie poradzimy sobie mentalnie, postawieni pod ścianą :x
To, że trzeba zagrać na 100% a może i więcej, to my doskonale wiemy. I chłopaki na pewno tego chcą,ale...... zwyczajnie ta cholernie długa podróż, przesiadki i nie wiadomo co jeszcze, spowoduje, że zwyczajnie odetnie prąd i będziemy snuć się po parkiecie i tam i potem na Podpromiu. Połowa składu, to nie znaczy gorsza, a mogłaby też powalczyć i przywieżć korzystny wynik.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #466 dnia: Marca 02, 2015, 12:53:16 pm »
tomi92; To, że trzeba zagrać na 100% a może i więcej, to my doskonale wiemy. I chłopaki na pewno tego chcą,ale...... zwyczajnie ta cholernie długa podróż, przesiadki i nie wiadomo co jeszcze, spowoduje, że zwyczajnie odetnie prąd i będziemy snuć się po parkiecie i tam i potem na Podpromiu. Połowa składu, to nie znaczy gorsza, a mogłaby też powalczyć i przywieżć korzystny wynik.
Pełna zgoda, ale mentalnie takie podejście da do zrozumienia "połowa składu jedzie, aha czyli nastawiamy się wyłącznie na walkę w Rzeszowie", a walka powinna być tam i tu. A ile mentalne podejście w siatkówce ma znaczenie, nie sposób opisać. Na pewno na Naszą niekorzyść będzie działać strefa czasowa i podróż, ale jeśli tam zagramy na 100% możliwości w danym dniu, to pozytywny wynik da Nam przewagę również taką że w rewanżu to Novosibirsk będzie musiał poradzić sobie z podróżą i zmianą strefy czasowej.
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2015, 13:01:55 pm wysłana przez tomi92 »

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #467 dnia: Marca 02, 2015, 12:58:40 pm »
Przyznam że po tym co opowiedział w skrócie Gogol o Novosibirsku, można się przestraszyć   :o
No na pewno, ale to co powiedział o ich ciągłym "grzaniu ile wlezie" i o naszym float'ie, to od razu skojarzył mi się film "Wojna światów", gdzie jedna strona wielka, silna, z powalającą siłą ognia, a druga mniejsza/inna. Ale to ci duzi w końcu padają/przegrywają przez rzecz, której kompletnie nie znali, a z którą ci drudzy mają do czynienia cały czas - bakterie ;)
Tą naszą "bakterią" może być nasza float'owa zagrywka, "Ruscy" mogą być w takim szoku, że nie będą wiedzieli jak to przyjmować, a jak sędziowie będą dobrze na ich łapki patrzeć to podwójnych mogą im sporo gwizdnąć ;)
Ja upatruję naszą szansę w grze technicznej, szybkiej i kombinacyjnej (tak, o dziwo trochę się tego pojawiło ostatnio), jak pójdziemy na wymianę ciosów to może być krucho!
Zaskoczmy ich tym, czego nie znają  8)

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #468 dnia: Marca 02, 2015, 13:25:52 pm »
Bez przesady z tym szokiem na widok flota  ;) Tam grają zawodnicy którzy mieli do czynienia z reprezentacją narodową i grą z przeróżnymi zespołami na świecie. Ok, to może być nasza broń ale jak oni odpowiedzą swoją bronią to my też jesteśmy w słabej sytuacji. U nas w Polsce nie ma zespołu który tak dobrze gra na wysokiej piłce. Przy słabym przyjęciu będą grać prawe-lewe i to im też może zagwarantować sukces. Grają bardzo siermiężną siatkówkę.
Camejo to mam wrażenie, że on nawet często nie sili się żeby przyjąć piłkę dokładnie tylko nad siebie, grajcie do mnie a ,,ja to skończę''.
Bylebyśmy tylko my nie dostosowali się do nich bo jak zaczniemy grać taką ,,łupankę'' to jest po nas...

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #469 dnia: Marca 02, 2015, 14:07:57 pm »
wiadomo kto pojechał z Naszych ?  ;)