Autor Wątek: Liga Mistrzów 2014/2015  (Przeczytany 143307 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #580 dnia: Marca 05, 2015, 07:08:49 am »
Skra się strasznie męczyła i w dodatku przegrała. Nigdy jeszcze nie było okazji aby dwa polskie kluby awansowały do FF. Podejrzewam, iż jak nie teraz to w najbliższej przyszłości takiej okazji juz nie będzie. My jesteśmy w lepszej formie niż nasi najgroźniejsi przeciwnicy. Skra we Włoszech zaliczyła kuriozalną wpadkę z koszulką Conte. Nie wiem czy to niezdekoncentrowało ich na tyle, iż zaczęli gubić punkty. Gra z Włodarczykiem to zakrawa na sabotaż W rewanżu mają szansę, tylko muszą zagrać na maxa. Szanse są, ale pamiętam Puchar CEV gdzie Skra po dobrym meczu na wyjeździe z ruskimi wtopila u siebie.

Chciałbym meczu Resovia Skra w Berlinie. Gdzie obie drużyny zagrają w najsilniejszych składach bez limitów. Czyli my z Holmsem na środku a Skrą z Tile. Fajne by to było, iż po Mistrzostwie Świata zespoły z Polski dojdą tak daleko. Niestety jest też jedną smutna rzecz. Tak się ułożyło, iż Polaków w pierwszych składach gra niewielu. I u nas i w Skrze to będzie maksymalnie 3 w tym ze w Skrze może być nawet tylko 2 czyli tylu samo co w Ankarze.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #581 dnia: Marca 05, 2015, 08:49:34 am »
Na początku chciałem...posypać głowę popiołem. Zwątpiłem, przyznaję zwątpiłem, za co przepraszam.
W typerze najpierw obstawiłem 1:3, a potem, po odsłuchaniu wypowiedzi naszego szefa sztabu analityków, Mieszko Gogola, zmieniłem na 3:1. Uroczyście obiecuję...już nigdy nie zwątpię i zawsze będę obstawiał nasze zwycięstwo. Nawet, jak Pablo będzie z boku podpowiadał, że się nie uda, że Kowal to w ogóle zły trener  :D   ;) Nigdy już nie ulegnę takiemu zwątpieniu.

Gratuluję Naszym Zawodnikom wspaniałego zwycięstwa. Gratuluję postawy, nieustępliwości, mądrości w grze. Wczoraj Resovia to była maszyna, na którą nie działały skutecznie żadne ciosy, nawet te najsilniejsze. Może i Sowietom zagrywka nie siedziała, ale jak już szła w nasze pomarańczowe to my przyjmowaliśmy wręcz idealnie. I to przyjęcie było podkładem pod taki wysoki procent w ataku. Do tego doszła dobra gra zagrywką i niezła w bloku i wybloku. Jedyną rzeczą do której mógłbym się przyczepić była nasza skuteczność w kontrach. Tu wkradała nam się jakaś...nerwowość.

Mam nadzieję, że naszemu sztabowi szkoleniowemu uda się utrzymać taką dyspozycję całego zespołu jak najdłużej. Zdaję sobie sprawę, że nie będzie to łatwe, ale...no i znowu zaczynam wątpić. To jeszcze raz od nowa...mam nadzieję, że nasza dyspozycja jest w fazie wzrostowej i tak naprawdę jej szczyt osiągniemy w finałach LM i +L.  :)
Lepiej, prawda?  :)


4/ Apeluję o objęcie w przyszłą środę zakazem stadionowym Forumowicza Leona ;D ;D. Piszę bardzo poważnie. Leon za tydzień mecz musi oglądać w Cornerze. Leon w Cornerze jeszcze NIGDY nie przegrał meczu. Zarówno jak grała Resovia czy Reprezentacja. A jeżeli (podkreślam słowo "JEŻELI") zagramy w Berlinie to Leona łańcuchem należy przywiązać do stołu w Cornerze. Wyjazd Leon to wtedy Ty sobie możesz ewentualnie ....... palcem po mapie ;). Sorry Poldek, ale interes i dobro Resovii ponad wszystko ;D :P

...i na koniec, ponieważ zostałem wywołany do odpowiedzi.
Paweł, jeśli uroczyście obiecasz, że nie pojedziesz już nigdy na żaden wyjazd, do żadnej Łodzi, Zielonej Góry, do żadnego Berlina, Jastrzębia, Bełchatowa...nigdzie! Będziesz siedział plackiem w domu, nawet jeśli Twoja żona w trakcie meczu będzie oglądać jakiś wspaniały serial i jedynym odbiornikiem, dzięki którymu będziesz mógł śledzić wydarzenia w meczu Resovii będzie odbiornik radiowy. Mówiąc zwięźle i krótko...mackeim  ;)  :D....sorry...plackiem w domu!!! To jestem w stanie się poświęcić i na ten mecz pójść do Cornera, a nie na Podpromie  ;)
Dla niewtajemniczonych informacja...na wszystkich wyjazdach, na których był do tej pory nasz Pawełek zaliczyliśmy takie wtopy, że do dziś ciężko się po nich otrząsnąć  ::) . Wyjątkiem był wyjazd na mecz do Kielc, ale wtedy był ze mną na wyjeździe  ;D ;D ;D ten jeden raz.
Co Ty na to Paweł?  :)  ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2015, 09:19:31 am wysłana przez leon »

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #582 dnia: Marca 05, 2015, 09:37:39 am »
One to Watch- NIKI PENCHEV ;)
https://www.youtube.com/watch?v=wZA2iork568

Niki i Russell w "szóstce" kolejki:
https://www.youtube.com/watch?v=oL_V-kP81xs
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2015, 09:45:14 am wysłana przez dk91 »

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #583 dnia: Marca 05, 2015, 09:42:35 am »
One to Watch
A najlepsze stwierdzenie w 1:00 "in front of the HOME CROWD;)
Wczoraj P. Magiera gadał o naszym Rzeszowskim Kotle, teraz i CEV - sławni się zrobiliśmy  8)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #584 dnia: Marca 05, 2015, 10:18:26 am »
Nosz qrwa krew mnie zalała, ale w sumie czego się spodziewałem.....
CEV nas chwali, ale rodzimy PLS (czyli teoretycznie "Profesjonalna Liga Siatkówki") na pierwszej stronie, w na pięć "highlightów" w obrazkach za najważniejsze wydarzenia uważa:
1. Brak Osmanego w rewanżu Ankary
2. Niezwykle cenne dwa sety "wywalczone" przez Skrę
3. Wypowiedź "pana Włodka", jaka ta nasza siatkówka dobra, ilustrowana zdjęciem ...Skry
4. Niesamowity wynik Mistrza Polski, który poległ w 5 setach we Włoszech
5. Wygrana Zenita 3:0 z Ankarą

wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #585 dnia: Marca 05, 2015, 10:38:45 am »
Wojtek spokojnie . Przecież po niesamowicie wyczerpującej podroży , okradziona z koszulek Skra wywalczyła dwa cenne sety. To jest news i tak trzymać. Mielewski sika...

i jeszcze tekscik z neta "(...) zrobić w Łodzi taki kocioł, żeby ci marni aktorzy, naciągacze, wyłudzacze emocji, pajace i uzurpatorzy z Italii popamiętali raz na zawsze! To co wyprawiali wczoraj swoimi żenującymi, tradycyjnymi, płaczliwo-żałosnymi prowokacjami było skandaliczne! Podobnie proponuję przywitać tego gów... Atanasijevicia, który zagrał bardzo dobry mecz, ale powinien umieć już rozróżnić sportową postawę od szowinizmu klubowego. W końcu w Bełchatowie nauczył się grać w siatkówkę... "   jednak świat żółto-czarny jest inny.
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2015, 10:46:33 am wysłana przez d74 »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #586 dnia: Marca 05, 2015, 11:55:59 am »
Ja tylko czekam kolejnego tekstu pana Jerzego Mielewskiego o zakochanej odlatujacej w kosmos Skrze. 8)
Panie Jurku mam nadzieje ze stanie Pan na wysokosci zadania i wypelni norme wazeliniarstwa do ktorej zobligowany jest kazdy dziennikarz polskratowskiej stacji.
Przepraszam za brak polskich liter ale pisze z telefonu

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #587 dnia: Marca 05, 2015, 11:59:38 am »
Loko gra 8 marca mecz z Gazprom-Jurga Surgut, czyli mają do nich 1880 km, czyli 2,5 godz. samolotem lub 25 godz. autokarem lub 1 dzień i 7 godz. pociągiem :), a potem wylatują do Rzeszowa, a u nas grają mecz o 1.30 ich czasu.
Jak chłopaki nie zasną, to będzie sukces.
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

kanap

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 175
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #588 dnia: Marca 05, 2015, 12:00:47 pm »
Włoski zespół jak na nich przystało prowokacje słowne pod siatką i gestykulacje, które miały wywrzeć większą presję na Skrze. Sędziowie chorągiewkowi, którzy nie raz pokazywali bzdurne rzeczy na korzyść Perugi, można było odnieść wrażenie że boisko na stronie gospodarzy jest mniejsze, a na stronie gości dziwnie się powiększyło, ale warto podkreślić że CEV do tego doprowadziła, od fazy pucharowej system challenge powinien być obowiązkowy a tak to jest ciche przyzwolenie na cyrki.  A Atanasjevicz może główny prowokator i sędzia na parkiecie kwestionujący decyzje sędziów i wykrzykujący jakieś bzdety do zawodników po przeciwnej stronie, buraczane zachowanie. Meczu o finał LM Skra-Resovia może nie być, a ewentualna gra z burakami z Italii do przyjemnych na pewno nie będzie należała nawet dla Resovii.

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #589 dnia: Marca 05, 2015, 12:07:52 pm »
A Atanasjevicz może główny prowokator i sędzia na parkiecie kwestionujący decyzje sędziów i wykrzykujący jakieś bzdety do zawodników po przeciwnej stronie, buraczane zachowanie.
"Czym skorupka za młodu...."