Autor Wątek: Liga Mistrzów 2014/2015  (Przeczytany 143314 razy)

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #590 dnia: Marca 05, 2015, 12:10:00 pm »
Niekoniecznie, w przypdaku braku awansu Skry, a przy naszym EWENTUALNYM awansie, będziemy skazani na Włochów.
Niemcy z nami wygrali, a u siebie przegrali nieznacznie, więc obstawiam, że wybiorą nas jako półfinalistów - tak wychodzi z logiki.
Jak awansujemy, to mamy dużo większe szanse na finał z nimi, choć półfinał ze Skrą i możliwość ich pokonania w tak prestiżowych rozgrywkach bardzo kusi.
Teraz wszystko w rękach i nogach obu ekip, bo każdy jeszcze ma szansę wygrać, ale też i przegrać.
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #591 dnia: Marca 05, 2015, 12:38:00 pm »
"Czym skorupka za młodu...."
Dokładnie, w ogóle nie rozumiem narzekania kibiców Skry :)

Ale challege być powinien, nam tez dwie piłki wątpliwe wczoraj zagwizdali, co aż się prosiły o videoweryfikację, raz atak po prostej, raz po bloku...

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #592 dnia: Marca 05, 2015, 12:48:33 pm »
Niekoniecznie, w przypdaku braku awansu Skry, a przy naszym EWENTUALNYM awansie, będziemy skazani na Włochów.
Niemcy z nami wygrali, a u siebie przegrali nieznacznie, więc obstawiam, że wybiorą nas jako półfinalistów - tak wychodzi z logiki.
Jak awansujemy, to mamy dużo większe szanse na finał z nimi, choć półfinał ze Skrą i możliwość ich pokonania w tak prestiżowych rozgrywkach bardzo kusi.
Teraz wszystko w rękach i nogach obu ekip, bo każdy jeszcze ma szansę wygrać, ale też i przegrać.

Żadnego losowania nie będzie. Wszystko jest ustalone już wcześniej. No chyba, że CEV znowu coś wymyśli żeby pomóc gospodarzom.

http://www.cev.lu/NewsImages/19513/Files/CL%20DoL.pdf

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #593 dnia: Marca 05, 2015, 13:59:06 pm »
Z dopiskiem "This draw is only valid in case that teams qualified from the same country meet in the semifinals; otherwise a new Drawing of Lots will be undertaken"

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #594 dnia: Marca 05, 2015, 14:16:15 pm »
Z dopiskiem "This draw is only valid in case that teams qualified from the same country meet in the semifinals; otherwise a new Drawing of Lots will be undertaken"
Czyli od razu w CEV byli prawie pewni, że Resovia Rosjan wyeliminuje? ;)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #595 dnia: Marca 05, 2015, 14:18:45 pm »
Dokładnie, w ogóle nie rozumiem narzekania kibiców Skry :)

Ale challege być powinien, nam tez dwie piłki wątpliwe wczoraj zagwizdali, co aż się prosiły o videoweryfikację, raz atak po prostej, raz po bloku...
Darmowa porada dla Skry.
Anatomia porażki. Lekcja pierwsza.
Najpierw szukaj winy u siebie a nie u innych. Bo jak nie wyeliminujesz błędów to w następnym meczu znowu je popełniasz.
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2015, 14:27:32 pm wysłana przez A :) »

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #596 dnia: Marca 05, 2015, 14:53:57 pm »
Z dopiskiem "This draw is only valid in case that teams qualified from the same country meet in the semifinals; otherwise a new Drawing of Lots will be undertaken"

Przepraszam, niedopatrzenie ;) Czyli jednak Cev jest sprytniejszy niż myślałem...

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #597 dnia: Marca 05, 2015, 17:29:19 pm »
Skra się strasznie męczyła i w dodatku przegrała. Nigdy jeszcze nie było okazji aby dwa polskie kluby awansowały do FF. Podejrzewam, iż jak nie teraz to w najbliższej przyszłości takiej okazji juz nie będzie. My jesteśmy w lepszej formie niż nasi najgroźniejsi przeciwnicy. Skra we Włoszech zaliczyła kuriozalną wpadkę z koszulką Conte. Nie wiem czy to niezdekoncentrowało ich na tyle, iż zaczęli gubić punkty. Gra z Włodarczykiem to zakrawa na sabotaż W rewanżu mają szansę, tylko muszą zagrać na maxa. Szanse są, ale pamiętam Puchar CEV gdzie Skra po dobrym meczu na wyjeździe z ruskimi wtopila u siebie.
(...)

Darmowa porada dla Skry.
Anatomia porażki. Lekcja pierwsza.
Najpierw szukaj winy u siebie a nie u innych. Bo jak nie wyeliminujesz błędów to w następnym meczu znowu je popełniasz.


...darmowa porada dla Darka...  ;)
Zajmijmy się swoimi problemami, bo Sowietów jeszcze nie przeszliśmy, a prawdopodobieństwo naszego awansu nadal oceniam na 50/50.
Dodam nawet więcej...w teorii i na papierze (myślę oczywiście o składach drużyn) to Skra powinna wygrać "pewniej" niż my...

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #598 dnia: Marca 05, 2015, 17:54:26 pm »
...darmowa porada dla Darka...  ;)
Zajmijmy się swoimi problemami, bo Sowietów jeszcze nie przeszliśmy, a prawdopodobieństwo naszego awansu nadal oceniam na 50/50.
Dodam nawet więcej...w teorii i na papierze (myślę oczywiście o składach drużyn) to Skra powinna wygrać "pewniej" niż my...
No proszę, nawet Leonowi zdarzy się coś mądrego napisać ;D :P.
A teraz zupełnie poważnie. Podpisuję się pod słowami Leona dwoma rękami i nogami. Poniżej post scriptum z dzisiejszego felietonu Igły. Felieton powstał jeszcze przed meczem, a poniższe post scriptum już "po"

P.S. Na kolanie dopisuję jeszcze ten miły depeszowy wątek. STOP. Niedźwiedź krwawi mocno. STOP. Ale bestia wciąż żywa i w takim stanie może okazać się jeszcze groźniejsza. STOP. Teraz trzeba ją umiejętnie wykończyć. STOP. Do zobaczenia w Polsce. STOP

Osobiście przyznam że jestem bardzo ale to bardzo zbudowany tymi słowami. To oznacza, że Igła (i mam nadzieję że Reszta także) mają świadomość tego że jeszcze nic nie jest przesądzone, że w środę czeka nas ciężka przeprawa i że trzeba wyjść na parkiet skoncentrowanym.
Powtórzę jeszcze raz to co napisałem wczoraj. Kto sądzi i myśli że już można rezerwować bilety do Berlina ten ...... KIEP NAD KIEPY. Syberyjski niedźwiedź - jak pisze Igła - owszem krwawi, a krwawiący syberyjski niedźwiedź może  ......... No właśnie. Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu.
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2015, 17:57:15 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #599 dnia: Marca 05, 2015, 18:02:43 pm »
Tak jest... Mur Berliński ukruszony, ale wciąż stoi...

-----------------------------------------------------------

Nawet ten pierwszy set był do wyciągnięcia gdyby nie tylko 3/9 na kontrze, sam Jochen w tym pierwszym secie na kontrze 1/5...

2:3 Schops z prawego na trójbloku zablokowany
5:7 Schops z lewego na dwubloku kończy
7:10 Nowakowski na dwubloku wyblokowany
9:10 Penchev z lewego na dwubloku podbity (kiwka)
11:10 Penchev z lewego na trójbloku kończy
13:10 Ivović 6 strefa na trójbloku kończy
15:16 Schops z lewego na dwubloku zablokowany (kiwka)
17:19 Schops z prawego na trójbloku podbity (kiwka)
18:23 Schops z prawego na trójbloku zablokowany


Mówił Michał Gogol przed meczem, że może uda ich się kiwkami zaskoczyć - w pierwszym secie na cztery próby nie weszła żadna ;)