Autor Wątek: Liga Mistrzów 2014/2015  (Przeczytany 143314 razy)

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #640 dnia: Marca 09, 2015, 15:50:12 pm »
Mina kierowcy rządzi  ;)
Hmm, no wiesz... musi mieć oko i odpowiednią postawę! W końcu to Ruscy, czort wie czy tam jakich "zielonych ludzików" nie wzięli ze sobą  i trzeba będzie nagle w rozgrywki CEV wciągnąć NATO  ;)

Ryba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 205
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #641 dnia: Marca 09, 2015, 19:44:22 pm »
...trzeba będzie nagle w rozgrywki CEV wciągnąć NATO  ;)
I to się właśnie dzieje: http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150309/RZESZOW/150309621 :D

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #642 dnia: Marca 09, 2015, 20:06:28 pm »
 W którym hotelu śpią ?Kiedyś to był Blue .

bartolini007

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 348
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #643 dnia: Marca 09, 2015, 20:09:09 pm »
W którym hotelu śpią ?Kiedyś to był Blue .

Hilton

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #644 dnia: Marca 09, 2015, 20:10:58 pm »
To im się dobrze powodzi czy nam (finansowo)  ;) Wiem,wiem to my płacimy za ten Hilton. Tzn.Resovia ale "wszyscy jesteśmy Resovią"!

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #645 dnia: Marca 09, 2015, 20:19:12 pm »
Reso-viak-zwawy, Andrzej ukształtował Mateusza, a Blain jedynie go, jak napisałeś oszlifował, co wg Ciebie jest ważniejsze: solidne podstawy, czy jedynie drobne korekty. Przykład z Miką jest, delikatnie mówiąc, chybiony, na potwierdzenie moich słów są słowa samego Mateusza, który o warsztacie trenerskim Andrzeja wypowiadał się na spotkaniu w akwarium. Mówił coś na zasadzie, że to co w SMS-ie a teraz (tzn. w pierwszym roku w Resovii) to kosmiczna różnica, oczywiście chyba nie muszę dodawać, że na korzyść trenera Resovii. Podaj mi przykład klubowego osiągnięcia Blaina, bo tylko w ten sposób wyjdziesz z twarzą. Pisać oczywiście można co się tylko chce, oczywiście, że Andrzej powinien się jeszcze uczyć, i On sam o tym wie, dlatego jeździ na te sympozja trenerskie i z każdego wyjazdu przywozi coś nowego i wdraża to w treningu. Trzeba być ślepym, aby nie zauważyć postępu w prowadzeniu drużyny przez naszego trenera. Ja uważam, że od Andrzeja mogliby uczyć się inni trenerzy.
Teraz jeszcze krótko w temacie, czyli Liga Mistrzów. Uważam, że zawodnicy doskonale wiedzą co mają grać i z jakim nastawienie mają podejść do meczu. Pisałem, że będzie on trudniejszy od tego na syberii, bo będą musieli wygrać nie tylko z ruskimi, ale i z sobą, nie mogą myśleć że już wystarczy wygrać tylko dwa sety, oni zagrają aby wygrać mecz. Od kibiców będzie zależeć najwięcej, muszą być z drużyną przez cały mecz, być jak jeszcze nigdy dotąd, gorąco o to apeluję. :)

venom04

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 281
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #646 dnia: Marca 09, 2015, 20:20:36 pm »
To im się dobrze powodzi

Hotel to i tak nic w porównaniu z:

Cytuj
Piotr Wrotny @pwrotny 

I na koniec napomknę, że przyleciało ledwo ponad 20 facetów z ekipy Lomotivu Novosybirsk, a Boeing 737-8AS na pokład zabiera 180 osób ;) ?????

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #647 dnia: Marca 09, 2015, 20:33:47 pm »
Hotel to i tak nic w porównaniu z:
Ale za to na szczęście sami zapłacili :D

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #648 dnia: Marca 09, 2015, 20:39:28 pm »
To wydali kilka $  ;D na ten przelot.Ale kto bogatemu zabroni  ;D

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Liga Mistrzów 2014/2015
« Odpowiedź #649 dnia: Marca 09, 2015, 21:18:20 pm »
Boję się tego meczu jak diabli. Jak żadnego wcześniej. Jesteśmy w formie to fakt, ale Ruscy też przyjechali mega skoncentrowani. Jeżeli ktoś wynajmuje Boeinga dla 20 osób oraz śpi w najdroższym hotelu w Rzeszowie na dwa dni przed meczem to nie przyjechał tutaj tylko na zwiedzanie miasta. Będzie wojna na wyniszczenie. I to dosłownie. Mam wrażenie, iż zagrywka będzie rzadko schodzić poniżej 110 a może i rekord Grozera ktoś pobije. Klucz do zwycięstwa? Nie wiem, może obrona na 9 metrze. Pierwszy set będzie kluczowy. Jak będzie walka to różnie może być. Wykorzystajmy to, iż nasz skład to wielka niewidoma dla nich. Nie wiem kto powinien grać Fabian czy Lukas. Za Lukasem przemawia doświadczenie w meczach o stawkę oraz to, iż tak naprawdę niewiadoma co będzie grane. Bo ani z Ivovicem ani z Holmsem publicznie nie grał. Zaskoczenie na jeden set - możemy wygrać. A jeden set do przodu to Ruscy z nożem na gardle. Ten zespół można złamać, ale trzeba grać.

To nie będzie finezyjna siatkówka rodem z włoskich boisk. To będzie siermiężna i siłowa siatkówka. Bo na tle Rosjan to my na wirtuozów siatkówki wyglądamy.

Co do publiczności to nie wiem. Sztampą jest napisać, iż dajemy maxa jak nigdy. Po Jastrzębiu to chyba siły mieć będziemy, bo było słabo. Ale stać nas na to aby dodać skrzydeł naszym. Czy przeszkodzimy Rosjanom - wątpię. Choć doping może ich zaskoczyć, oni takiego u siebie nie mają.  Nie wiem jak będzie, być może w środę o tej porze będzie już po wszystkiemu. Mam nadzieję, iż pojedziemy zdobywać Berlin i spotkamy się tam ze Skrą. To byłaby wielka rzecz.

Ale koncentracja, koncentracja i jeszcze raz koncentracja. Nie wiem czy takie coś ma sens, ale jak ktoś spotka Naszych na mieście to niech im dup... nie zawraca, na treningu też niech mają spokój. Dwa dni bez autografów, fotek czy innych interakcji nie zaszkodzi nam. Dajmy im w spokoju się przygotować. A z doświadczenia wiem, iż jak człowiek jest bardzo skoncentrowany to potrzebuje spokoju. Jak ktoś będzie na treningu to też niech nie pisze co widział. Niech to będzie wewnętrzna sprawa Resovii.

A i na koniec Fabian. Dajcie już z nim spokój. Jak będzie zdolny to zagra, jak nie to lepiej aby go w składzie nie było. Za dwa dni wszystko będzie jasne. Ale dezinformacja to też element taktyki.