Autor Wątek: Resovia - Onico 1.12.2017  (Przeczytany 28783 razy)

juniorymp

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 433
Odp: Resovia - Onico 1.12.2017
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 03, 2017, 21:04:57 pm »
Po co nam trener jak my strony nawet nie mamy. Teraz to tylko pniemy się w górę tabeli Mistrz Mistrz RESOVIA
O moja Resovio nie zdradze Cie,
inni Cie zdradzili, na Ciebie bluźnili
ja nie zdradze Cie

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Resovia - Onico 1.12.2017
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 03, 2017, 21:07:15 pm »
Górski to tylko pozorant, rozkazy przychodzą z siedziby Asseco.

Możliwe, nie znam wewnętrznych zależności w klubie. Lecz to jest paranoja, Kowal mógł przynajmniej nie przyjąć propozycji i Górski = Asseco mógł(o) chociażby powierzyć pierwsze skrzypce asystentowi do końca sezonu skoro chciał na siłę coś zmieniać. Lecz czego ja wymagam od tego człowieka o imieniu Andrzej. Trzeba mieć swój honor...
Prezes-Ignaczak

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Resovia - Onico 1.12.2017
« Odpowiedź #62 dnia: Grudnia 03, 2017, 22:00:42 pm »
Nooo szok!  :o
Cały czas sprawdzam czy nie przenieśli 1 kwietnia na grudzień.

Qrde, może coś tam w Drużynie faktycznie jest nie tak. Może to, że praktycznie Masełko prowadził czasy nie było przypadkowe. Czort wie....

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: Resovia - Onico 1.12.2017
« Odpowiedź #63 dnia: Grudnia 03, 2017, 22:07:07 pm »
A to było tak że dyrektor sportowy po analizie wyników stwierdził że zespół gra poniżej oczekiwań i należy zwolnić trenera :D
Przynajmniej nie zostanie selekcjonerem, czasami trzeba szukać plusów i plusików....

A tak serio:
Jak Klub będzie wmawiał że to aspekt sportowy to warto będzie odnieść się do historii:
Sezon aktualny: 12 kolejek, 5 porażek (Zaksa, Skra, Warta, Trefl, Onico)
Sezon 15/16: 12 kolejek, 5 porażek (JW, Zaksa, Cuprum, Politechnika, Czarni)
I przypomnieć że mieliśmy wtedy całkiem zacny skład z Bartkiem Kurkiem na ataku.

Może mamy zbyt duże oczekiwania, bo skoro klub na swojej stronie biznesowej pisze że jesteśmy aktualnymi wicemistrzami i mój kolega częściej aktualizuje swoją prywatną stronę o kotach niż cały sztab marketingowy asseco, to o czym rozmawiamy.

Ciekawe czy kibice jeszcze mają coś do...

Jeszcze taka ciekawostka może kogoś zainteresuje, wśród czołowych klubów w ostatnich 10 latach tylko Resovia i JW rozwiązały kontrakt z trenerem, ciekawostką jest to że JW Prieložným dokonało tego po bodajże 9 porażkach w 13 meczach :D Strzelam że przy takim bilansie jesteśmy prekursorem :D
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2017, 23:03:46 pm wysłana przez bociek »

ajsmen90

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Resovia - Onico 1.12.2017
« Odpowiedź #64 dnia: Grudnia 03, 2017, 22:57:55 pm »
Sytuacja przedstawia się tak.

Na zakończenie sezonu 16/17 Andrzej Kowal ma kontrakt wciąż obowiązujący do końca 17/18, ale jak wiadomo odchodzi i zapewne za rozwiązanie trzeba mu zapłacić. Zatrudnia się Serniottiego na dwa sezony i w połowie pierwszego się rozwiązuje z nim umowę i nadal trzeba zapłacić odszkodowanie za zerwanie na 1,5 roku przed końcem.

To teraz pytanie: Na ile lat dać kontrakt Kowalowi, żeby mu zapłacić kolejne odszkodowanie za zerwaną umowę? No chyba, że Andrzej będzie niezwalnialny, bo to poprzednik sknocił sprawę. Bardzo to ciekawie się zapowiada.

A pieniędzy nie ma.  8) 8)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2017, 23:03:28 pm wysłana przez ajsmen90 »

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Resovia - Onico 1.12.2017
« Odpowiedź #65 dnia: Grudnia 04, 2017, 08:17:55 am »
Nie jest to dobra wiadomość, coś dzieje się nie tak, nie zwalnia się trenera w trakcie sezonu, bo aż tak źle nie jest, gdybyśmy przegrali ze cztery mecze pod rząd w jakimś fatalnym stylu to byłbym w stanie taką decyzję zaakceptować. Forma faluje i będzie falować, ona ma przyjść na decydujący moment rozgrywek, czyli PO. Kibicowałem trenerowi Serniottiemu, bo kibicowałem mojej drużynie, liczyłem na medal, mam nadzieję że z Włochem nie rozstajemy się, może Resovię poprowadzi tandem. Pod moim blokiem w dalszym ciągu stoi samochód Serniottiego, czy to coś znaczy.... , mam nadzieję że będzie tak jak myślę.
Jeszcze krótko do jupi_1991, który pisze: "..... po nieudanym meczu nawiązujesz do czasów kiedy trenerem był Kowal". Pytam więc czy mecz z Zaksą był udany ?, wg mnie nie był udany, ale nic nie napisałem, jeśli jest inaczej, to bądź łaskaw przytoczyć mój wpis. Po meczu z Gdańskiem napisałem tylko gdzie jest mediolan i inni, wtedy to mediolan napisał, że woli grę drużyny z Serniottim i to on nawiązał do Kowala, ja mu tylko odpowiedziałem.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2017, 08:35:39 am wysłana przez Majer »

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: Resovia - Onico 1.12.2017
« Odpowiedź #66 dnia: Grudnia 04, 2017, 13:28:00 pm »
Nie jest to dobra wiadomość, coś dzieje się nie tak, nie zwalnia się trenera w trakcie sezonu, bo aż tak źle nie jest, gdybyśmy przegrali ze cztery mecze pod rząd w jakimś fatalnym stylu to byłbym w stanie taką decyzję zaakceptować. Forma faluje i będzie falować, ona ma przyjść na decydujący moment rozgrywek, czyli PO. Kibicowałem trenerowi Serniottiemu, bo kibicowałem mojej drużynie, liczyłem na medal, mam nadzieję że z Włochem nie rozstajemy się, może Resovię poprowadzi tandem. Pod moim blokiem w dalszym ciągu stoi samochód Serniottiego, czy to coś znaczy.... , mam nadzieję że będzie tak jak myślę.

Niestety nasz rzeszowski Matijasević(czyli Górski) stwierdził że drużyna sportowo nie daje rady i trzeba ratować...
Wkurza mnie to bo nigdy nie zwalniałem żadnego trenera w trakcie sezonu, zwłaszcza takiego sezonu... tutaj wręcz warto patrzeć na Zaksę która trzymała Świdra i wywiązała się z kontraktu.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Resovia - Onico 1.12.2017
« Odpowiedź #67 dnia: Grudnia 04, 2017, 14:06:39 pm »
Nie zostaje nic innego jak tylko trzymać kciuki i kibicować Andrzejowi i drużynie rzecz jasna prowadzonej przez niego, aby udźwignęli presję, która teraz będzie o wiele większa.

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Resovia - Onico 1.12.2017
« Odpowiedź #68 dnia: Grudnia 04, 2017, 15:18:25 pm »
Nie zostaje nic innego jak tylko trzymać kciuki i kibicować Andrzejowi i drużynie rzecz jasna prowadzonej przez niego, aby udźwignęli presję, która teraz będzie o wiele większa.
Chyba Ty  ;D ja życzę niepowodzeń, dopóki się nie zmieni coś w strukturach zarządu oraz dopóty Kowal jest na niezasłużonym stanowisku.
Prezes-Ignaczak

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Resovia - Onico 1.12.2017
« Odpowiedź #69 dnia: Grudnia 04, 2017, 16:36:00 pm »
Cytuj
ja życzę niepowodzeń, dopóki się nie zmieni coś w strukturach zarządu oraz dopóty Kowal jest na niezasłużonym stanowisku.
mediolan8, pohamuj; każdy może wyrazić swoje zdanie. Do czego prowadzi ta wojna;' jak dokopać Kowalowi?
Przecież "Wszyscy jesteśmy Resovią". Życzmy nowemu(staremu) trenerowi samych sukcesów. Że powołali Go na trenera? tego już nic nie zmieni. A On deklaruje pomóc drużynie, wykrzesać to co najlepsze i osiągnąć coś więcej. Chyba wszyscy tego byśmy chcieli.