Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.  (Przeczytany 13704 razy)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 28, 2017, 19:15:54 pm »
Miało być 3-0, ale 3-1 od bidy też przejdzie. Atmosfera podbudowana, miejsce w tabeli poprawione, idealny moment żeby podziękować Kowalowi za współprace. Gramy dalej słabo, ale na emocjach udało się wycisnąć 3 pkt.
Co do meczu, fatalne zestawienie środkowych, fatalne, na dziś bezwzględnie Korzonek i chyba Dryjka.
Rewelacyjny Schmit (naładowany jak Grozer), ale cichym bohaterem Perrin, świetna praca w przyjęciu i obonie, brał momentami pół boiska, do tego skuteczny w ataku i na bloku, żeby jeszcze serwis dołożył. Godne zastępstwo nieodżałowanego Paula.

edit. To rozdanie biletów w przerwie, to kompromitacja jakiej jeszcze nie było.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 28, 2017, 19:18:04 pm wysłana przez kael »
W końcu.

Lewy21

  • Gość
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 28, 2017, 19:31:54 pm »
Wielkie brawa za walkę, ten mecz wygrali zawodnicy dzięki ambicji, indywidualnym umiejętnościom oraz KIBICOM. Atmosfera była mega, zwycięstwo nad Skrą jak zawsze smakuje wyjątkowo, szkoda tylko, że dalej nic w tej grze nie jest poukładane.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 28, 2017, 20:02:14 pm »
Fajnie, że jest zwycięstwo, bo nie trzeba przeglądać wiele stron. Piszę przeglądać, bo przyznam się że ich nie czytam, patrzę na nick i jadę dalej, bo wiem co ten ktoś napiszę. Po pierwszym secie Mediolan coś napisał, potem już nie miał co pisać, bo sety były wygrane.
Majer, szacun! Już dawno tak się nie ubawiłem  ;D
Nie gniewaj się, ale do tej pory uważałem, że dowcip masz odrobinę przyciężki. Tym razem - w punkt  ;D
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 28, 2017, 20:03:26 pm »
Mecz ogólnie na słabym poziomie. Przede wszystkim dużo popsutych zagrywek i nerwowe przyjęcie z Naszej strony. Oby ta wygraną była dobrym prognostykiem.

Co do Kowala to oczywiście zgadzam się tym, że nie można go obrażać, ale mimo wszystko w tym sezonie kilka razy już się pogubił. Chyba każdy na tym forum się zgodzi, że taka drużyna jak Resovia powinna prezentować równy poziom poniżej którego nie powinna schodzić, a to nie udaje się Naszemu trenerowi.
Ciekawe czy uda nam się zatrzymać Rossarda po tym sezonie... ma gość papiery na granie.

Wronka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 316
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 28, 2017, 20:11:34 pm »
Dzisiaj architektem zwycięstwa był Marcin Możdżonek - będę bronił swojej tezy do ostatniej kropli krwi!!! Zaserwował, zablokował, podbił, rozegrał - człowiek orkiestra. A poza tym zmiana Marka za Tchibo - tu kolejny plus - Tchibo zły = as - dla mnie cichy mvp meczu. Gavin - killer co miał to zakończył, aczkolwiek na zagrywce jeszcze niepewny. John Gordon - klasa - pewniak. Ogólnie obstawiłem u dziewczyny z sts 3:1 i trafiłem. (cenzura regulaminowa - repres1) Może warto z Dewelopresem pogadać? Oni zmieniają ciągle, Resovia w ogóle  - wyciągniemy średnią...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 28, 2017, 20:31:12 pm wysłana przez repres1 »

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 28, 2017, 20:20:12 pm »
Wynik idzie w świat jak powiadają,  ale gra jeszcze mocno do poprawy . Chemia w zespole na plus dziś  nie zaobserwowałem sporów ani fochów , było wzajemnie wsparcie. Fabian jeszcze  dużo musi pracować , nie poprawiał niedokładnego przyjęcia , jak zacięło się na środku znów było prawe lewe prawe lewe . Możdżon jako jedyny trzymał nam środek , obrona do poprawy. Jest progres,  teraz poszukać radości z grania. Z euforią  poczekam do kolejnych spotkań.
Ps
Spiker przesadza za chwilę będzie tak jak w Bełchatowie albo Kędzierzynie "całaaa halaaaa" , nawołuje do dopingu a dupę płaszczył znów na hymnie
PS
Powraca temat umiejscowienia KK rywali , przez bębny znów nie słychać było momentami naszego KK

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 28, 2017, 20:34:11 pm »
Ja jestem zadowolony z umiejscowienie KK przeciwnika. Brak konkurencji szkodzi i rozleniwia.
My też jeździmy po obcych halach i nie jest dobrze, gdy na pustawej hali umieszczają nas na suficie.
Kali ukraść krowa...  :)
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

benek18

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 211
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 28, 2017, 21:00:40 pm »

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 28, 2017, 21:52:19 pm »
Wydaje mi się, że kluczowym momentem było wejście Marcina! Od Jego wejścia wszystko jakoś zaczęło inaczej wyglądać!
I gra się ożywiła i przede wszystkim hala zaczęła żyć meczem, bo po I secie to nie za wesoło było!
Brawo dla Marcina, Gavina  8)

Ale fizycznie to my jesteśmy w lesie  :o skra duzo lepiej się ruszała na parkiecie! oby nasi to jakoś poprawili

lukashch

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 184
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 28, 2017, 22:50:43 pm »
Rzadko mam możliwość być na Podpromiu ale cztery ostatnie mecze w Rzeszowie widziałem na żywo i jedna myśl mi się nasuwa: nie ma rozegrania u nas. Może się nie znam ale Fabianowi bym podziękował po sezonie. Środkiem to dzisiaj "poszalał" na całego. Prawe lewe prawe lewe.... Jak ktoś oglądał mecz Zaksy z Treflem to widział jak powinno się.grać środkiem.. . Jak dla mnie pierwszy do zmiany jest Fabian, chyba że mu się "zachce" 😄 poza tym dzięki za emocje 😊
Mistrz Mistrz Resovia!!!