Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin, 26.01.  (Przeczytany 21520 razy)

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin, 26.01.
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 26, 2020, 22:14:03 pm »
Sięgnęliśmy dzisiaj dna. Mam nadzieję, że ktoś się w końcu obudzi w tym klubie i nie mam na myśli jedynie dzisiejszego meczu oraz obecnego sezonu.
Czego oczekujesz?
Czego można oczekiwać?
Sezon uratować?
Tu się trzeba zastanowić co i czy  robić w następnym sezonie ?
A tu wizji nie ma bo katowiccy ziomale zawiedli
A upadłe  gwiazdeczki już nie dają rady. Tak mówić umieją ale nic więcej.
Mnie ciekawi tylko gdzie Leman i Perry pójdą bo kibicuje im .
 

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin, 26.01.
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 26, 2020, 22:17:48 pm »
Przynajmniej jest ruch na forum. Nie wiem, jak ten sezon się skończy: może awansem do play-off, może czymś więcej, albo brakiem awansu. Mam go serdecznie dość.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin, 26.01.
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 26, 2020, 22:18:18 pm »
A wydawało się, iz gorzej niż z Jastrzębiem nie będzie. Jednak, życie zaskakuje. I da się gorzej zagrać.

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin, 26.01.
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 26, 2020, 22:19:25 pm »
Perry z takim przyjęciem jak dziś to tylko do domu

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin, 26.01.
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 26, 2020, 22:22:34 pm »
Będę się powtarzał, ale zmiany trzeba zacząć od zatrudnienia trenera, który nie będzie się uczył, ale będzie autorytetem. W obecnej sytuacji nikt, żaden normalny gracz nie będzie się pchał do Resovii. Sytuacji w której Ignaczak schodzi i prowadzi rozmowę z zawodnikami w przerwie między 2 a 3 setem też pokazuje że należy zmienić prezesa.
Ktoś musi to posprzatac i dostac wolna rękę w budowie drużyny. Jeśli tego nie będzie to nic się nie zmieni.
Jestesmy za połowa sezonu, żadnego progresu w grze nie ma. Trzeba się po prostu skupić na utrzymaniu w lidze i myśleć już o kolejnym. A zbudowanie dobrego składu nie będzie proste, nawet mając pieniądze i oferując większe pieniądze gracze mogą wybierać oferty z innych drużyn. I wcale im się nie dziwię.

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin, 26.01.
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 26, 2020, 22:26:21 pm »
Ale kontrakty w Rzeszowie nie chcą grać. Nie płacą im za wyniki. Prezes skuli ogon wypłaci premię to 1pkt z ziomalami zrobią a może po starej znajomości dogadają się.
Tu nie chodzi o grę presję trenera czy wynik tylko o upadek .
Już jesteśmy niczym i niczego nie pokazujemy
Że stoickim spokojem leją nas 7:0 czy 25:15 wielkie halo
Jak się zmoblizujemy i posadzimy Łamana i Perrego na ławce to z 10 możemy nie wyjść a to też sztuka.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin, 26.01.
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 26, 2020, 22:35:45 pm »
Achrema nie wpuszczono chyba tylko dlatego aby mu biografii nie bruździć takim meczem....
Bo dla mnie decyzja nie zrozumiała, aż wręcz prosiło się o jakiś świeży impuls, o cokolwiek więcej niż pusty wzrok trenera...  cóż gorszego mogło się wydarzyć od tego co obserwowaliśmy?

Grzesiek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin, 26.01.
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 26, 2020, 23:25:02 pm »
Nie bardzo rozumiem czemu co niektórzy zrzucają wine na igłe.. Chyba zapominamy kto gra na boisku i kto ich trenuje,  prezes Igła odpowiada za inne rzeczy niż gra i trenowanie, owszem on  wraz z trenerem skompletowal ten skład można powiedzieć że po połowie bo raczej gracze z ściągnięci z Katowic to nie był prezesa pomysł. Teraz można sobie krytykować po chu.. taki gracz a po kiego taki.. Ale przed sezonem chyba nikt nie sądził ze będziemy grali taki piach,  i transfery mają to do siebie że albo się sprawdzaja albo nie, a że u nas nie sprawdzają się od kilku sezonów, to jest już temat na długa długa dyskusje i mam nadzieję że igła wraz z całym sztabem nie wiem czy starym czy już nowym usiądzie i wyciągną wnioski nie z tego sezonu tylko z co najmniej 4 ostatnich i zostaną podjęte odpowiednie kroki. Śmieszy mnie tez to że krytykuje się Igłę za to że zszedł na dół i opierniczyl całe towarzystwo, bardzo dobrze ze tak zrobił, był prezes Górski to zarzucało mu się że nie potrafi krzyknac,,, wejść do szatni" itd itp.. Mamy igłę który nadaje się do tego jak nikt inny i dalej źle, tylko że przy takiej atmosferze co by nie zrobił czy on czy trener czy zawodnicy to wszystko będzie źle.   Wydaje mi się że powinniśmy się pożegnać z trenerem Gruszka, nie dlatego że jest złym trenerem czy coś, po prostu w Resovii jest głębszy problem który wydaje mi się może tylko rozwiązać trener z nazwiskiem typu Heynen, Anastasi. Większość zawodników nie dźwiga presji może poza ZB9 ktory jako jedyny gra swoje i pokazuje jakiś charakter..

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin, 26.01.
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 26, 2020, 23:37:01 pm »
A wszystkiemu jest winien Andrzej Kowal ;)

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin, 26.01.
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 27, 2020, 00:00:50 am »
...i kiedy wydaje ci się, że niżej nie da się upaść, gorzej być nie może... ktoś puka od dołu w dno...
W zasadzie brakuje jeszcze tylko tego żeby w świetle kamer pan prezes pobił się z trenerem albo jakimś zawodnikiem...
Mnie w tym klubie już nic nie zdziwi...