Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin, 26.01.  (Przeczytany 21521 razy)

Olwap

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin, 26.01.
« Odpowiedź #80 dnia: Stycznia 29, 2020, 20:15:57 pm »
Zerem to może Ty jesteś i z myślącym kibicem nie masz pewnie nic wspólnego. Zastanów się nim coś napiszesz następnym razem.
Do Alka jako człowieka nic nie mam i nigdy nie miałem, szanuję go. Ale sportowo jest zerem i jest to fakt niezaprzeczalny. Przecież ten człowiek ostatni profesjonalny mecz zagrał w.... 2018 roku w Zawierciu. To jaką on może mieć wartość sportową dla klubu? A jego status "legendy" w Resovii też nikogo z obecnych zawodników nie obchodzi więc ten transfer ma zero jakiejkolwiek wartości dla klubu.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin, 26.01.
« Odpowiedź #81 dnia: Stycznia 29, 2020, 20:23:22 pm »
Zerem w życiu bym Alka nie nazwał. Natomiast słusznie zauważył Papa Drzyzga, że ten transfer motywacyjny: nie ma sensu. Ano dlatego, że nikt z obecnego składu nie kojarzy Alka ze złotych lat Resovii, jako lidera tamtego zespołu. Dla tych graczy jest on po prostu: kolejnym gościem z szatni, który może, acz nie musi, pomóc na parkiecie.
Alek od początku sezonu trenuje z zespołem także ten transfer to tak naprawdę jest tylko oficjalna akceptacja faktu że jest w zespole i dodatkowo może wejść na boisko.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka