Autor Wątek: BKS Visła Bydgoszcz - Resovia  (Przeczytany 25217 razy)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: BKS Visła Bydgoszcz - Resovia
« Odpowiedź #100 dnia: Lutego 09, 2020, 13:10:07 pm »
Majer nie pogrążaj się.

Drzyzga, Tichacek
Konarski, Schoeps
Nowakowski, Holmes, Dryja, Perłowski
Lotman, Achrem, Ivovic, Penczew, Buszek
Ignaczak, Żurek

A tak na marginesie, jak teraz czytam ten skład, to dochodzę do wniosku, że takiej "paki" w Rzeszowie nie było od lat 70-tych. Z całej drużyny chyba tylko Dryja i Żurek nie grali w reprezentacji kraju. W Polsce tylko Skra z lat dominacji mogłaby się z tą ekipą równać. Liga polska jednak osłabła strasznie, bo dziś ta Resovia przeniesiona w czasie "robi mistrza" ze mną jako trenerem. Na odprawie mówiłbym tylko "chłopaki grajcie swoje".

A gdzie skład Gdańska, aby coś porównać należy również długi składnik owego porównania podać, tak więc czekam na ten skład i w równym stopniu podać przynaleznośc do swoich reprezentacji. Pisząc o atakującym, który wtedy był ew czołówce atakujących miałem oczywiście na myśli reprezentanta USA Troya. Czekam kolego Resofan.

Widzisz Majerze drogi, samo się skomentowało w tzw. międzyczasie :)

Samozaoranie?
RZW Gdzie tu samozaoranie ?, czy ja pisałem o Schulzu jako o pierwszym atakującym ? , no na Boga trochę wysilić szarych komórek , pisząc o atakującym który był wtedy w czołówce atakujących pisałem o Troyu właśnie, ale dla Ciebie specjalnie będę pisał po nazwiskach, bo widać myliłem się co do Twojej elokwencji.  ;)

"Wtrancam" się do dyskusji, bo jednak nie zgadzam się z argumentami. Wymienieni przez Ciebie zawodnicy mają jedną wspólną cechę - grali wybitnie właściwie tylko pod Anastasim.

Tym bardziej potwierdzasz to co pisałem, że poziom obu drużyn był porównywalny, więc tym bardziej wygrana Kowala z Anastasim zasługuje na uznanie warsztatu Andrzeja.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: BKS Visła Bydgoszcz - Resovia
« Odpowiedź #101 dnia: Lutego 09, 2020, 13:25:32 pm »
Majer nie pogrążaj się.

Drzyzga, Tichacek
Konarski, Schoeps
Nowakowski, Holmes, Dryja, Perłowski
Lotman, Achrem, Ivovic, Penczew, Buszek
Ignaczak, Żurek

A tak na marginesie, jak teraz czytam ten skład, to dochodzę do wniosku, że takiej "paki" w Rzeszowie nie było od lat 70-tych. Z całej drużyny chyba tylko Dryja i Żurek nie grali w reprezentacji kraju. W Polsce tylko Skra z lat dominacji mogłaby się z tą ekipą równać. Liga polska jednak osłabła strasznie, bo dziś ta Resovia przeniesiona w czasie "robi mistrza" ze mną jako trenerem. Na odprawie mówiłbym tylko "chłopaki grajcie swoje".

Kolego Resofan czy byłbyś łaskaw przypomnieć nam skład ówczesnej Skry, w składzie której było czterech mistrzów świata i które miejsce zajęła owa drużyna ?. No tak zapomniałem wtedy prowadził ją żółtodziób Falasca, gdybyś to Ty ją prowadził to zapewne zdobyłaby złoto w LM  ::) ;D

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: BKS Visła Bydgoszcz - Resovia
« Odpowiedź #102 dnia: Lutego 09, 2020, 14:30:25 pm »
Majer nie pogrążaj się.

Drzyzga, Tichacek
Konarski, Schoeps
Nowakowski, Holmes, Dryja, Perłowski
Lotman, Achrem, Ivovic, Penczew, Buszek
Ignaczak, Żurek

A tak na marginesie, jak teraz czytam ten skład, to dochodzę do wniosku, że takiej "paki" w Rzeszowie nie było od lat 70-tych. Z całej drużyny chyba tylko Dryja i Żurek nie grali w reprezentacji kraju. W Polsce tylko Skra z lat dominacji mogłaby się z tą ekipą równać. Liga polska jednak osłabła strasznie, bo dziś ta Resovia przeniesiona w czasie "robi mistrza" ze mną jako trenerem. Na odprawie mówiłbym tylko "chłopaki grajcie swoje".

Wiedząc że nie doczekam się prędko o porównanie składu, to ja to uczynię.
Podobno to pierwsza szóstka decyduje o końcowym wyniku, tak bynajmniej wynika z krytykantów równej 12, więc do rzeczy :
Rozegranie : Gdańsk Falaschi versus Drzyzga, tu przewaga rozgrywającego Gdanska , ale w finale to nasz sypacz górą
Atak : Troy - Schops tu delikatnie przewaga naszego bombardiera, aczkolwiek to Troy w statystykach był wyżej
Przyjęcie : Mika, Schwarz kontra Ivović, Achrem, tu zdecydowana przewaga Gdańska, bo Mika to mistrz świata i Schwarz reprezentant Niemiec, u nas Ivovic, zmiennik w swojej reprezentacji i Achrem , ewentualny reprezentant słabej Białorusi i za słaby do naszej kadry
Środek: Gdańsk: Grzyb i M Baye/ Gawryszewski, u nas Nowakowski i Holmes , tu nasza przewaga
Libero : na tych pozycjach dwóch dziadków, wg mnie na remis. Więc obiektywnie patrząc można porównać te składy ?
Resofanie drogi, gdybyś nie był tak zacietrzewiony, to przyznałbyś mi rację, ale...... no właśnie to ale  ;)

Tak więc odpowiem tym samym
nie pogrążaj się.


« Ostatnia zmiana: Lutego 09, 2020, 14:42:59 pm wysłana przez Majer »

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: BKS Visła Bydgoszcz - Resovia
« Odpowiedź #103 dnia: Lutego 09, 2020, 19:51:47 pm »
(...) Ivović, Achrem, tu zdecydowana przewaga Gdańska, bo Mika to mistrz świata i Schwarz reprezentant Niemiec, u nas Ivovic, zmiennik w swojej reprezentacji i Achrem , ewentualny reprezentant słabej Białorusi i za słaby do naszej kadry(...)

Nie mam pytań :O

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: BKS Visła Bydgoszcz - Resovia
« Odpowiedź #104 dnia: Lutego 09, 2020, 20:21:57 pm »
Nie mam pytań :O

Ja już wcześniej nie miałem. Cóż można napisać, jeśli siatkówka to nie skok wzwyż i nie można powiedzieć "ten skoczył 2,10 a tamten 2,15 to tamten lepszy". Jeśli ktoś twierdzi, że Falaschi jest ciut lepszy od Drzyzgi, a Schwarz od Achrema oraz (domyślam się) Gawryszewski jest równorzędny z Nowakowskim, to tak twierdzi. To tylko świadczy o nim. Moglibyśmy się tu opisać aż by brakło miejsca na serwerze, a on na koniec napisze, że Wierzbowski był lepszy niż Lotman i Buszek. No więc niech pisze.....

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: BKS Visła Bydgoszcz - Resovia
« Odpowiedź #105 dnia: Lutego 09, 2020, 20:49:59 pm »
Ja już wcześniej nie miałem. Cóż można napisać, jeśli siatkówka to nie skok wzwyż i nie można powiedzieć "ten skoczył 2,10 a tamten 2,15 to tamten lepszy". Jeśli ktoś twierdzi, że Falaschi jest ciut lepszy od Drzyzgi, a Schwarz od Achrema oraz (domyślam się) Gawryszewski jest równorzędny z Nowakowskim, to tak twierdzi. To tylko świadczy o nim. Moglibyśmy się tu opisać aż by brakło miejsca na serwerze, a on na koniec napisze, że Wierzbowski był lepszy niż Lotman i Buszek. No więc niech pisze.....

No widzisz Resofan jeśli nie masz argumentów to piszesz takie brednie, w którym miejscu napisałem że Gawryszewski jest równorzędny z Nowakowskim, najpierw przeczytaj to do czego się odnosisz, bo się błaźnisz, zresztą nie pierwszy raz, ja napisałem że na środku była nasza przewaga. Schwarz był lepszy bo Alek był po kontuzji (przyznaję że tu popełniłem błąd wstawiając go do statystyk) powinienem wstawić Buszka i wyszłoby na to samo. Gdyby Alek nie był kontuzjowany zapewne grałby w reprezentacji Białorusi, mylę się ?
Pisałem nieprzypadkowo o pierwszych szóstkach bo niejednokrotnie krytykowano nasz szeroki skład, wiec z czym macie problem ? Resofan o Wierzbowskim nic nie pisałem, więc przypisywanie mi takiego zamiaru nie świadczy dobrze o Twoim intelekcie.
Resofan co masz do napisania o Skrze z tamtego sezonu, napiszesz że uważam iż masażysta Skry jest lepszy od Buszka, bo takie masz halucynacje, że wcale się nie zdziwię jak takiego porównania dokonasz.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: BKS Visła Bydgoszcz - Resovia
« Odpowiedź #106 dnia: Lutego 10, 2020, 08:28:12 am »

Kuba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 183
Odp: BKS Visła Bydgoszcz - Resovia
« Odpowiedź #107 dnia: Lutego 10, 2020, 08:46:26 am »
Majer. Bez obrazy. Resovia sięgnęła dna ale Ty też. Nie odpowiedziałeś na moje pytanie i nie odpowiadaj .  Ja odpowiem. Kowal jest dobrym trenerem. Ale to On odpowiada za upadek siatkówki w Rzeszowie razem z Zarządem. Pycha i zarozumiałość to pierwsze kroki do upadku.  Jeszcze rok albo dwa i będzie pozamiatane. Potem derby z Ropczycami. Ale będą swoi.

juniorymp

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 433
Odp: BKS Visła Bydgoszcz - Resovia
« Odpowiedź #108 dnia: Lutego 10, 2020, 10:43:33 am »
Bez obrazy. Resovia sięgnęła dna .Jeszcze rok albo dwa i będzie pozamiatane. Potem derby z Ropczycami. Ale będą swoi.
Nie doczekasz takich czasów .
O moja Resovio nie zdradze Cie,
inni Cie zdradzili, na Ciebie bluźnili
ja nie zdradze Cie

Olwap

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: BKS Visła Bydgoszcz - Resovia
« Odpowiedź #109 dnia: Lutego 10, 2020, 12:33:46 pm »
Dzisiaj bez Lemana, biednemu to zawsze wiatr w oczy XD