Autor Wątek: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45  (Przeczytany 24995 razy)

galiba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 53
Odp: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45
« Odpowiedź #40 dnia: Października 14, 2018, 19:09:16 pm »
Parafrazując pewną bajkę można napisać <chłopczyki od autek co się wpisami bawicie, dla was to zabawa a tu chodzi oto aby być na szczycie.> Naprawdę to staje się żenujące >:( tylko atak,niezadowolenie i obrażanie innych bądź kibicem RESOVI albo daj na luz odpuść siatkówkę przejdź bliżej hokeja i napij się WODY.


Kuba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 183
Odp: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45
« Odpowiedź #41 dnia: Października 14, 2018, 19:32:42 pm »
Dajcie spokój.na drugi rok kupimy 10 nowych i Zawiercie pokonamy. Brawo Zarząd.Brawo trener.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45
« Odpowiedź #42 dnia: Października 14, 2018, 20:29:03 pm »
Z ciekawości, Ci co się wypowiadają to oglądali mecz czy tylko po wyniku i nagłówkach z Onetu piszą?
Komentarze jakbyśmy przegrali 3 do 0 nie wychodząc z 15.

Nowy sezon w swoim początkowym etapie jest bardzo ciekawy. Nazwiska, nazwiskami ale każda drużyna jest jedną wielką niewiadomą. Mam wrażenie, iż wielu z wypowiadających się traktuje inne drużyny z góry. Ot takie Zawiercie. Co oni mogą? Tak samo jak na MŚ na luzaka podeszli do nas Serbowie, Włosi czy Amerykanie. Panie i panowie to jest sport!!! Tu żaden zespół nie klęknie przed nami, bo przyjechała Wielka Resovia. Ot ma w składzie Mistrzów Świata to nie ma sensu grać. Zostańmy w szatni bo czeka nas siatkarska deklasacja . Czy naprawdę myślicie iż tak nas w lidze traktują? Na takie coś to trzeba zasłużyć. Być jak Zaksa parę sezonów temu. Wygrać 10 meczów z rzędu po 3:0 to może ktoś później odpuści. Natomiast na początku to trzeba grać.
Do tego nieszczęsnego 12 punktu to my graliśmy. Świetny Jarosz, Świetny Mika. Dopiero później się wszystko rypło. W końcówce był błąd za błędem. Takie mecze też się zdarzają. My mamy w cudach na remis. Dwa razy z Zaksą na naszą korzyść i z Olsztynem i z Zawierciem w plecy.

Co do Zawiercia to tam nie grają ułomki. Mają ciekawą drużynę, która prowadzi Masny a i na ławce trenerskiej nie siedzi jakiś No Name. Może nie ma tam reprezentantów, ale jest paru graczy którzy w przyszłości mogą namieszać. Choćby nasz "kat" Semeniuk. On już w Zaksie miał ciekawe wejścia.

Żeby nie było za różowo to nie rozumiem Andrzeja Kowala. Od paru sezonów mam wrażenie, iż nas zaskakują dwie rzeczy.
1) Że liga rusza i gra się od pierwszej kolejki. I punkty z pierwszego meczu są tak samo ważne jak te z ostatniej kolejki.
2) Że nasi przeciwcy chcą grać w siatkówkę i wychodzą na mecz aby wygrać.

Mając cały etap przygotowawczy zawodników na każdej pozycji, dlaczego weszliśmy w mecz bez formy? Fizycznie to słabo wyglądało. Nie będę się oszukiwał, iż taka szóstką jak graliśmy ten mecz będzie grała później pierwsze skrzypce.
Dlaczego Andrzej nie przygotował sobie zawodników, których miał do dyspozycji przez cały okres przygotowawczy do gry od pierwszej kolejki? Przecież wiadomo, iż Redwitz, Jarosz, Dryja, Buszek czy Szerszeń to zawodnicy przygotowywani na drugą linie. Ich forma w tej chwili nie przeszkodzi w późniejszej grze drużyny, gdy reprezentanci dojdą do siebie. Może trener powinien im odpuścić na siłowni aby fizycznie byli w dobrej dyspozycji na inaugurację?
Jan Such zawsze mówił, iż początek jest ważny. Bo na początku o punkty jest zdecydowanie łatwiej niż w drugiej rundzie, gdy zespoły się że sobą zagrają.
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2018, 20:42:44 pm wysłana przez A :) »

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45
« Odpowiedź #43 dnia: Października 14, 2018, 22:50:30 pm »
Darek,
Lepiej tego ująć nie można było.

piterek64

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 77
Odp: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45
« Odpowiedź #44 dnia: Października 14, 2018, 23:07:41 pm »
Oż kurna dajcie już spokój trenerowi. Przynajmniej na jakiś czas.Mając na względzie dotychczasowe decyzje Zarządu odliczamy do 6 przegranych i czekamy na telefon do Serniottiego lub jakiegokolwiek innego trenera.
Ja mam nadzieję, że nie dolicze do 6.

maniek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45
« Odpowiedź #45 dnia: Października 15, 2018, 01:07:32 am »
Co prawda też nad morzem,ale fazy brakło w Szczecinie,gwoli ścisłości :)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45
« Odpowiedź #46 dnia: Października 15, 2018, 08:39:16 am »
Co prawda też nad morzem,ale fazy brakło w Szczecinie,gwoli ścisłości :)
Ze Szczecina nad morze to się godzinę jedzie ;)

piterek64

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 77
Odp: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45
« Odpowiedź #47 dnia: Października 15, 2018, 12:36:03 pm »
Jako że Andrzej Kowal świetnym trenerem jest to przekładając nad nasz lokalny patriotyzm i partykularny interes dobro polskiej piłki nożnej chciałbym spytać na forum jak można zgłosić p. Bońkowi jego kandydaturę na trenera reprezentacji w piłce nożnej. Mam nadzieję że znany wszystkim na tym forum piewca talentu naszego trenera nie zablokuje tego ewentualnego spektakularnego transferu

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45
« Odpowiedź #48 dnia: Października 15, 2018, 13:18:05 pm »
2) Że nasi przeciwcy chcą grać w siatkówkę i wychodzą na mecz aby wygrać.
W myśl tego, to chyba Andrzej "ciut" zlekceważył przeciwnika. Bo jak inaczej wytłumaczyć, wyjście w podstawowej 6 Damiana, Tibo, Luke'a?!? Cały okres przygotowawczy (poprzedzający 1 mecz) Rafa grał z Kubą, Buszem/Miką. Masło ustawiał się w obronie z Mateuszem i i Rafałem. Jak to miało zadziałać, jak wyszły niezgrane ze sobą świeżaki, dopiero co wracające z MŚ.
Wiem, że każdego trzeba ograć w trybie meczowym - ale taka wyjściowa 6 wydaje mi się trochę zbyt lekkim podejściem do przeciwnika.

Oby pierwsze śliwki robaczywki.
Do zobaczenia w środę i wtedy przywitajmy sezon z uśmiechem i radochą ;)

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45
« Odpowiedź #49 dnia: Października 15, 2018, 14:40:00 pm »
Jak się okazuje nie byłem jedynym, który podjął decyzję o rezygnacji z karnetu. Ktoś powie "Spadaj januszu siatkówki z forum", albo "Kibic sukcesu!"... ale bilet na pierwszy mecz w sezonie już mam.

Dlaczego o tym piszę? By uzmysłowić niektórym skąd tyle frustracji w kibicach. Decyzje meczowe mnie zdziwiły, wynik też mnie nie zadowala, ale mi się nie "ulało", jak to miało miejsce w poprzednich sezonach. Mając karnet czułem się częścią tej drużyny - fakt jednostronnie, bo jakoś nie czułem wzajemności od strony klubu (poza potrzebą skasowania mnie za karnet). Stąd też frustracja była większa.

Teraz luzik. Szkoda punktów, ale zapewne to nie ostatni raz. Gra drużyny za sprawą Rafy wyglądała bardzo fajnie. Zresztą on wnosi coś takiego, co napawa optymizmem. Kuba Jarosz to przy nim jakiś kosmos - oby na dłużej, bo to będzie oznaczało walkę o miejsce w szóstce na wysokim poziomie.

Kiedyś w pytaniach do Prezesa Górskiego zaproponowałem, by wzorem lig amerykańskich, po każdym meczu trener zrobił krótki briefing, by wyjaśnić sytuacje meczowe. Ja bym chciał usłyszeć faktyczny powód zdjęcia Rossarda. Bo o ile rozumiem że ta końcówka pierwszego seta, to był taki "trenerski nos", który nie wypalił, to nie bardzo chce mi się wierzyć (mimo wszystko), że brak Rossarda w końcówce meczu wynikał z decyzji taktycznej.

Na koniec... wszystko wszystkim, ale 7 punktów w jednym ustawieniu nie miało prawa się zdarzyć. To niepokojące, że do tego doszło, bo kilka wniosków ta sytuacja nasuwa.