Poza parkietem > Kosmos

Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie

<< < (48/48)

Monixx:

--- Cytat: willhaven w Kwietnia 24, 2017, 12:23:27 pm ---trzeba dodać ,że przez cztery sety Fabian tez obgryzał paznokcie na zmianę klaskając  ;)

--- Koniec cytatu ---

Dokładnie, nie róbcie z niego jakiegoś potwora. Żył meczem w kwadracie, klaskał z kibicami. Różnie ludzie reagują na tego typu sytuacje jedni plączą inni się śmieją, to też pewnego rodzaju mechanizm obronny.

Mi jest najbardziej żal młodego Karakuły. Chłopak robił, co mógł. Pewnie nie tak sobie wyobrażał debiut w pierwszym zespole i to w takim meczu  :(

Unge:
Konkurs!
Gdzie jest trener? Zdjęcie słabej jakości, ale może to i dobrze... będzie trochę trudniej... ;)

My tu i tam jeździmy po kibicach, którzy wyszli przed końcem meczu, a tu człowiek odpowiedzialny za wynik, człowiek, który stworzył tą drużynę wyszedł przed końcem... Nie usprawiedliwiam tym samym tych pseudokibiców, ale do prawdy żenujące zachowanie. Porażkę trzeba umieć przyjąć na klatę, zwłaszcza, że byli w tym zespole ludzie, którzy walczyli do końca i trzeba było tam stanąć razem z nimi i podziękować!
Jak dla mnie "fajnie było, ale się skończyło". Dziękuję i powodzenia...

gti:
Marcin grał  , dwie piłki,  ale grał w ubiegłym sezonie w LM  ..
--- Cytat: Monixx w Kwietnia 24, 2017, 12:35:22 pm ---

Mi jest najbardziej żal młodego Karakuły. Chłopak robił, co mógł. Pewnie nie tak sobie wyobrażał debiut w pierwszym zespole i to w takim meczu  :(

--- Koniec cytatu ---

benek18:
fragmenty meczu:
https://youtu.be/TXhGyw0c93A

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej