Autor Wątek: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017  (Przeczytany 209610 razy)

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #100 dnia: Kwietnia 28, 2016, 12:56:20 pm »
Szkoda, że nie ma 6, który odchodzi, bo odejść chce, a tatuś ekspert, jak i inni fachowcy, mimo grania totalnego piachu uważają go za 8 cud świata....
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

Lewy21

  • Gość
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #101 dnia: Kwietnia 28, 2016, 13:03:57 pm »
Szkoda, że nie ma 6, który odchodzi, bo odejść chce, a tatuś ekspert, jak i inni fachowcy, mimo grania totalnego piachu uważają go za 8 cud świata....

Przyszedł by Bednaruk i by Fabiankę wyprostował szybciutko, a tak wie że może fikać do Kowala, a i tak będzie miał plac.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #102 dnia: Kwietnia 28, 2016, 13:04:22 pm »
Nie znam kulis negocjacji Bartka z klubem, ale szanuję decyzję i Bartka, i klubu.
Dzięki Ci, Bartosz za grę w Resovii. Reprezentowałeś ją godnie. Wiem, że oddałeś nam wszystkie swoje umiejętności, wszystkie chęci, pracowitość i zaangażowanie w grę.  Ja jestem dumny z tego, że Kurek reprezentował Resovię.
Powodzenia.
----------------------------
Bartek bardzo dojrzał jako człowiek.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #103 dnia: Kwietnia 28, 2016, 13:08:51 pm »
Widzę, że niektórzy tutaj tworzą jakiś kult Bednaruka jako trenera. W czym ten Bednaruk jest lepszy od Kowala oprócz pracy z młodzieżą(choć i tu nie jest jakiś wybity)?

maturban

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 396
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #104 dnia: Kwietnia 28, 2016, 13:10:02 pm »
Problem może tez byc w trenerze od przygotowania fizycznego, był Zahorski i Male inaczej to wyglądało..
Sovia forever!

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #105 dnia: Kwietnia 28, 2016, 13:15:52 pm »
znowu Holmesowi podziekowali, żeby nie musieli dzwonic znowu po niego na jesieni...
tej decyzji nie rozumiem ale w sumie to nie musze rozumieć...

Lewy21

  • Gość
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #106 dnia: Kwietnia 28, 2016, 13:46:40 pm »
Widzę, że niektórzy tutaj tworzą jakiś kult Bednaruka jako trenera. W czym ten Bednaruk jest lepszy od Kowala oprócz pracy z młodzieżą(choć i tu nie jest jakiś wybity)?

W budowania atmosfery w drużynie, motywowaniu oraz gra z zawodnikami w otwarte karty.

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #107 dnia: Kwietnia 28, 2016, 13:57:26 pm »
Nie znam kulis negocjacji Bartka z klubem, ale szanuję decyzję i Bartka, i klubu.
Dzięki Ci, Bartosz za grę w Resovii. Reprezentowałeś ją godnie. Wiem, że oddałeś nam wszystkie swoje umiejętności, wszystkie chęci, pracowitość i zaangażowanie w grę.  Ja jestem dumny z tego, że Kurek reprezentował Resovię.
Powodzenia.
----------------------------
Bartek bardzo dojrzał jako człowiek.

Ja znam. Dostał prawie 3 razy tyle co u nas i na tym negocjacje się skończyły, a dokładniej nawet nie zaczęły...

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #108 dnia: Kwietnia 28, 2016, 14:01:33 pm »
A mi najbardziej szkoda Holmesa, facet dołączył w trakcie sezonu, dał z siebie wszystko i został najlepszym środkowym FF.
Jeśli okaże się, że Paszycki nie będzie grać na polskich papierach to trochę słabo że pozbywamy się nie tego zawodnika...
Paszycki zlożył papiery i to kwestia czasu kiedy będzie miał polski paszport, licencja zostanie wydana od razu bez zwłoki ponieważ nigdy nie grał w jakiejkolwiek reprezentacji, także akurat Dima będzie miał zdecydowanie łatwiej niż Alek i Lukas jeśli przepis wejdzie w życie.

Bardzo szkoda mi Russela, ale mógłby zostać tylko pod warunkiem że mielibyśmy polski atak lub polskie przyjęcie. Już wiadomo że nie będzie polskiego ataku, a z przyjęciem może być ciężko.

W budowania atmosfery w drużynie, motywowaniu oraz gra z zawodnikami w otwarte karty.
Akurat nie można powiedzieć że u Kowala atmosfery nie było. Ani byli ani obecni zawodnicy nigdy nie powiedzieli że były problemy w drużynie i zła atmosfera, a że byli ambitni i chcieli grać więcej to odchodzili. Taki Paul pewnie wróciłby z chęcią do Resovii jakby tylko zagwarantowano mu że będzie grał.

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #109 dnia: Kwietnia 28, 2016, 14:37:54 pm »
jakby tylko zagwarantowano mu że będzie grał.

Nie wiem o jakim nazwisku musielibyśmy rozmawiać, żeby mówić o gwarancji gry. Bardzo szanuję Paula i lubię go jako zawodnika, a po FF w Krakowie nawet ta sympatia się wzmocniła. Bardzo chętnie bym go znów zobaczył na boisku w barwach Resovii. On i np. Grozer mogliby liczyć na owację na stojąco podczas ich pierwszego występu po powrocie. Pomarzyć można, przyznam się, że serce mi mocniej zabiło, gdy usłyszałem plotki o powrocie Grozera do Resovii. Szanse na to oceniam mniej więcej tak samo, jak oceniałem szansę na pozostanie Kurka w Resovii. Z tą różnicą, że po odejściu Kurka żalu nie mam. Tym bardziej, gdy patrzę na zdjęcia po finale, na których ma banana na twarzy. W dodatku te wypowiedzi, z których wynika dla niego nic się nie stało, finał był ok bo przecież "nie było rozłamu w zespole". No jeśli to jest miernikiem zadowolenia, to nie mam nic do dodania bo ja, jako kibic, podczas tych finałowych meczów czułem się jakby mnie ktoś po mordzie kopał. No ale udało się zakończyć finał w trzech meczach, kasa, jak to w Resovii, zawsze na czas, to cześć i pa.

Na szczęście wraca Marko, jemu na szczęście będzie zależeć. Jeśli do tego wróci Gyorgy to odszczekam wszystkie złe słowa, które powiedziałem w stronę zarządu za styl budowania drużyny.