Autor Wątek: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017  (Przeczytany 209623 razy)

Rudolf

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 249
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #110 dnia: Kwietnia 28, 2016, 15:22:34 pm »
Przecież Grozer powiedział, że idzie prawdopodobnie do Chin więc chyba możemy go skreślić z listy marzeń.

"Prawdopodobnie zagram w Chinach, dostałem dobrą ofertę z Szanghaju. Owszem, miałem zapytania z Polski i Włoch, jednak wspólnie z rodziną skłaniamy się w kierunku pozostania w Azji. Sezon jest tu krótszy, a program przygotowań sprzyja mojemu rozwojowi. Rozgrywki finiszują już na początku lutego. W zespołach mogą występować dwaj obcokrajowcy, więc z pewnością będę miał towarzystwo."

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #111 dnia: Kwietnia 28, 2016, 15:41:46 pm »
Przecież Grozer powiedział, że idzie prawdopodobnie do Chin więc chyba możemy go skreślić z listy marzeń.

"Prawdopodobnie zagram w Chinach, dostałem dobrą ofertę z Szanghaju. Owszem, miałem zapytania z Polski i Włoch, jednak wspólnie z rodziną skłaniamy się w kierunku pozostania w Azji. Sezon jest tu krótszy, a program przygotowań sprzyja mojemu rozwojowi. Rozgrywki finiszują już na początku lutego. W zespołach mogą występować dwaj obcokrajowcy, więc z pewnością będę miał towarzystwo."
Ale jeszcze nic nie podpisał, także wszystko jest możliwe. Z jednej strony w chinach miałby krótszy sezon i pewnie więcej zarobił, ale z Rzeszowa także ma swoje zalety dla niego. Według mnie wiele zależy od działaczy, czy pokażą że go chcą i oczywiście wyłożą odpowiednią kasę.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #112 dnia: Kwietnia 28, 2016, 16:14:09 pm »
Ludzie, błagam zejdźmy na ziemię zanim całkowicie stracimy z nią kontakt.

Możemy sobie tutaj pisać, że Grozer u nas zagra za bukiet róż dla małżonki, Gianelli za bombonierkę dla babci, Muserski za flaszkę dla prezesa klubu, a Kubiak za dwie paczki gum Mamba dla dzieci Michała.
Możemy również przyjąć, że wszyscy się garną do grania w Rzeszowie bo... w Rzeszowie jest fajnie.

Jeżeli takie przyjmujemy kryteria to nie widzę żadnych powodów, żeby oprócz wszystkich wymienionych powyżej "zakontraktować" jeszcze: Leona, Juantorenę, Andersona, Michaiłowa, Grebennikova, Zatora, Zajcewa...

A co se będziemy żałować....

Nexter

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 134
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #113 dnia: Kwietnia 28, 2016, 16:22:53 pm »
Wygląda na to że mamy młodego Francuza już oficjalnie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #114 dnia: Kwietnia 28, 2016, 16:29:09 pm »
Wygląda na to że mamy młodego Francuza już oficjalnie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Czyli na razie Gonzo typuje ze 100% skutecznością, jak trafi wszystko to nie wierzę, że nasz Mag coś wielkiego (Liga Mistrzów) z takim składem zdobędzie... Jak się jeszcze okaże, że Śliwka do Olsztyna odejdzie to będzie nieciekawie moim zdaniem. Ciekawy również jestem czy Lemański rozwinie się przy magicu, bo trzeba pamiętać, że jest to młody nie ukształtowany gracz...

Dobra szkoda się licytować, podam cały skład na przyszły sezon z kilkoma znakami zapytania:-)
Fabian-Lukas
Pit-Dima-Lemański-Dryja/Perłowski
Schops-Stokr
Ivovic-Rossard-Rześki-Alek/Marechal
Wojataszek-Igła
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2016, 16:38:32 pm wysłana przez mediolan8 »
Prezes-Ignaczak

bartolini007

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 348
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #115 dnia: Kwietnia 28, 2016, 16:53:52 pm »
Po co nam ten cały śmieszny Rossard czy jak mu tam? W czym on jest lepszy od Śliwki? Wg mnie chyba tylko w robieniu limitu obcokrajowców.. A nie czekajcie - ktoś musi siedzieć na ławie  ???

Nexter

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 134
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #116 dnia: Kwietnia 28, 2016, 16:56:00 pm »

I will have some great news for my fans soon, you must just wait a little! :)

Info z FB Marko :-)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #117 dnia: Kwietnia 28, 2016, 16:57:20 pm »
Żegnamy Kurka, kupujemy kwiaty p.Grozer a tymczasem trzeba drżeć aby nasz zarząd nie zechciał nam "wyrwać serca" nie podpisując kontraktu z Alkiem. 
Ps. Pomysły +L na limity mogą jeszcze dołożyć swoje .

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #118 dnia: Kwietnia 28, 2016, 17:08:04 pm »
Resovia na pewno chce go zatrzymać, ale jak się nie dogadają co do wysokości kontraktu... może być różnie.
Też uważam, że mamy małe szanse aby zakontraktować Grozera. Ponoć jest jakaś opcja z Polakiem.

Alexx12

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 111
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #119 dnia: Kwietnia 28, 2016, 17:19:32 pm »
Resovia na pewno chce go zatrzymać, ale jak się nie dogadają co do wysokości kontraktu... może być różnie.
Też uważam, że mamy małe szanse aby zakontraktować Grozera. Ponoć jest jakaś opcja z Polakiem.
Kuba Jarosz?