Autor Wątek: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017  (Przeczytany 209633 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #150 dnia: Kwietnia 29, 2016, 09:01:17 am »
Naszym problemem w tym sezonie było właśnie to, że "Kurek ciągnął nam grę". To nie na tym polega. Potrzebujemy drużyny, a nie zawodnika, który "będzie ciągnął nam grę".
Sokołow lub Zajcew i wszystko załatwione? Potrzebujemy Grozera, bo to jest autorytet i przywódca.
----------------------------
Wog, nie brnij.
Nasza oferta jest dobra. Skąd to wiem? A tak mi się usłyszało. Słyszałeś o czymś takim jak tajemnica dziennikarska?
Wybacz, ale nigdy nie piszę po to, żeby pochwalić się swoją wiedzą, zaimponować "kontaktami". Jeśli o czymś piszę, to w zupełnie innym celu.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #151 dnia: Kwietnia 29, 2016, 09:05:56 am »
Wog, nie brnij.
Nasza oferta jest dobra. Skąd to wiem? A tak mi się usłyszało.
Wybacz, ale nigdy nie piszę po to, żeby pochwalić się swoją wiedzą, zaimponować "kontaktami". Jeśli o czymś piszę, to w zupełnie innym celu.

Ja mam nie brnąć? :o ::)
"Wiem (więcej) ale nie powiem". Ale pomijając to, bo nie chcę wiedzieć gdzie Ci "się usłyszało".

Ty mi odpowiedz na inne pytanie:

Dlaczego Georg Grozer "bez negocjacji" nie przyjął tej "dobrej oferty"? Bo kwiatów małżonka nie dostała czy może.... bo była gorsza od innej?

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #152 dnia: Kwietnia 29, 2016, 09:06:29 am »
Resovia zainteresowana jest Muzajem.
Odnośnie Kubiaka to nie ma co się łudzić. Nie płacimy tyle zawodnikom.

skibens

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #153 dnia: Kwietnia 29, 2016, 09:07:17 am »
Cieszmy się z Polaka bo przecież każdy z nich będzie lepszy od Kurka..jesli przyjdzie Polak to znaczy że wszyscy mają gdzies ambicje . Który z Polaków będzie ciągnął grę jak Kurek? Konarski mial mega forme u trenera DeGiorgi a u Kowala moze byc różnie.. Sokolov Zajcev Grozer zawodnika tego pokroju potrzeba.

Co do Konarskiego - nadal uważam, że to przeciętny zawodnik, w Zaksie został niejako wypromowany przez fantastycznego Toniuttiego  8)

Jak kiedyś wcześniej napisałem Bartek był jednocześnie i błogosławieństwem i przeklęstwem Resovii. Wymusił poniekąd taki system gry jaki był i efekty widzieliśmy. Czy to dobrze czy źle to niech każdy sam sobie odpowie.

Nie licze na głośne nazwiska, skład mamy jaki mamy, potencjał w zawodnikach jest, szkoda mi jedynie Pencheva, bo to bardzo dobry gracz, ale jak było wszyscy wiemy.
Kiedyś czytałem wywiad (nie pamiętam z kim) o Antidze jak przyszedł do Delecty i poniekąd jego postawa na treningach ( tu w wywiadzie napisane było, że gośc 36lat i zachrzaniał na treningu za 3ch, wtedy pozostałym głupio było się obijać) pomogła wyciągnąc maks z drużyny. Dlatego myślę, że kogoś takiego potrzeba z taka postawą (zakłądam Alek i Jochen w tym sezonie) i będzie dobrze. Bo młodym czasami to się chyba nie chce.

Ivovic i Grozer - z naciskiem na tego pierwszego i będę wniebowzięty :)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #154 dnia: Kwietnia 29, 2016, 09:26:26 am »
Ty mi odpowiedz na inne pytanie:
Dlaczego Georg Grozer "bez negocjacji" nie przyjął tej "dobrej oferty"? Bo kwiatów małżonka nie dostała czy może.... bo była gorsza od innej?
Przecież Ci powiedział: "Bo sezon w Chinach jest bardzo krótki".
Ani Chińczycy, ani my nie rzucamy pieniędzy, które odmieniłyby życie Grozera. On już te pieniądze zarobił.
Być może rzuci je Werona, ale my ich nie rzucimy.
Zanim zaczniesz hejtować (komu chciałeś tym zaimponować?) pomyśl. Mistrzów ciętej riposty jest w tych czasach na pęczki. Stają się nudni.
Jeśli szukam mistrzów ciętej riposty, piszę na siatka.org
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2016, 09:32:49 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #155 dnia: Kwietnia 29, 2016, 09:35:14 am »
Przecież Ci powiedział: "Bo sezon w Chinach jest bardzo krótki".
Ani Chińczycy, ani my nie rzucamy pieniędzy, które odmieniłyby życie Grozera. On już te pieniądze zarobił.

To kwiaty trza słać nie do żony Grozera tylko do... Zarządu PLPS SA by rozgrywki skrócił... ::)
Bo całą resztę ("dobra oferta" i "brak negocjacji") mamy już załatwione... ::)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #156 dnia: Kwietnia 29, 2016, 09:41:51 am »
Dawno temu zabrano pewnego chłopa na wycieczkę do Warszawy. Zaprowadzono go do ZOO. Pokazano mu żyrafę. A ten powiedział, ze "Takiego zwierzęcia nie ma na świecie".
Koncepcję udania się do władz +L i skrócenia sezonu to sam wymyśliłeś? Gratuluję przemyśleń. Godne opublikowania.
------------------------------------
Dawno, dawno temu pracowałem za granicą i za roczne dochody, uzyskiwane tam, mogłem w Polsce kupić nowy dom w Rzeszowie. Nie wytrzymałem tam długo. Nie z tego powodu, że działa mi się tam krzywda. Było super. Problem polegał na tym, że moja żona i moje dziecko były tysiące kilometrów od tamtego miejsca. W Polsce było nasze życie. Po powrocie było znacznie biedniej, ale znacznie fajniej. Nie żałuję.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2016, 09:46:17 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #157 dnia: Kwietnia 29, 2016, 09:52:42 am »
Ponieważ pojawiają się "argumenty" ad personam, tutaj polemikę muszę zakończyć.
Powinienem to zrobić znacznie wcześniej.

Nie zrewanżuję Ci się pytaniem: "kto wymyślił koncepcję słania róż do żony Grozera?".

Pozdrawiam

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #158 dnia: Kwietnia 29, 2016, 09:55:30 am »
Widzisz, gdyby wtedy moja żona powiedziała "Zostań tam rok, bo Cię potrzebują", to bym został.
Taka jest prawda, że wybór pomiędzy Chinami a Resovią zależy od żony Grozera.
Niewiele wiesz o kobietach.
----------------------------------
Motywacją bywają nie tylko pieniądze. Czyż nie oczekujemy od Kowala, że "będzie motywował zawodników"?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2016, 09:59:54 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #159 dnia: Kwietnia 29, 2016, 10:08:34 am »
Czyż nie oczekujemy od Kowala, że "będzie motywował zawodników"?

Ja nie oczekuję. Już się z tym pogodziłem, że tego nie potrafi, a po takim czasie także nie nauczy...