Autor Wątek: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017  (Przeczytany 209617 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #160 dnia: Kwietnia 29, 2016, 10:20:52 am »
A ja jestem przekonany, że ten sezon czegoś Andrzeja nauczył.
Czym się różni "doświadczony trener" od "trenera niedoświadczonego"? Doświadczeniem. Taki drobiazg. "On się nie zmieni", czyli nie skorzysta z własnych doświadczeń? Nie wiem, czy Kowal wyciągnie właściwe wnioski ze swoich doświadczeń tego sezonu, ale jakieś doświadczenie zyskał.
------------------------------
A kpina z pewnych gestów i sprowadzanie wszystkiego do pieniędzy jest po prostu niemądre. Czyżby trener, który potrafi motywować mówił do zawodników: "Pamiętajcie: Ty dostajesz ... zł rocznie, Ty dostajesz ... zł rocznie, a Ty dostajesz ... zł rocznie"? Czyżby taki trener myślał, że oni nie wiedzą, ile dostają?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2016, 10:25:00 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #161 dnia: Kwietnia 29, 2016, 10:39:30 am »
Zgadzam się Repres z Tobą, że doświadczenie jest bardzo ważne.
Jednak wg mnie ważniejszy jest talent i słynne cojones, a tego niestety  nauczyć się nie można i albo to się ma albo nie.
Zresztą zapewne się mylę, bo należę to tej grupy, która nie zna się na siatkówce i pije mnóstwo szklanek wody dziennie ;)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #162 dnia: Kwietnia 29, 2016, 10:41:21 am »
Tego nie wystarczy Sie nauczyć. To coś trzeba mieć. Andrzej warsztat ma, ale jest typem introwertyka. Taki ktoś team spiritu nie zbuduje.

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #163 dnia: Kwietnia 29, 2016, 12:12:48 pm »
A ja tam ludziom ani w portfele ani pod kołdrę nie zaglądam.
Czy Georgy zarobił już mega kasę i na niej mu nie zależy , czy słucha swojej żony podczas podpisywania kontraktów, to tylko wyłącznie jego sprawa.
A że kobiety zmienne są, to każdy wie. Nawet ten co się na nich nie zna. ????


Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

Rudolf

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 249
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #164 dnia: Kwietnia 29, 2016, 13:03:11 pm »
Dobra szkoda się licytować, podam cały skład na przyszły sezon z kilkoma znakami zapytania:-)
Fabian-Lukas
Pit-Dima-Lemański-Dryja/Perłowski
Schops-Stokr
Ivovic-Rossard-Rześki-Alek/Marechal
Wojataszek-Igła

No to Marechal odpada, idzie do Turcji http://czassiatkowki.pl/nicolas-marechal-odchodzi-z-belchatowa/

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #165 dnia: Kwietnia 29, 2016, 13:17:14 pm »
Represie,
Pytanko. Czy swoją wiedzą, o potrzebie gestu w stronę pp.  Grozerow, podzieliles Sie z kimś z klubu? Czy tez dzielisz się nią jedynie na forum? Dzielenie Sie na forum może być przeciwskuteczne.

A jeśli sie podzieliles z kimś z klubu, to moze trzeba się podzilic z kimś jeszcze. Ba, ja jakbym taka wiedzę jak Ty posiadał dotarlbym do samego Adama Górala.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #166 dnia: Kwietnia 29, 2016, 13:23:19 pm »
Chyba Leszku sam się zapędzasz w ocenianiu Woga. Ludzie są różni, a już kobiety w szczególności :)
Tak mi się skojarzyło https://www.youtube.com/watch?v=TNsMDgBrdEA&feature=youtu.be&t=170
Kolejny Mistrz Ciętej Riposty? Delikatnie mówiąc, mało taktowne w stosunku do osób, o których dyskutujemy.
Wojtku, daj sobie spokój z obroną "uciśnionych", bo to nie jest dobry sposób na dyskusję. Nie ja wyskakiwałem z "bombonierką dla babci Gianellego". Jeśli Kolego Wog strzelił farfocla (i nie mam na myśli farfocla w stosunku do mnie), to niech się z tego farfocla wycofa.
Zastanów się, czy nie skasować swojego posta. Ja Ci go nie skasuję, ale wyobraź sobie, że czyta go żona Grozera. Przecież to Polka. Czyta i ogląda.
Zastanów się, czy warto było popisać się swoją błyskotliwością.
-------------------------------------
Marcin, a Ty myślisz, że po co ja to piszę? Kto chce - przeczyta. Skorzysta albo nie.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #167 dnia: Kwietnia 29, 2016, 13:57:27 pm »
Kolejny Mistrz Ciętej Riposty? Delikatnie mówiąc, mało taktowne w stosunku do osób, o których dyskutujemy.
Wojtku, daj sobie spokój z obroną "uciśnionych", bo to nie jest dobry sposób na dyskusję. Nie ja wyskakiwałem z "bombonierką dla babci Gianellego". Jeśli Kolego Wog strzelił farfocla (i nie mam na myśli farfocla w stosunku do mnie), to niech się z tego farfocla wycofa.
Zastanów się, czy nie skasować swojego posta. Ja Ci go nie skasuję, ale wyobraź sobie, że czyta go żona Grozera. Przecież to Polka. Czyta i ogląda.
Zastanów się, czy warto było popisać się swoją błyskotliwością.
-------------------------------------
Marcin, a Ty myślisz, że po co ja to piszę? Kto chce - przeczyta. Skorzysta albo nie.
Nie wiem, co obraźliwego mogłaby żona Grozera wyciągnąć z zacytowanej przeze mnie komedii do siebie, ale biorąc pod uwagę polityczną poprawność panującą na tzw. zachodzie, gdzie chwilę mieszkała, oraz totalną nieprzewidywalność kobiet, usunąłem ;)

Leszku, naprawdę myślisz, że ktoś z klubu czyta te nasze wypociny od deski do deski, oraz, co bardziej istotne, jest to osoba "decyzyjna" lub jest to osoba, która przekaże takiego newsa osobie "decyzyjnej"?? Zwłaszcza, że wiarygodność takiej informacji, bez podania źródła, jest taka sobie.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #168 dnia: Kwietnia 29, 2016, 14:10:25 pm »
Nie mam pojęcia, co czytują ludzie z klubu. Być może "Fakt", być może "Politykę", być może "W sieci", być może..., być może Forum. Niech sobie każdy czyta, co chce.
Jeśli Forum będzie miejscem, gdzie pisze się rzeczy mądre, to jest szansa, że ktoś mądry to przeczyta. Co nie znaczy, że się z tym zgodzi. Forum "Mistrzów Ciętej Riposty" też ma swoich czytelników. Forum "Ogólnych Bluzgów" tez ma swoich czytelników.
Czy warto, żeby ludzie z klubu czytali Forum? To zależy od klasy Forum.
---------------------------------------
Jeśli "wiarygodność źródła jest taka sobie", to wystarczy wziąć do ręki telefon, zadzwonić, zapytać o zdrowie i porozmawiać. To można było robić kilka razy do roku i np. na mecze finałowe zamiast Witczaka (szacun dla Dominika) mieć Grozera. Nie wiem, czy byłoby to sensowne i opłacalne i nie chce mi się już wiedzieć. Myślę jednak, że ludzie, którzy nie potrafią uczyć się od innych ludzi, powinni uczyć się przynajmniej na własnych błędach.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2016, 14:17:18 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #169 dnia: Kwietnia 29, 2016, 14:15:57 pm »
No właśnie. Pisząc jedynie tu popelniasz  zaniechanie. Co ja bym zrobił już pisałem, a pouczać nie mam ani śmiałości ani zamiaru.