Autor Wątek: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017  (Przeczytany 209616 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #190 dnia: Kwietnia 29, 2016, 17:22:55 pm »
Resovia zainteresowana jest Muzajem.
Odnośnie Kubiaka to nie ma co się łudzić. Nie płacimy tyle zawodnikom.
Na moje oko, Resovia zainteresowana jest każdym wolnym Polskim zawodnikiem, a każdy wolny zawodnik jest zainteresowany grą w Resovii. Nawet, jak sam zainteresowany nie wie o tym, iż jest zainteresowany. Ale takie uroki posiadania agenta.

Jako, iż temat na charakter spekulacyjny to nie za bardzo bym wymagał podawania źródeł, bo i po co? I tak nie zostanie podane. Przynajmniej dotychczas nic się to nie wydarzyło. Odpowiedź wiem bo wiem jest tak samo kwiarygodna jak ten temat. Za jakiś czas okaże się kto ma rację.

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #191 dnia: Kwietnia 29, 2016, 18:34:56 pm »
Tyle, że Muzaj nie jest wolnym zawodnikiem. Jeszcze przez rok ma obowiązujący kontrakt, choć to niczego nie wyklucza.

maturban

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 396
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #192 dnia: Kwietnia 29, 2016, 18:46:09 pm »
dajcie sobie spokój z muzajem bo nie jest to klub dla niego, grzałby ławę jak śliwka i tyle z nowych doświadczeń, tu trzeba ukształtowanego zawodnika
Sovia forever!

skibens

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #193 dnia: Kwietnia 29, 2016, 19:09:44 pm »
Przepraszam za to, ale musiałem czytając ten temat :) jak co roku największe zainteresowanie xD (w tym moje również żeby nie było)



Żeby nie offtopować - chciałbym kogoś przebojowego, kogoś kto wstrząsnąłby w trudnych momentach tą drużyną, kto nie bałby się spojrzeń przez siatkę, takiego dzikusa z lekkim wariactwem i przebojowościa, ale czasami pełniącego rolę ojca :)

Operując nazwiskami to ktoś pokroju Grozera, Kubiaka, Fontelesa, Ngapetha, więcej nazwisk ciężko mi sobie przypomnieć.

_Misiek_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 73
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #194 dnia: Kwietnia 29, 2016, 19:19:17 pm »
Muzaj niekoniecznie siedziały na ławie. Według mnie byłby pierwszym i na takiego byłby szykowany i taką informację dostałby od sztabu trenerskiego jak Drzyzga.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #195 dnia: Kwietnia 29, 2016, 19:29:43 pm »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #196 dnia: Kwietnia 29, 2016, 19:34:18 pm »
Dla Muzaja Resovia byłaby idealnym klubem. Pamiętajmy, że mamy tak wybitnego gracza jak Schoeps, który potrafi schować swoje ego dla dobra zespołu. Muzaj miałby doskonałego nauczyciela.
Nie mam pojęcia czy interesujemy się Muzajem, ale byłby to bardzo dobry transfer, być może na lata. Taki "resoviacki Wlazły" (ma bardzo dobrą "windę").
Nauka kosztuje. Niewiele nauczyliśmy się na przykładzie Miki. Przy Śliwce popełniliśmy analogiczny błąd, ale już chyba Andrzej zatrybił, jakiego strzelił farfocla. Olek siedział na trybunach lub stał w kwadracie, a wyniki i tak były jakie były. Bardzo charakternego zawodnika mentalnie sprowadziliśmy "do parteru". Duży błąd. Ale był to sezon wielu błędów personalnych (nie tylko w doborze zawodników).
Było - minęło. Chodzi o to, że (jak pisał Dude) "każda porażka jest nawozem sukcesu", a nawozu to nam nareszcie nie brakuje.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

asd

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 63
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #197 dnia: Kwietnia 29, 2016, 19:40:44 pm »
Witam wszystkich po dłuższej przerwie. Jako, że wielu z Was z niecierpliwością wyczekuję pierwszych oficjalnych transferów Asseco Rrsovii, postanowiłem dłużej nie trzymać was w niepewności. Sztab szkoleniowy oraz zarząd Resovii Rzeszów poinformował mnie, że nowym atakującym klubu z podkarpacia został Maciej Muzaj, do zespołu dołączy również młody środkowy o znakomitych parametrach Bartłomiej Lemański. Trwają gorączkowe poszukiwania przyjmującego, zdecydowanie ma to być zawodnik stricte ofensywny. Klub rozważa dwa nazwiska, w grę wchodzi reprezentant Bułgarii lub Canarinhios.

Rudolf

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 249
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #198 dnia: Kwietnia 29, 2016, 19:43:31 pm »
Sztab szkoleniowy oraz zarząd Resovii Rzeszów poinformował mnie, że nowym atakującym klubu z podkarpacia został Maciej Muzaj, do zespołu dołączy również młody środkowy o znakomitych parametrach Bartłomiej Lemański. Trwają gorączkowe poszukiwania przyjmującego, zdecydowanie ma to być zawodnik stricte ofensywny. Klub rozważa dwa nazwiska, w grę wchodzi reprezentant Bułgarii lub Canarinhios.

No to musisz być szychą skoro tylko Ciebie o tym poinformowali :D

Nexter

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 134
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #199 dnia: Kwietnia 29, 2016, 19:55:00 pm »
Witam wszystkich po dłuższej przerwie. Jako, że wielu z Was z niecierpliwością wyczekuję pierwszych oficjalnych transferów Asseco Rrsovii, postanowiłem dłużej nie trzymać was w niepewności. Sztab szkoleniowy oraz zarząd Resovii Rzeszów poinformował mnie, że nowym atakującym klubu z podkarpacia został Maciej Muzaj, do zespołu dołączy również młody środkowy o znakomitych parametrach Bartłomiej Lemański. Trwają gorączkowe poszukiwania przyjmującego, zdecydowanie ma to być zawodnik stricte ofensywny. Klub rozważa dwa nazwiska, w grę wchodzi reprezentant Bułgarii lub Canarinhios.
Czekałem aż się kolega/kolezanka ujawni na sezon transferowy :-)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka