Autor Wątek: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017  (Przeczytany 209630 razy)

Lewy21

  • Gość
« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2016, 19:39:26 pm wysłana przez Lewy21 »

jabol1mj

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #411 dnia: Maja 02, 2016, 19:53:16 pm »
Czy spodziewał się pan, że koniec w Resovii nastąpi tak szybko?

? Nie, nie spodziewałem się. W tej chwili jestem na rozstaju dróg. Skoro zrezygnowano ze mnie w Resovii, to muszę się zastanowić co dalej, bo wydawało mi się, że jeszcze rok w niej pogram.

Z wywiadu z Igłą na siatka.org

Brawo włodarze klubu, kury wam szczać prowadzać a nie siatkówkę robić...

mkobylarz

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #412 dnia: Maja 02, 2016, 20:09:57 pm »
Masakra  :(, taka decyzja zarządu to strzał samemu sobie w kolana. Teraz mam obawy, aby tego samego z Alkiem nie zrobili.

Gregor

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 140
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #413 dnia: Maja 02, 2016, 20:13:45 pm »
http://www.worldofvolley.com/News/Transfers_2014/Poland/68635/pol-m-tichacek-seals-new-deal-with-resovia-and-gets-polish-citizenship.html
Ten artykuł już się tu pojawił i został skomentowany jako błąd autora, a samo WoV jako mało wiarygodne źródło. Tichy w zeszłym roku podpisał 2-letni kontrakt i otrzymał polskie obywatelstwo.

Alexx12

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 111

mkobylarz

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #415 dnia: Maja 02, 2016, 21:43:52 pm »
To jest naprawdę nieuczciwe i niesprawiedliwe, że się o tak dziękuje zasłużonym Zawodnikom  dla Resovii jak Igła. Brak słów . Nie mam nic do Mateusza Masłowskiego ale władze popełniły WIELKI BŁĄD dokonując takiej zmiany. Druga rzecz, Marko  Ivovic sprawdzony zawodnik i co ? Dostał kontrakt na rok a Mateusz bach... od razu na 3 lata. Nie widzę w tym żadnej logiki. Owszem, jestem za tym aby młodzi zawodnicy się rozwijali, grali itp. ale nie takim kosztem. Lepiej nie myśleć, co czuje teraz Igła.

Bardzo tego NIE chciałbym ale , żeby się nie okazało, że jutro rano, czy pojutrze wstajemy i okazuje się, że Alek odchodzi.  To byłby kolejny śmiertelny cios dla Resovii.
« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2016, 22:09:23 pm wysłana przez mkobylarz »

Ironic222

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 145
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #416 dnia: Maja 02, 2016, 22:01:41 pm »
...a może to trzeba wzorem ZAK-sy sięgnąć 6-go miejsca żeby ktoś po rozum do głowy poszedł i zaczął tą drużynę z głową budować. W Kędzierzynie widać team spirit, cała drużyna jest charakterna i wie o co gra. U nas się to gdzieś rozjechało !!! Pytałem kibiców Zaksy po finale gdzie według nich tkwi sukces - powiedzieli że FeFe ma wielki posłuch u zawodników wszędzie z nimi chodzi, tworzą jedną wielką rodzinę wpoił im mentalność wojowników, no i przede wszystkim w trakcie sezonu - odciął  ich od wszystkich mediów /telefony,facebooki, twittery itp/  .Zjednoczył ich cel : MISTRZOSTWO POLSKI !!!!!!!!!!!!!!!

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #417 dnia: Maja 02, 2016, 22:11:44 pm »
powiedzieli że FeFe ma wielki posłuch u zawodników wszędzie z nimi chodzi, tworzą jedną wielką rodzinę wpoił im mentalność wojowników, no i przede wszystkim w trakcie sezonu - odciął  ich od wszystkich mediów /telefony,facebooki, twittery itp/

A z domu mogli wychodzić czy tylko na trening/mecz?

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #418 dnia: Maja 02, 2016, 22:25:22 pm »
To jest naprawdę nieuczciwe i niesprawiedliwe, że się o tak dziękuje zasłużonym Zawodnikom  dla Resovii jak Igła. Brak słów . Nie mam nic do Mateusza Masłowskiego ale władze popełniły WIELKI BŁĄD dokonując takiej zmiany. Druga rzecz, Marko  Ivovic sprawdzony zawodnik i co ? Dostał kontrakt na rok a Mateusz bach... od razu na 3 lata. Nie widzę w tym żadnej logiki. Owszem, jestem za tym aby młodzi zawodnicy się rozwijali, grali itp. ale nie takim kosztem. Lepiej nie myśleć, co czuje teraz Igła.

Bardzo tego NIE chciałbym ale , żeby się nie okazało, że jutro rano, czy pojutrze wstajemy i okazuje się, że Alek odchodzi.  To byłby kolejny śmiertelny cios dla Resovii.
Może na tego że Masłowski zarobie małe pieniadze a Ivović dużo większe. Przynajmniej od 2 sezonów przerabiamy temat końca gry Igły w Resovii. Fakt że dostał w zeszłym roku tylko roczny kontrakt powinno mu dać do myślenia że może taka sytuacja wystąpić.
Jakbyśmy odpuścili Masło w tym roku to za rok moglibyśmy zostać z niczym, Igła emerytura, Wojtaszek mógłby odejść, a Masło miałby 3 letni kontrakt w innym klubie.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #419 dnia: Maja 02, 2016, 22:43:15 pm »
Ponoć Mateuszowi kończył się kontrakt z Resovią i chciał podpisać kontrakt na 3 lata z inną drużyna. Aby to zablokować Resovia pożegnała się z Igłą i podpisała z Mateuszem. To chyba ostatni  sezon (16/17) w którym bijemy się o mistrza.
Za rok spełnienie marzeń pana Górala i granie polskim składem, który będzie składał się z wychowanków :) Może jednak można liczyć na jakieś solidne wzmocnienia na przyjęciu i ataku z 1 rocznym kontraktem przed tym sezonem...? :)
« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2016, 22:48:56 pm wysłana przez jupi_1991 »