Autor Wątek: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017  (Przeczytany 209607 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #430 dnia: Maja 03, 2016, 10:25:04 am »
Nie lubię szufladkowania zawodników, bo to zakłada, że "tak już jest i nic się z tym nie da zrobić".
Fabian miał bardzo zły sezon, więc "Fabian jest beznadziejny"? Nieprawda. Nie jestem wielbicielem Fabiana, ale chcę go w miarę obiektywnie oceniać, więc pamiętam, że w sezonie 14/15 rozjechaliśmy całą siatkarską Polskę i niemal całą Europę w dużej mierze dzięki Fabianowi.
Życie nie stoi w miejscu. Zwłaszcza w sporcie. Współpraca Fabiana ze środkowymi nie wyglądała w tym sezonie nadzwyczajnie. Trener Cretu nie zaliczył Drzyzgi do rozgrywających, którzy potrafią grać ze środkowymi. Mógłbym się z Cretu zgodzić, ale jest pewien wyjątek. Otóż współpraca Drzyzgi z Nowakowskim zawsze była doskonała. Czyli można. Nie widzę powodów, żeby z czasem równie dobrze nie ułożyła się współpraca z Paszyckim czy Lemańskim. "Tak już jest i nic się z tym nie da zrobić"? Nieprawda.
Mam jakiś sentyment do Dimki. Wierzę, że będzie świetnym środkowym. Zdaję sobie sprawę, że po ostatnim sezonie muszę przegrać z racjonalnym argumentem o jego "zagubieniu w ważnych meczach", ale i tak moje oko (nie jest nieomylne) ocenia go jako świetnego środkowego, który jeszcze nie wykorzystał nawet połowy swoich możliwości. Mam nadzieję, że wkrótce je wykorzysta.
Na moje (omylne) oko, Lemański to przyszłość reprezentacji Polski. Będzie o wiele lepszy od Bieńka. Tylko, że w tej chwili jest to bardzo młody chłopak i wsparcie go z pewnością będzie konieczne. A ponieważ Dawida Dryję wciąż widzę na pozycji atakującego, a nie środkowego...
Bo z Dawida naprawdę możemy mieć niezłą armatę. Wystarczy trochę cierpliwości. Środkowym będzie takim sobie. Atakującym może być naprawdę dobrym: ma moc, ma skoka i opanuje te 2 kierunki w ataku  :)
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

maturban

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 396
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #431 dnia: Maja 03, 2016, 10:34:51 am »
Dryja ma fajną zagrywkę a w tym sezonie nie bylo widać tego zabojczego flota. Widac rękę trenera. Lemanski ma warunki 217cm wzrostu dopracować motoryke i będzie dobrze
Sovia forever!

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #432 dnia: Maja 03, 2016, 11:17:54 am »
Cytuj
Co do Perłowskiego nie mam nic do niego ale taka jest prawda że po to było 4 środkowych; Nowakowski,Dima,Dryja , Perłowski żeby w razie jednej kontuzji nie było tragedii
A jednak. Perłowski to: z sentymentu, jako jedyny ostał się. Nie do ruszenia, ale jak trwoga to po ... Holmesa, wykorzystywany zwykle dla poprawy zagrywki.
Paszycki? oczywiście można mieć nadzieje, że będzie świetnym środkowym,ale ... póki co zęby bolą i włos siwy dęba staje, jak wali bez głowy po autach ważne piłki, jak nie może ogarnąć,gdzie piłka itd, itd. Czy z tym zawodnikiem mamy wygrać LM?
Bardziej wierzę w Lemańskiego, po stokroć, chociaż bardzo młody.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #433 dnia: Maja 03, 2016, 11:28:19 am »
Marian, a w Drzyzgę wierzysz?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

_Misiek_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 73
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #434 dnia: Maja 03, 2016, 11:28:58 am »
"Fabian jest beznadziejny"? Nieprawda. Nie jestem wielbicielem Fabiana, ale chcę go w miarę obiektywnie oceniać, więc pamiętam, że w sezonie 14/15 rozjechaliśmy całą siatkarską Polskę i niemal całą Europę w dużej mierze dzięki Fabianowi.

No, z tym "rozjeżdżaniem" to trochę popłynąłeś, ale niewątpliwie Fabian grał na światowym poziomie wtedy i oby wrócił na niego w następnym sezonie.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #435 dnia: Maja 03, 2016, 11:35:34 am »
Cytuj
Marian, a w Drzyzgę wierzysz?
Cytuj
Życie nie stoi w miejscu. Zwłaszcza w sporcie.

Z uwagi na to drugie, wierzę!
Wiem, że dodasz, "to i Dima będzie inny i pokaże, że jest świetnym środkowym".

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #436 dnia: Maja 03, 2016, 11:51:03 am »
No, z tym "rozjeżdżaniem" to trochę popłynąłeś,
Nie popłynąłem. W całym ligowym sezonie przegraliśmy wtedy tylko 4 mecze, w tym 3 po 2:3. A nie była to ligowa młocka tylko play-off z prawdziwego zdarzenia. W +L rozegraliśmy 34 mecze. W LM przegraliśmy 3 mecze, w tym jeden, który i tak był już "wygrany" (Nowosybirsk u siebie) oraz finał (stąd zwrot "niemal"). Cudze chwalicie, swego nie znacie?
« Ostatnia zmiana: Maja 03, 2016, 11:54:55 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Rudolf

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 249
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #437 dnia: Maja 03, 2016, 17:36:40 pm »
Alek przechodzi do agencji LZS Sport

Georges Matijasevic ?@LZSportPro  8 sek.9 sekund temu Zobacz tłumaczenie
Olieg Achrem, 3 times Champion with @AssecoResovia  is new client of our agency. #LZSportTeam


reso16

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 77
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #438 dnia: Maja 03, 2016, 17:39:00 pm »
Więc co to oznacza?

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #439 dnia: Maja 03, 2016, 17:44:16 pm »
Właśnie też to widziałem. Mam nadzieję, że nie jest to zły znak. Wczesniej Alek sam sobie kontrakt negocjował.
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!