Autor Wątek: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017  (Przeczytany 209630 razy)

Dail

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #510 dnia: Maja 04, 2016, 19:16:16 pm »
Myśląc o Igle aż serce mi krwawi :/

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #511 dnia: Maja 04, 2016, 19:23:24 pm »
Do dziś nie mogę się otrząsnąć po odejściu Igły, a czytając jego dzisiejszy felieton tylko się utwierdzam w przekonaniu, że władze naszego klubu nie mają za grosz klasy. Skoro wiedzieli, że nie przedłużą z nim kontraktu mogli mu powiedzieć wcześniej, przynajmniej mielibyśmy okazję jakoś godnie go pożegnać. Rano ogłaszają, że Igła odchodzi, a już wieczorem tego samego dnia chwalą się wielkim transferem Masłowskiego ? żenada.

http://laczynaspasja.pl/krzysztof-ignaczak-pasiak-to-juz-historia/
Według mnie nie wiedzieli w trakcie sezonu. Mogli się nie spodziewać sytuacji w której Masłowskim powie im że idzie do Radomia na 3 lata. Mieli wybór, albo oddać wychowanka albo na niego postawić. Powiecie że mogli podpisać kontrakt i go wypożyczyć, ale wtedy padają kolejne pytania. Czy mamy tyle kasy aby opłacać 3 libero albo druga opcja Mateusz mógł postawić warunek że podpisze ale ma być drugi libero w Resovii.
Decyzja nie należała zapewne do łatwych, ale z drugiej strony od kilku lat już słychać o tym że chciano zrezygnować z Igły, także można było spodziewać się że w końcu nastąpi taka decyzja.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #512 dnia: Maja 04, 2016, 19:26:03 pm »
Do dziś nie mogę się otrząsnąć po odejściu Igły, a czytając jego dzisiejszy felieton tylko się utwierdzam w przekonaniu, że władze naszego klubu nie mają za grosz klasy. Skoro wiedzieli, że nie przedłużą z nim kontraktu mogli mu powiedzieć wcześniej, przynajmniej mielibyśmy okazję jakoś godnie go pożegnać. Rano ogłaszają, że Igła odchodzi, a już wieczorem tego samego dnia chwalą się wielkim transferem Masłowskiego ? żenada.

http://laczynaspasja.pl/krzysztof-ignaczak-pasiak-to-juz-historia/
Marketingowy strzał w stopę a może i więcej. Najbardziej charakterystyczni gracze Resovii to Kurek, Igła i Alek. Teraz tych dwóch już nie ma u nas.

Wartość medialna Igły myślę iż była większy niż klubu. Prawie każdy wiedział kto to jest Igła.

maturban

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 396
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #513 dnia: Maja 04, 2016, 19:28:47 pm »
Dlatego będzie ktoś rozpoznawalny moim zdaniem Kubiak
Sovia forever!

Rudolf

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 249
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #514 dnia: Maja 04, 2016, 19:37:23 pm »
Dlatego będzie ktoś rozpoznawalny moim zdaniem Kubiak
Jasne. A na atak Sokolov   ::)

Dail

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #515 dnia: Maja 04, 2016, 19:38:01 pm »
A na rozegranie święty Mikołaj chociaż będzie sporo prezentów :D

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #516 dnia: Maja 04, 2016, 19:39:25 pm »
Do dziś nie mogę się otrząsnąć po odejściu Igły, a czytając jego dzisiejszy felieton tylko się utwierdzam w przekonaniu, że władze naszego klubu nie mają za grosz klasy. Skoro wiedzieli, że nie przedłużą z nim kontraktu mogli mu powiedzieć wcześniej, przynajmniej mielibyśmy okazję jakoś godnie go pożegnać. Rano ogłaszają, że Igła odchodzi, a już wieczorem tego samego dnia chwalą się wielkim transferem Masłowskiego ? żenada.

http://laczynaspasja.pl/krzysztof-ignaczak-pasiak-to-juz-historia/

A nie przyszło Ci do głowy że taki sposób pożegnania wybrał sobie sam Igła? Skąd wiesz jakie klub miał plany? 1 maja a ten ni stąd ni z owąd ogłasza światu że nie przedłużono z nim kontraktu. Chyba sam klub był tym zaskoczony skoro komunikat ukazał się dopiero następnego dnia. Na pewno ta decyzja nie została podjęta wcześniej bo wtedy Igła na pewno żegnał by się po finale. Wyszło jak wyszło nikt czasu nie cofnie. Takie życie. Jeśli Achrem rzeczywiście odejdzie to jego pożegnanie na pewno będzie zgoła inne bo jemu nie zależy tak na blasku fleszy...

benek18

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 211
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #517 dnia: Maja 04, 2016, 19:39:51 pm »
Podobno Resovia kupila dwoch kubanczykow . Jeden mlody , drugi z podstawowego skladu reprezentacji..
No i Maslowski na wypozyczenie

Na finale było dwóch Kubańczyków, jeden z nich to chyba David Fiel Rodriguez

https://www.facebook.com/IILoveSovia/photos/pcb.501382686721253/501381593388029/?type=3&theater

benek18

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 211
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #518 dnia: Maja 04, 2016, 19:42:32 pm »
A nie przyszło Ci do głowy że taki sposób pożegnania wybrał sobie sam Igła? Skąd wiesz jakie klub miał plany? 1 maja a ten ni stąd ni z owąd ogłasza światu że nie przedłużono z nim kontraktu. Chyba sam klub był tym zaskoczony skoro komunikat ukazał się dopiero następnego dnia. Na pewno ta decyzja nie została podjęta wcześniej bo wtedy Igła na pewno żegnał by się po finale. Wyszło jak wyszło nikt czasu nie cofnie. Takie życie. Jeśli Achrem rzeczywiście odejdzie to jego pożegnanie na pewno będzie zgoła inne bo jemu nie zależy tak na blasku fleszy...

Słowa Igły z felietonu:
"Przepraszam, bo moje pożegnanie z wami wyobrażałem sobie w zgoła odmienny sposób, nie za pomocą felietonu, lecz ta cała sytuacja mnie zmusza, by zrobić to w taki sposób. Nie wiedziałem, że tak odejdę z Rzeszowa. Klub nie przedłużył ze mną kontraktu na kolejny sezon, a gdy obecny wygaśnie, będę wolny. Nie miałem więc okazji podziękować za te dziewięć spędzonych wspólnie sezonów, zrobiłem to tylko na Instagramie ..."

Dail

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #519 dnia: Maja 04, 2016, 19:42:54 pm »
Ten po lewej stronie nadal jest w Rzeszowie . Około 5 dni temu był widziany w galerii Rzeszów