Autor Wątek: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017  (Przeczytany 209619 razy)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #520 dnia: Maja 04, 2016, 19:46:26 pm »
Słowa Igły z felietonu:
"Przepraszam, bo moje pożegnanie z wami wyobrażałem sobie w zgoła odmienny sposób, nie za pomocą felietonu, lecz ta cała sytuacja mnie zmusza, by zrobić to w taki sposób. Nie wiedziałem, że tak odejdę z Rzeszowa. Klub nie przedłużył ze mną kontraktu na kolejny sezon, a gdy obecny wygaśnie, będę wolny. Nie miałem więc okazji podziękować za te dziewięć spędzonych wspólnie sezonów, zrobiłem to tylko na Instagramie ..."

Ja uważam że nawet w sytuacji kiedy dowiedział się już po sezonie mógł to zrobić w inny sposób a nie postem na Instagramie... ;)

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #521 dnia: Maja 04, 2016, 19:49:16 pm »
Dlatego będzie ktoś rozpoznawalny moim zdaniem Kubiak


Od razu żal, że nas Jenisej Krasnojarsk ubiegł w walce o niego i nasz marketing będzie musiał się kimś innym "zadowolić" :D

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #522 dnia: Maja 04, 2016, 19:56:56 pm »
Ja uważam że nawet w sytuacji kiedy dowiedział się już po sezonie mógł to zrobić w inny sposób a nie postem na Instagramie... ;)

W jaki sposób? Może wynająć Podpromie, zaprosić Kibiców, korporacyjnych funkcjonariuszy z klubu i się z Nimi pożegnać. Na co miał Igła czekać?




madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #523 dnia: Maja 04, 2016, 19:59:52 pm »
Dlatego będzie ktoś rozpoznawalny moim zdaniem Kubiak
Wkrótce się dowiemy ile warte jest Twoje zdanie ;)

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #524 dnia: Maja 04, 2016, 20:03:46 pm »
Słowa Igły z felietonu:
"Przepraszam, bo moje pożegnanie z wami wyobrażałem sobie w zgoła odmienny sposób, nie za pomocą felietonu, lecz ta cała sytuacja mnie zmusza, by zrobić to w taki sposób. Nie wiedziałem, że tak odejdę z Rzeszowa. Klub nie przedłużył ze mną kontraktu na kolejny sezon, a gdy obecny wygaśnie, będę wolny. Nie miałem więc okazji podziękować za te dziewięć spędzonych wspólnie sezonów, zrobiłem to tylko na Instagramie ..."
Podobno Igła ma propozycje z Lubina... Może Skra? Igła był za pewny swojej sytuacji w RR, negocjował wysoką stawkę i przeliczył się. Teraz też robi niepotrzebnie zbyt dużo szumu na swój temat...
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #525 dnia: Maja 04, 2016, 20:04:05 pm »
Powtórzę tu, bo być może w gorączce transferów umknęło uwadze:
Gościem programu w Centrum Sportu w dniu 10 maja 2016r. będzie Krzysztof Ignaczak . Komentarz Leon Bartman . Początek audycji o godz. 12''10 www.radiocentrum.pl     89''00 fm
Radio Centrum zaprasza.
Pytania i dyskusja - mile widziane  :)
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #526 dnia: Maja 04, 2016, 20:04:24 pm »
Dlatego będzie ktoś rozpoznawalny moim zdaniem Kubiak


 ;D ;D ;D ;D ;D ::) ::) ::) ::)

Podobno Igła ma propozycje z Lubina... Może Skra? Igła był za pewny swojej sytuacji w RR, negocjował wysoką stawkę i przeliczył się. Teraz też robi niepotrzebnie zbyt dużo szumu na swój temat...

A czy Igła w ogóle miał możliwość negocjowania kontraktu?
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2016, 20:08:53 pm wysłana przez Slawko »

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #527 dnia: Maja 04, 2016, 20:14:54 pm »
A czy Igła w ogóle miał możliwość negocjowania kontraktu?
chyba od czegoś ma managera?

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #528 dnia: Maja 04, 2016, 20:20:40 pm »
chyba od czegoś ma managera?

Ok, tylko czy klub podjął negocjacje? Czy tylko poinformował zawodnika, że nie przedłuża kontraktu?

Dzej

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 148
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #529 dnia: Maja 04, 2016, 20:23:07 pm »
Marketingowy strzał w stopę a może i więcej. Najbardziej charakterystyczni gracze Resovii to Kurek, Igła i Alek. Teraz tych dwóch już nie ma u nas.

Wartość medialna Igły myślę iż była większy niż klubu. Prawie każdy wiedział kto to jest Igła.
facepalm. I co z tego? Klub ma wygrywać, a nie byc znany. Zreszta nawet to co napisałeś nie ma sensu. Resovia nie straci nic na odejsciu Igły, może tylko zyskać. Czy straci jakiegos sponsora? Nie. Czy spowoduje to mniejsza liczbe meczów w telewizji? Nie. Mniejsza liczbe kibicow na trybunach? Nie.

Ja osobiscie bardzo się cieszę, że z dwojki Igla/Maslowski postawiono na naszego wychowanka, chłopaka z Rzeszowa, ME i MŚ Kadetów. A, że z Igłą się pożegnano nagle? No cóż, gdyby zarząd wiedział to wcześniej to też i wczesniej by Igłe powiadomiono. A tak to trzeba było reagować na pewne wydarzenia okienka transferowego.