Autor Wątek: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017  (Przeczytany 209621 razy)

maturban

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 396
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #540 dnia: Maja 05, 2016, 00:05:22 am »
To średni zawodnik... Po co nam taki gość? Gral w klubie który byl ogonem w stawce Serie A
Sovia forever!

Dzej

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 148
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #541 dnia: Maja 05, 2016, 00:30:04 am »
Odejście Baranowicza zauważyło niewielu. Za Veresem płakało kilka osób. Za Grozerem cały Rzeszów, za Wojtkiem Grzybem forum, odejścia Leanela mało kogo obeszło natomiast za Igłą płacze cała Polska.

To sportowi Idole nakręcają biznes. Jeszcze długo Podpromie będzie pełne koszulek Józefackiego, Łuki, Redwitza, Grozera, Kurka czy Ignaczaka. To są bohaterowie Resovii którzy odcisnęli swoje piętno w sercach kibiców. To z nostalgi wielu nosi koszulki zawodników, którzy w klubie już nie grają.
Gdzieś obiło mi się o oczy zestawienie koszulek najbardziej chodliwych w sklepiku. Igla zawsze był w czołówce.
No ok. Ale skoro są dalej na podrpomiu to znaczy, że są kibicami Resovii. Pewnie, też lubie Jozka, Łukę czy Redwitza. Czy żałuje, że się z nimi pożegnano? Nie.(troszke żałuje Brazylijczyka). Czy chciałbym, zeby wrócili? Nie. Bo Resovia to nie klub wzajemnej adoracji, tylko profesjonalny klub siatkarski, który walczy co roku o najwyższe cele w Polsce i w Europie.
Czy jest mi smutno z powodu odejscia Igły? Pewnie. Zostawił tutaj kawał serca na boisku. Smutno mi także, że nie było okazji, aby go pozegnac na podpromiu po jego ostatnim wystepię. Ale czy żałuję, że postawiono na Masłowskiego? Absolutnie nie.
Jak czytam debilne wypociny niektórych to mnie krew zalewa. Było już wiele drużyn w Polsce w różnych dyscyplinach bez swojej tożsamosci, gdzie przez chwile była kasa, byli najemnicy to była drużyna. Potem nie było kasy i drużyna zniknęła. Powyrzucajmy jeszcze paru Resoviaków i dla pustogłowych kupmy najemników z nazwiskiem na jeden sezon aby mogli skakać z radosci na ich widok. Chcemy końca tej drużyny to róbmy tak dalej. Marketing, kasa a reszta się nie liczy. Czy zarząd włączy kiedykolwiek myslenie?
Achrem i Ignaczak też byli najemnikami jak do nas przychodzili. A jednak kibice ich pokochali. Na pewno też kibice rozpaczali, ze przychodzi jakis Białorusiń za gruby hajs, zaraz gdzies dostanie wiecej i sobie stąd pojdzie, a My tracimy naszego ukochanego walczaka Piotra Łukę. A tu taki psikus. Gdyby na przykład dzisiaj za Alka przyszedł Kubiak to też by było rozpaczanie, ze najemnik, blablabla. A kto wie, może spedziłby tutaj 6 owocnych sezonów i darzylibyście go równie wielkim uczuciem jak Alka i rozpaczalibyscie, że idzie do Kataru sobie dorobić do emerytury.

edwardo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 196
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #542 dnia: Maja 05, 2016, 03:36:12 am »
z innej beczki
Jaeschke Name Meaning German (of Slavic origin): from a pet form of the personal name Johannes (see John).

ciekawe



harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #544 dnia: Maja 05, 2016, 08:20:16 am »
Hmm zauważyłem, że ludzie na forum przyzwyczaili się, że jak nie przyjdą światowe nazwiska, z topowych zespołów to okno transferowe będzie kiepskie. Tym czasem popatrzmy na Mistrza Polski - Tillie, Deroo nie przychodzili z wielkich klubów. Jak przychodził Toniutti to też była szydera, że będzie kurdupel gdzie wszystkie ataki będą szły przez niego.

Nam nie trzeba gwiazd. Bo dotychczas, żadna u nas nie wypaliła.
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

Kibicka1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 113
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #545 dnia: Maja 05, 2016, 08:37:52 am »
Czyli Alek szuka klubu  :(

http://m.przegladsportowy.pl/siatkowka,plusliga-orlenliga-nowy-przepis-dotyczacy-siatkarzy,artykul,669994,1,282.html
PS jak zwykle trochę nagina prawdę bo nic takiego o szukaniu klubu nie było... "Olieg Achrem, 3 times Champion with @AssecoResovia is new client of our agency. #LZSportTeam" .. Może naiwna jestem, ale mam nadzieję , że się klub z Alkiem jakimś cudem dogada... I dla mnie nazwanie Alka "farbowanym lisem " to zwyczajne przegięcie.. chyba nie muszę przypominać kto się pierwszy wypiął na niego... >:( >:( >:(
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2016, 09:10:05 am wysłana przez iglasta1991 »

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #546 dnia: Maja 05, 2016, 08:42:03 am »
Czyli Alek szuka klubu  :(

http://m.przegladsportowy.pl/siatkowka,plusliga-orlenliga-nowy-przepis-dotyczacy-siatkarzy,artykul,669994,1,282.html

My to się nigdy nie nauczymy korzystać z tego, co świat nam daje. Szczególnie upodobaliśmy sobie, żeby nie korzystać z szans.
Czy ta nasza +L jest zawodowa, czy...narodowa? Bo jeśli narodowa to wszyscy powinni płacić na nią chyba...abonament. Proponuję dołączyć go do rachunku, tym razem za gaz. Choć nie...za gaz nie, bo gaz jest ruski  ::)
Niby do czego ma w takim razie służyć obywatelstwo polskie? Albo kogoś uznajemy za Polaka, albo za...pół Polaka. Trzeba było dać Alkowi pół obywatelstwa...
Nie wspomnę już o tym, że akurat Achrem zostaje skrzywdzony przez polską federację, jako Polak, po raz drugi.
Ciekawe, czy to się nie kwalifikuje do Strasburga?

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #547 dnia: Maja 05, 2016, 08:51:38 am »
Na miejscu zawodników wymienionych w artykule poszedłbym da sądu i zażądał drakońskiego odszkodowania od PZPS. Dla mnie jest to chore, żeby obywatel europejskiego kraju był traktowany jak farbowany lis. Gdyby nawet polski sąd uznał, że zorganizowana grupa trzymająca władzę w polskiej siatkówce miała prawo to zrobić, poszedłbym do Trybunału Praw Człowieka.
Nie wiem czy to nie wchodzi w grę ochrona praw nabytych. Czyli mielibyśmy do czynienia, ze złamaniem naszej konstytucji Ale to pewnie Repres by nam najlepiej wyłożył.  :)
Alek, Jurij, Lucas nie dajcie się tym garniturowym cwaniaczkom. Nie odpuszczajcie. Skur......stwo trzeba tępić.
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2016, 08:54:11 am wysłana przez Slawko »

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #548 dnia: Maja 05, 2016, 09:01:25 am »
Powiem że według mnie ten przepis łamie podstawowe prawo równości wszystkich obywateli. Bo skoro Alek, Lukas, Jurij dostali polskie obywatelstwo to muszą być traktowani na równi z resztą obywateli, a ktoś im to prawo odbiera.
A co do Krzyśka to domagam się zastrzeżenia jego numeru w klubie.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka


leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #549 dnia: Maja 05, 2016, 09:07:29 am »
W sumie to ciekawe dedukcje można z tego artykułu wydobyć.
Otóż okazuje się, że jak ktoś miał babcię Polkę to nie może być "pełnowartościowym" Polakiem. A co zrobić z "pełnowartościowym" Polakiem, który ma dziadka z Czech?
A Papke to w ogóle polskie nazwisko?...