Autor Wątek: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017  (Przeczytany 209606 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #560 dnia: Maja 05, 2016, 10:02:43 am »
Mi wygląda na to, że Alka u nas już nie ma.

To już prawie oczywiste...

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #561 dnia: Maja 05, 2016, 10:08:02 am »
W tej sytuacji, ze sportowego punktu widzenia (punkt sentymentalny zostawiam na późniejszą wypowiedź), pozostawienie Alka byłoby takim samym pomysłem jak "zestaw przyjmujących" w sezonie 15/16, tylko "w drugą stronę".
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #562 dnia: Maja 05, 2016, 10:08:41 am »
Nie wiem czy wiecie ale widzę że dużo osób zapomina, najlpesi zawodnicy na swoich pozycjach nie równają się najlepsza drużyna należy o tym pamiętać i tego nie zapominać, bo najgorzej grają drużyny budowane dwuwymiarowo, czyli drużyny budowane tylko na
boisko siatkarskie/piłkarskie/koszykarskie. Budowanie dobrej drużyny to dużo bardziej skomplikowany proces niż dobieranie fajnych sportowo zawodników, to też proces dobierania charakterów itd... szkoda że Resovia o tym zapomina.
Perrin(oglądałem go pare razy) cóż zawodnik dla mnie słabszy niż Alek, bardzo falujący i podobnie jak Alek z tego co wiem po kontuzji.
A tak serio to bardzo przeciętny zawodnik, już patrząc tylko przez pryzmat sportowy, Alek jest zdecydownie lepszy i mogący wnieść dużo więcej do naszej drużyny w przyszłym sezonie

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #563 dnia: Maja 05, 2016, 10:13:05 am »
Krew mnie zalewa jak widzę co zarząd robi i jak postępuję z długoletnimi Resoviakami!!! Szlag mnie trafia, że zespół idzie tylko w marketing. Sprzedaję jakieś kapcie i czapeczki w sklepiku. A target, w który chce trafić kończy się na dzieciakach z gimnazjum i liceum. Sezon z d**y, wszyscy winni tylko nie trener!!!

Panie Góral, Panie Górski wstyd!
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #564 dnia: Maja 05, 2016, 10:13:21 am »
Jakbyś tego Repres nie obracał to i tak się to kupy nie będzie trzymać.
Sens wynika mi z tego jeden...orkiestra zaczyna grać z coraz większymi przerwami, czyli festyn dobiega końca.

pietro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 97
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #565 dnia: Maja 05, 2016, 10:29:07 am »
Igła - podobno dostał propozycję od klubu pozostania w nim(nie wiem w jakiej roli), czy przyjmie-niewiadomo.
Kanadyjczyk - potwierdziło się co wiedziałem wczoraj, więc o czymś to świadczy :)
Alek - podobno ma propozycję kontaktu na 3 lata, po którym mógłby skończyć karierę u nas, ale z uwagi na dobre ostatnio występy, nie chce się zgodzić, bo czuje, że jeszcze potrafi. Rozmawiają.
Atakujący - Stockr chce bardzo, my na razie czekamy, może coś się nagłego pojawi na rynku. Brakuje tylko klepnięcia z naszej strony.
Lemański potwierdzony.
Ciekawe info - podobno klub negocjował rozwiązanie kontraktu z Drzygą, ale doszli do porozumienia. Może go to otrzeźwi.

maturban

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 396
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #566 dnia: Maja 05, 2016, 10:42:02 am »
Oby byl Sokolov
Sovia forever!

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #567 dnia: Maja 05, 2016, 10:42:31 am »
Sens wynika mi z tego jeden...orkiestra zaczyna grać z coraz większymi przerwami, czyli festyn dobiega końca.
I ja jestem w stanie się z tym pogodzić. Trochę mi szkoda, że nie wytrzymamy choćby do sezonu, w którym będziemy mieć większe Podpromie, ale... powiedziałbym sobie "Trudno!".
Nie będę jednak w stanie zrozumieć, dlaczego odpuszczamy Śliwkę. My to chyba jesteśmy naprawdę oderwani od życia i liczymy na to, że zniechęcony zawodnik, gdy nabierze pewności siebie w innym klubie, wróci do nas, bo... "my tak chcemy". Przykład Miki i Buszka niczego nas nie nauczył.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

maturban

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 396
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #568 dnia: Maja 05, 2016, 10:56:25 am »
Alek szuka juz nowego pracodawcy poinfirmowal jego agent. Sokolov w Lube a Kubiak w Surgucie tak to prawdopodobnie wygląda...
Sovia forever!

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #569 dnia: Maja 05, 2016, 11:04:15 am »
I ja jestem w stanie się z tym pogodzić. Trochę mi szkoda, że nie wytrzymamy choćby do sezonu, w którym będziemy mieć większe Podpromie, ale... powiedziałbym sobie "Trudno!".
Nie będę jednak w stanie zrozumieć, dlaczego odpuszczamy Śliwkę. My to chyba jesteśmy naprawdę oderwani od życia i liczymy na to, że zniechęcony zawodnik, gdy nabierze pewności siebie w innym klubie, wróci do nas, bo... "my tak chcemy". Przykład Miki i Buszka niczego nas nie nauczył.

Ja nie rozumiałem tego już w ostatnim sezonie. Granie Penczevem i trzymanie Śliwki w kwadracie było z założenia szkodliwe. Sam Kowal to odkrywczo potwierdził po sezonie, stwierdzając...z niewolnika nie ma pracownika.
Można się pogodzić z tym, że teraz będzie "trudno". Ale ciężko jest mi się pogodzić z tym, że nie wykorzystaliśmy szansy na stworzenie naprawdę w pełni zawodowego i profesjonalnego klubu. Być może jeszcze jest na to za wcześnie...
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2016, 11:06:15 am wysłana przez leon »