Autor Wątek: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017  (Przeczytany 209625 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #650 dnia: Maja 05, 2016, 16:38:47 pm »
O ile plotki ze Schmittem okażą się prawdziwe, znaczy to, że jednak walczymy w Lidze Mistrzów, a nie tylko dbamy o to, żeby nie dać plamy. niech sobie Zaksa nawet Kurka na atak zatrudnia. Nie mam nadmiernych obaw.
Nadal nie rozumiem odstawienia Śliwki, ale przyjmuję, ze nie muszę tego rozumieć.
Trochę szkoda, że Alek przefajnował z oczekiwaniami. Myślę, że podjął złą decyzję. Nie lubię rozstań. Tylko że musiałem się do nich przyzwyczaić. Trochę ich już przeżyłem.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

_agniecha_123_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 169
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #651 dnia: Maja 05, 2016, 16:41:57 pm »
Przed kontuzją Schmitta to brałabym go w ciemno ale po.... Kurczę to już sama nie wiem. Po ostatnich doświadczeniach z naszymi kontuzjami + sprowadzenie Lyneela, który pod koniec sezonu też nie grał to mam spore wątpliwości. I po cichu liczę, że może jednak Stokr będzie.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #652 dnia: Maja 05, 2016, 16:55:57 pm »
Na pewno będzie 5 przyjmujących. Śliwki nie będzie bo chciał mieć pewność gry. Co jak co, ale ten sezon mógłbyć lepszy dla niego. Pewnie nawet Nasz trener teraz zdaje sobie z tego sprawę, ale publicznie tego nie przyzna.

Nie wiem kto będzie Naszym atakującym, ani kto będzie tym 5 przyjmującym. Ale liczę, na naprawdę mocnych graczy.

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #653 dnia: Maja 05, 2016, 17:17:30 pm »
Na portalu siatkarskim piszą o Konarskim

mar!usz1000

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 303
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #654 dnia: Maja 05, 2016, 17:52:35 pm »
Na portalu siatkarskim piszą o Konarskim
Jeżeli to nie kit to zawita do nas Gavin Schmitt.

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #655 dnia: Maja 05, 2016, 17:54:10 pm »
ciekawe, czy cebulj był w naszym zasięgu. wydaje mi się, że w przyjęciu byłby naszym najlepszym zawodnikiem natomiast w ataku ma bardzo duży potencjał. owszem, nie błyszczał w Krakowie, ale to młody chłopak. patrząc długofalowo mogłby to być nawet lepszy transfer niż kubiak.
Perspektywiczni gracze zostają postawieni do "klaskacza" przez naszego Trenera, po czym odchodzą i robią karierę, więc to bardzo realne biorąc pod uwagę poprzednie doświadczenia :P
Nie jestem przekonana do kierunku kanadyjskiego... Wciąż liczę na Sokołowa :) ...i zakontraktowanie Masnego!
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #656 dnia: Maja 05, 2016, 18:04:20 pm »
Mi nazwisko "Schmitt" bardzo poprawia humor. Bardziej nawet niż nazwisko "Sokołow". Sam nie wiem, dlaczego tak się dzieje :)
A z tym zdrowie i niezdrowiem... - niech się tym zajmą fachowcy. Mam nadzieję, że ich mamy.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #657 dnia: Maja 05, 2016, 18:22:50 pm »
Mi nazwisko "Schmitt" bardzo poprawia humor. Bardziej nawet niż nazwisko "Sokołow". Sam nie wiem, dlaczego tak się dzieje :)
A z tym zdrowie i niezdrowiem... - niech się tym zajmą fachowcy. Mam nadzieję, że ich mamy.

Mam tak samo, chyba jakos tak charakterem Kanadyjczyk bardziej mi pasuje do Resovii, mimo że Sokolov to tez chłopak waleczny to jednak bardziej "zamknięty" niz Schmitt  :)

Skoro będziemy szukać zawodnika z dusza Resoviaka to stawiam że po Alku bedzie to Jochen :) http://www.volleyball-movies.net/jochen-schops-2nd-movie-m15041
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2016, 19:55:30 pm wysłana przez repres1 »

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #658 dnia: Maja 05, 2016, 18:26:30 pm »
Mi nazwisko "Schmitt" bardzo poprawia humor. Bardziej nawet niż nazwisko "Sokołow". Sam nie wiem, dlaczego tak się dzieje :)

Bo Grozer ;) Mam tak samo.
W końcu.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #659 dnia: Maja 05, 2016, 18:28:10 pm »
My to się nigdy nie nauczymy korzystać z tego, co świat nam daje. Szczególnie upodobaliśmy sobie, żeby nie korzystać z szans.
Czy ta nasza +L jest zawodowa, czy...narodowa? Bo jeśli narodowa to wszyscy powinni płacić na nią chyba...abonament. Proponuję dołączyć go do rachunku, tym razem za gaz. Choć nie...za gaz nie, bo gaz jest ruski  ::)
Niby do czego ma w takim razie służyć obywatelstwo polskie? Albo kogoś uznajemy za Polaka, albo za...pół Polaka. Trzeba było dać Alkowi pół obywatelstwa...
Nie wspomnę już o tym, że akurat Achrem zostaje skrzywdzony przez polską federację, jako Polak, po raz drugi.
Ciekawe, czy to się nie kwalifikuje do Strasburga?
Czytają ten artykuł nasuwa mi się jedno określenie, które swego czasu zrobiło karierę.

Zawodnicy tacy jak Alek, Lukas czy Jurek to wg działaczy "Gorszy sort Polaków". 

Inaczej tego nie widzę. Artykuł tendencyjny, pisany pod z góry ustaloną tezę. Przykłady Luciano Bozko czy Jamroca też ni jak się nie mają do obecnych czasów. Rynek sam się oczyścił i ich nie ma. Byli za słabi, kariery nie zrobili. Obecnie było w Polsce 4 zawodników, którym nowe przepisy zrujnują życie. Alek i Lukas. Nie ma chyba wątpliwości, iż oni sobie ułożyli życie w Polsce. Dom, rodzina dzieci. Od lat u nas. Podobnie Jurek Gładyr który mieszka tu od lat.
Czy naprawdę dla nich trzeba wymyślać jakieś kuriozalne przepisy?

Jest łamana konstytucja która gwarantuje wszystkim równość bez względu na inne okoliczności. Ale oni nie są czarni czy inni i dlatego dzieje się to w cieniu i przy akompaniamencie aplauzu klakierów z Przeglądu i innych działaczy. Mało który z dziennikarzy ma odwagę stanąć w ich obronie. Bo na tym więcej się straci niż zyska. Jak w Rzeszowie był temat wręczenia banana Portugalczykowi to media szalały. Przy tym co robi się siatkarzom Resovii biernie milczą.
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2016, 18:30:49 pm wysłana przez A :) »