Autor Wątek: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017  (Przeczytany 209605 razy)

skibens

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #680 dnia: Maja 05, 2016, 21:53:14 pm »
O ile plotki ze Schmittem okażą się prawdziwe, znaczy to, że jednak walczymy w Lidze Mistrzów, a nie tylko dbamy o to, żeby nie dać plamy. niech sobie Zaksa nawet Kurka na atak zatrudnia. Nie mam nadmiernych obaw.
Nadal nie rozumiem odstawienia Śliwki, ale przyjmuję, ze nie muszę tego rozumieć.
Trochę szkoda, że Alek przefajnował z oczekiwaniami. Myślę, że podjął złą decyzję. Nie lubię rozstań. Tylko że musiałem się do nich przyzwyczaić. Trochę ich już przeżyłem.

Może po prostu nie idzie Nam z polskimi "talentami", może sami odchodzą/nie chcą grać/wolą wypożyczenie??? Mika, Buszek, Konarski?? Może Polski trener nie dla nich, nie maja zaufania?
Jakby nie było Paul, Alek, Ivovic, Grozer - oni jakoś mogli złapać formę i trzymać spory kawał czasu. Ivović przychodził niemalże jako anonimowy gracz - może tu jest jakiś pomysł???
Perrin i Gavin - wszak ich dwóch, żeby jednemu nie było smutno :P
BTW - Perrin to całkiem fajny grajek, mnie osobiście ten transfer się podoba, grał w całkiem niezłych klubach, nie widzę powodu dlaczego akurat jego gwiazda nie miałaby powodu rozbłysnąć właśnie u nas.
A siatkarsko Sokolov>Schmitt, jednak gra w Resovii to 40% charakter, a Sokolov jakoś średnio mi się widzi w pasiaku, potrzebny dzikus :)
Fabian we formie, Ivovic, Shmitt (aczkolwiek bardziej licze na Jochena), Perrin, Nowakowski + ktos - no kurcze, dużo lepiej skład wygląda jak z zakończonego sezonu. Świeca na lewe, świeca na prawe - ma kto kończyć.

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #682 dnia: Maja 05, 2016, 22:49:58 pm »
"Nie będzie się nikomu chciało"? Dziś może i nie, ale wystarczy sobie o tym przypomnieć w przyszłości i wykazać, że "W Polsce zarabiałbym 300.000 euro. Musiałem przejść do ligi..., gdzie zarabiałem 100.000 euro. Grałem tam przez 3 sezony. Poniosłem szkodę w wysokości 600.000 euro. Proszę mi zapłacić odszkodowanie". To nie jest aż takie trudne. Wystarczy odrobina cierpliwości.
Po zakończeniu kariery sportowcowi będzie dyndało luźnym kalafiorem, czy wszelkie federacje się na niego obrażą, a 600.000 euro piechotą nie chadza.

..no i odpowiedni materiał dowodowy. A ten da się uzbierać.
Bardzo ciekawa koncepcja  :)

Dail

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #683 dnia: Maja 06, 2016, 07:45:58 am »
https://www.youtube.com/watch?v=NEqqUcT8CKM
Alek jak i Andrzej mówią o kibicach i ich atucie w własnej hali :D

Może trzeba zrobić transfer kibiców skoro tyle meczów przegraliśmy ostatnio we własnej hali .

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #684 dnia: Maja 06, 2016, 08:06:57 am »
Czytam tak te 69 stron o transferach i zaczyna mnie boleć głowa.Nazwiska sypią się jak z dziurawego wora.Znowu brakuje w tych puzzlach sensu.Nie wiem kto wybiera tych zawodników ,ale to jakaś masakra.Szpital znowu mamy mieć ?Połowa składu niepewna zdrowotnie.Jeżeli to prawda z Gavinem   Schmittem to całkiem strzał w kolano.Gość jest tylko bardzo duży,o finezji zapomnijmy.To typ Georga,ale w gorszym wydaniu.I w dodatku po przejściach.Wychodzi na to ,że przyjecie zagraniczne i tu będzie leżał pies pogrzebany.Stanie nam to kością w gardle.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #685 dnia: Maja 06, 2016, 09:01:52 am »
Gdzie jak gdzie, ale na ataku finezja nie jest pierwszą z pożądanych cech. Zostawmy na boku styl Schoepsa, bo Heniu to oddzielna, jednoosobowa kategoria. W I linii wystarczy Schmittowi dać piłkę na odpowiedniej wysokości i może sobie do niego skakać nawet potrójny blok. W II linii... nie będę naszym przeciwnikom ułatwiał zadania  :)
Czy Schmitt jest "gorszą wersją Grozera"? Nie wiem, bo:
1. Schmitt nie miał jeszcze okazji grać w Resovii. Kogo jak kogo, ale atakujących to my potrafimy wypromować. Z Konarskim włącznie. 
2. Na dobrą sprawę, to Schmitt jeszcze nie miał okazji grać w bardzo mocnym zespole.
A co do ewentualnego "szpitala"... Do tej pory "zdrowotnie" pomyliliśmy się jedynie w stosunku do Lyneela. Przypomnę jednak, że braliśmy go niejako z przymusu, wobec braku na rynku przyjmujących. Za późno wzięliśmy się za kompletowanie przyjmujących. Miał być zestaw: Kurek-Achrem + Penczew-Śliwka. A że wpadliśmy na "genialny" dla nas pomysł - przestawienia Kurka na atak...
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

pietro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 97
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #686 dnia: Maja 06, 2016, 09:22:01 am »
Dla zwolenników teorii sanatoryjnej chciałbym przypomnieć, że Jochen też przychodził do nas po kontuzji, albo nawet z kontuzją i jakoś nie miało to zbyt wielkiego wpływu na jego późniejszą formę.

Mierzmy też jednakowo. Większość pisze, że obawia się o kontuzje, ale o Jochena to już nie. Tak samo powinniśmy myśleć o kontuzji każdego zawodnika. Albo ufamy, że każdy z nic dojdzie do formy, albo tak samo narzekamy na każdego po urazie.

Dail

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #687 dnia: Maja 06, 2016, 09:32:02 am »

Suchy

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 94
  • L3 R9 M27
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #688 dnia: Maja 06, 2016, 09:35:27 am »
My tu gadu gadu juz prawie 10 a tu cisza.. Dawajcie tego atakującego bo nie usiedze ;D

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #689 dnia: Maja 06, 2016, 09:44:36 am »
Myślę, że nie ma się co tak zamartwiać na zapas, bo szpitale, bo kontuzje itd., itp.
Sezon reprezentacyjny kończy się dla Polaków(zresztą dla innych ekip tak samo) w najgorszym przypadku  ;) 21 sierpnia, później chłopaki mają wolne,oczywiście to zależy kto się jeszcze do tych Igrzysk zakwalifikuję, ale zakładam najgorszy przypadek  ;). Powiedzmy że dostaną reprezentanci ze trzy tygodnie wolnego, wypoczną sobie, zapomną na chwilę o siatkówce, pobędą z bliskimi, wyleczą urazy(tu myślę o Fabianie,który też zmaga się z jakąś kontuzją kolana, może przez to był mniej dokładny, zwłaszcza że musiał się sporo nabiegać w każdym meczu i jeszcze do tego ten jego flot, który też może być wynikiem tej kontuzji, po za tym on chyba zdaje się wesele ma niedługo, może i to go tak rozprasza ostatnio?  ???) Ale do rzeczy, chłopaki wrócą do klubu około połowy września, sezon klubowy zaczyna się w październiku, więc ok miesiąca będą mogli wspólnie, całym składem potrenować, zgrać się  itd. Zupełnie inaczej to może wyglądać niż w tym, który się skończył. Pamiętacie jak to wyglądało, wszystko z marszu, przemęczenie, kontuzje i ogólnie pomieszanie z poplątaniem...
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"