Autor Wątek: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017  (Przeczytany 209613 razy)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #740 dnia: Maja 06, 2016, 15:07:42 pm »
W związku z tymi nieszczęsnymi limitami proszę o podanie szóstki ,która może grać. Od razu spytam co w razie kontuzji np. Drzyzgi ?Dima to pewnie tylko będzie klaskaczem.
Prawdopodobnie Lukasa ten przepis nie będzie dotyczył ponieważ może postarać się o licencje, a druga sprawa podobno aktualnych kontraktów ma to nie dotyczyć. Dima stara się o obywatelstwo, a ponieważ nigdy nie grał w jakiejkolwiek reprezentacji to nie musi płacić kasy za przeniesienie licencji, także są to bardzo małe pieniądze. Może być tak że Dima będzie grać tylko w LM do czasu obywatelstwa i wyrobienia licencji.

Dalej mam nadzieje że Alek zostanie i będzie przyjęcie Alek, Jaeschke, Ivović i Perrin. Teoretycznie strzelnica ponieważ nie ma nikogo o dobrym przyjęciu, ale wielu chciało Zenit bis to będzie :P Mocne skrzydła w ataku, ale z przyjęciem może być różnie ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2016, 15:14:08 pm wysłana przez Piotras »

kilogram

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 84
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #741 dnia: Maja 06, 2016, 15:11:29 pm »
W związku z tymi nieszczęsnymi limitami proszę o podanie szóstki ,która może grać. Od razu spytam co w razie kontuzji np. Drzyzgi ?Dima to pewnie tylko będzie klaskaczem.

Rozegranie: Drzyzga
Środek: Nowakowski / Lemański? czy tam inny Dryja
Przyjecie: Ivović/Kanadyjczyk / Franzuc/amerykanin?
atak: Schmitt
Libero: Wojtaszek
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2016, 15:18:25 pm wysłana przez kilogram »

Rudolf

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 249
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #742 dnia: Maja 06, 2016, 15:16:02 pm »
Rozegranie: Drzyzga
Środek: Nowakowski / Lemański? czy tam inny Dryja
Przyjecie: Kanadyjczyk / Franzuc/amerykanin?
atak: Schmitt
Libero: Wojtaszek

A Ivovic ? To on chyba ma być tym szóstkowym przyjmującym ;)

kilogram

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 84
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #743 dnia: Maja 06, 2016, 15:18:01 pm »
A Ivovic ? To on chyba ma być tym szóstkowym przyjmującym ;)

a no zapomniałem o nim :D Tak czy siak przyjecie + atak bedzie zagraniczne reszta polskie. Powinni zamiast dimy sciagnac Bienka, ale juz raczej za pozno bo on idzie do zaksy. Chyba, ze jakims cudem nie beda brali Franzuca tylko sciagna Kubiego np.
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2016, 15:26:31 pm wysłana przez kilogram »

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #744 dnia: Maja 06, 2016, 15:55:37 pm »
Czekałem na taki news o rasowym atakującym i takiego mamy (oczywiście pomijając Profesora Johena).
Czytam te 74 strony i czytam i takie mnie trapi jedno, a może 2 pytania, bo ja głupi jestem, wodę muszę pić i na siatkówce się nie znam.

Po kiego grzyba, nie mylić z Wojtkiem, ani Andrzejem, jest nam ten Roszard, Ryszard, Roselard czy jak mu tam, potrzebny????
Po kiego, ja się pytam????

Nawet jeżeli Alek miałby być traktowany jaki zagraniczniak, to właśnie w miejsce tego Francuza może wskoczyć i powinien na 1000%.
Cała sprawa z limitami śmierdzi, aż u mnie czuć.... a może to ktoś gnojówkę wylał :).... i Pan Prezio Ładny Gajerek Papke, pójdzie po rozum do głowy i sobie daruje kwadraturę koła. Dotyczy to 4 zawodników i 1 zawodniczki, a jakoś nie widać całej rzeszy utalentowanych młodych grajków, którym się miejsce zabiera. Kilku jest, ale kilku, nie kilkudziesięciu.
To osobna sprawa i do załatwienia przez prawników, bo pewno tacy go gry wkroczą - i dobrze.

Igłę chętnie pożegnałbym oficjalnie na Podpromiu. Tak na bogato.....rąsia, klapa, kwiatek, koperta, brawa.

WKU@#&A mnie sprawa z Alkiem i to na maxa, bo to NASZ KAPITAN, a nie jakiś emerytowany i z bolącymi ciągle plecami graczyk, co za rok uciekanie gdzieś indziej.
Alek wrósł w nasz Rzeszowski klimat, zakorzenił się na dobre, o tym wiemy wszyscy, a serducho ma na wskroś w kolorach Pasiaka - tego nie da się podważyć.
Ale jak mawiają .... jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze, a tego nie jesteśmy w stanie wysondować i wygdybać.

Moim zdaniem powinny się 2 strony napić dobrej białoruskiej wódeczki, przepić białoruskim sokiem z brzozy, zagryźć sałem i dojść do porozumienia, aby Alek został z nami na kolejne lata i tutaj mógł zakończyć karierę.
Bo gdyby on grał piach....jak niektórzy, to rozumiem, ale on nas ciągnął w końcówce sezonu za uszy, a w nagrodę za złe rozegranie siadał na ławę....ale to już inna bajka.

Podsumowując:
- Gavin - super
- Marko - super
- Perrin czy Perrier :) - może być
- Alek - obowiązkowo musi być!!!!
- Igła - szkoda, bo jeszcze by co wybronił
- Masłowski - spoko
- Lemański - zobaczymy, ale jestem pełen nadziei
- Francuz - PO CO?????
- Fabię - danie mu podobno wolnej ręki - bardzo, bardzo dobry ruch, może się wreszcie ogarnie, a jak nie, to ława, ława i ława

Czekam jeszcze na jeden HIT - czyli KUBIAKA w pasiaku.

Do zrobienia w sezonie 16/17
- Trenerowi przepisać Prozak proszę i jakieś witaminy, aby trochę werwy miał oraz go na kurs pedagogiczny wysłać, aby nauczył się zarządzania zespołem.
- Paszycki - do psychologa
- Dryja - nic do niego nie mam, ale chyba za wysokie progi - wypożyczenie
- Śliwka -  i tutaj mam straszny ból serca, że kolejnego chłopaka zniechęciliśmy do nas, no raczej trener zniechęcił do siebie. Słowa A. Górala o zmarnowaniu potencjału Miki jak najbardziej aktualne. Szkoda, że Olek nie został w Warszawie, bo by sobie pograł na maxa, a dopiero w tym sezonie lub w następnym dołączył do Resovii, chyba tracimy kolejnego swojego zawodnika w frajerski sposób.
- Mały - oby kontuzje go ominęły i wrócił do grania jak to robił w Jastrzębiu oraz uzupełniał się z Masłowskim.
- Lukas - rób swoje i nie choruj więcej :)


Na koniec zapytam się po raz kolejny, bo może wyraźnie nie napisałem - PO CO NAM TEN FRANCUZ????!!!!!
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

maturban

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 396
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #745 dnia: Maja 06, 2016, 16:26:01 pm »
Pewnie do nas Kubiak a do Skry Cebulij zobaczymy. Po co nam Francuz? tego nawet najstarsi kibice nie wiedzą chyba że go od razu wypożyczą
Sovia forever!

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #746 dnia: Maja 06, 2016, 16:43:28 pm »
Rossard jest już ponoć zaklepany, więc przyjść do Nas przyjdzie, tylko czekamy z ogłoszeniem do końca finału w lidze francuskiej.

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #747 dnia: Maja 06, 2016, 16:45:51 pm »


Na koniec zapytam się po raz kolejny, bo może wyraźnie nie napisałem - PO CO NAM TEN FRANCUZ????!!!!!
Bo Rześki do szkoły poszedł i trza mieć 4 przyjmujących ;D

maturban

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 396
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #748 dnia: Maja 06, 2016, 16:52:54 pm »
Ivovic z Francji się sprawdził jako młody obiecujący, Redwitz jako doświadczony też, Lyneel nie więc zobaczymy jak ten się pokaże. Każdemu dajmy szanse, szczerze mówiąc Śliwka miał trochę okazji się pokazać w sezonie , nie zachwycił w żadnym momencie więc jeszcze sporo czasu minie. Jasne że potrzebuje gry ale polskie "talenty" potrzebują więcej niż np taki Leon gdzie w wieku 22  lat już jest najlepszy.
Sovia forever!

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #749 dnia: Maja 06, 2016, 16:54:36 pm »
Innego wytłumaczenia ze Śliwką i Rossardem nie ma jak to że nie chcemy żeby Olek siedział na łąwie i go wypożyczamy żeby grał, a Rossard do nas ma przyjść na ławke. Tylko co z limitem jeśli takowy będzie, no chyba że polski przyjmujący do nas przyjdzie.