Autor Wątek: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017  (Przeczytany 209625 razy)

mar!usz1000

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 303
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1000 dnia: Maja 25, 2016, 22:52:44 pm »
No właśnie kto kapitanem ? Dla mnie kandydat jest tylko jeden, Marko.
Gdyby nie poprzedni sezon to typowałbym Drzyzgę.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1001 dnia: Maja 25, 2016, 22:58:53 pm »
Zwykle jest przyjmujący, Jochen nie wiadomo czy będzie w 6,Marcin ma doświadczenie ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2016, 23:01:46 pm wysłana przez madlark »

skibens

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1002 dnia: Maja 25, 2016, 23:10:03 pm »
Multum rzeczy zostało napisanych to i ja dorzucę swoje trzy grosze :)
Wszystkie kwestie poza sportowe pominę bo właściwie wszystko zostało opisane.
Mnie np szkoda utraty Alka pod względem sportowym. Alek jak wino, im starszy tym lepszy. Wierzyłem, że w tym sezonie wróciłby z powerem na 110%. W porównaniu do tego marazmu jaki panuje na przyjęciu ogólnie w całym PLSie i przy obecnym skłądzie - Marko + Gavin + ewentualnie Alek moc byłaby nieziemska, wtedy bym ubiegał się o etat w Resovii na pozycji podbijacza :)
No, ale życie toczy się dalej, gdy w grę wchodzi wielka kasa nie ma sentymentów, wszak za coś tą Resovię trzeba jeszcze te kilka lat sponsorować :P

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1003 dnia: Maja 25, 2016, 23:26:15 pm »
W radiowej Trójce po 23.00 był ostatni dziś serwis sportowy. Prowadzący na końcu wspomniał o sytuacji w Resovii i odejściu Alka ,potem wymienił Igłę i całą resztę (Kurek,Holmes, Witczak itd.) a zdanie zakonczył w ten sposób "nowe nabytki jak na razie nie rekompensują strat"...

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1004 dnia: Maja 26, 2016, 07:59:38 am »
Cytuj
takie rozstania bolą, ale jeśli to ma potrwać tylko rok...
...to może za dwanaście miesięcy docenimy ten brak...
Zatem...Alek, do zobaczenia za rok!
Też łza w oku się kręci, brak kapitana, brak ikony .... ale może to tylko na rok, może sam Alek potrzebuje odmiany.
Cytuj
jak sam mówi, tutaj jest jego dom i rodzina, dlatego w przyszłości ma zamiar zostać w Rzeszowie na stałe.
Ciężko jest się rozstawać, ale mam nadzieję, że na zawsze pozostanie w Resovii i w Rzeszowie.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1005 dnia: Maja 26, 2016, 10:14:28 am »
Mam skończone 42 lata i ........ myślałem że jestem "twardzielem". Gvwno prawda :-[ :-[. Oglądając i słuchając Alka oraz odtwarzając w głowie akcje  z Jego udziałem które najbardziej utkwiły mnie w pamięci ..... popłakałem się jak dziecko :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Wiem że wszystko ma swój początek i koniec. Ale koniec Alka w Resovii jest przedwczesny. Dużo przedwczesny. Qwa mać!!! Ch....., dvpa i kamieni kupa :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Dzisiaj Alek, a za rok Jochen i Tichy :'( :'(. Jestem tego pewien :(
Na dzisiaj tyle. Nic więcej n ie jestem w stanie napisać.

Ps1: Aha, byłbym zapomniał. Mam prośbę i apel do forumowych "hien" :P. Dajcie sobie cholera na wstrzymanie jeszcze co najmniej kilka dni. Bardzo Was o to proszę. Ledwo ukazała się oficjalna informacja o odejściu Naszego KAPITANA, a Wy już szukacie i spekulujecie kto będzie tym nowym kapitanem ::)? Co się z Wami dzieje? Sam chętnie za jakiś czas pospekuluję na ten temat, ale nie teraz. Nie wypada.   

Ps2: Ja mam gorącą nadzieję, że NIKT więcej nie zagra z numerem 7 w koszulce Resovii. Mam taką samą gorącą nadzieję, że Zarząd Asseco Resovia Rzeszów stanie na wysokości zadania i koszulka z nr 7 zawiśnie na Podpromiu (wzorem klubów NBA czy NHL). Ja nie proszę. Ja się wręcz tego domagam, i jestem pewien że nie ja sam jeden.
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2016, 10:23:56 am wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1006 dnia: Maja 26, 2016, 11:57:38 am »
Krótko bo nie lubię się rozpisywać :) Alek wielkie DZIĘKUJĘ za wszystko - dałeś całe swoje serce i na zawsze pozostaniesz w naszych sercach !!!

Klub zrobił chyba ruch, którego będziemy żałować i za to osoby odpowiedzialne w klubie biorą całkowicie odpowiedzialność na siebie, gdyż:

SOLIDNEGO PRZYJMUJĄCEGO MOŻNA KUPIĆ/ZASTĄPIĆ, ALE KAPITANA, SERCE I KRĘGOSŁUPA DRUŻYNY, KTÓRY WYKSZTAŁCAŁ SIĘ PRZEZ LATA TRUDNYCH I UDANYCH CHWIL - NIE DA SIĘ ODBUDOWAĆ W ROK CZY DWA

nie wszystkie rzeczy da się przeliczyć na pieniądze, niektórych nawet pieniądze nie są w stanie zapewnić

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1007 dnia: Maja 26, 2016, 12:34:24 pm »
 Filmik z podziękowaniami Alka mnie rozwalił  :(, bowiem odchodzi jeden z dwóch najlepszych zawodników w nowożytnej historii Resovii  :'(. Ten drugi to ....nie Dżordż, a nasz (jeszcze) Heniu.
Zbiorę się na osobiste wyznanie: otóż wczoraj umarła w moim sercu część Resovii, kolejna część. Przyszłosezonowa  drużyna , pomimo mocnego składu, nie będzie dla mnie tą Resovią, za którą w przeszłości dałbym się pokroić. Owszem, będę zdzierał gardło, będę się denerwował, ale wyrwa w sercu pozostanie.
Proszę nie doszukujcie się w moich słowach jakiegoś drugiego dna, nie przekonujcie mnie że będzie super. Owszem, sportowo możemy w przyszłym sezonie wymiatać, ale czy to będzie moja Resovia ? Na dzień dzisiejszy, moja Resovia przekształca się, o ile już nie przekształciła się w bezwzględną, do tego bezduszną korporacyjną maszynę.  Nie ma w niej  miejsca dla swych pracowników na własne odczucia, własne zdanie, jest miejsce na jedno słowo; słowo sukces. Nawet jak nie ma sukcesu,  to musi być sukces .   
Zaczynam tęsknić za tą Resovią bez tej wartości medialnej, bez gwiazdeczek, w której Drużyna tj. działacze,  trener, sztab szkoleniowy, zawodnicy i my kibice tworzyliśmy Resovię. Dzisiaj nie odważyłbym się napisać/powiedzieć Wszyscy jesteśmy Resovią   . Dzisiaj to, jakże doniosłe motto,  w moim odczuciu stało się hasłem co najwyżej podnoszącym  biznesową wartość korporacji sportowej o nazwie Asseco Resovia. 
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2016, 12:36:45 pm wysłana przez Slawko »

krisT

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 297
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1008 dnia: Maja 26, 2016, 12:35:17 pm »
Nie płaczcie za Alkiem, Perłą czy Igłą. Jeszcze jedna legenda Resovi została i zostanie na zawsze. Jedna jedynie słuszna ikona klubu.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1009 dnia: Maja 26, 2016, 13:41:48 pm »
Nie płaczcie za Alkiem, Perłą czy Igłą. Jeszcze jedna legenda Resovi została i zostanie na zawsze. Jedna jedynie słuszna ikona klubu.
"Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka" .

Ale to brzmi.....