Autor Wątek: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017  (Przeczytany 209605 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1080 dnia: Sierpnia 05, 2016, 22:35:30 pm »
Z Gogolem głupio wyszło. Wielka strata dla Nas kibiców. Wywiady w Radiu Centrum z jego udziałem to były wg. mnie bardzo interesujące.

W sumie to jako statystyk marnował się u nas. Wiem, iż pewne doświadczenie itp sprawy, ale ile można wklejac te wyniki? Po 5 latach miał dość i chciał coś więcej. Zawsze w wywiadach powtarzał, iż to trenerka go pociąga. W Resovii pewnie pewnego poziomu nie przeskoczy i skorzystał z okazji która się nadarzyła. Jest ze Świnoujścia i Szczecin to naturalny wybór. Troszeczkę szkoda, iż nie pójdzie na praktyki do lepszego trenera np. gdzieś we Włoszech. Potrzeba nam Polakom zdolnych polskich trenerów. A Michał się na takiego zapowiada. Chodź osobiście chętnie bym go usłyszał jako experta TV.

Ps. Sztab Resovii bardzo się rozbudowuje. Wiem, iż profesjonalizm itp. ale chyba dla wszystkich członków ekipy miejsca na ławce braknie. Oby odpowiedzialność za wyniki się nie rozpłyneła. Bo tak licznego sztabu nie ma nikt w Polsce. Będzie wynik to będzie potwierdzenie, iż było to potrzebne. Jak się coś sypnie to i może winny się znajdzie.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2016, 22:41:15 pm wysłana przez A :) »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1081 dnia: Sierpnia 05, 2016, 22:47:22 pm »
Ps. Sztab Resovii bardzo się rozbudowuje. Wiem, iż profesjonalizm itp. ale chyba dla wszystkich członków ekipy miejsca na ławce braknie.

Darek nie bój żaby  ;)  http://m.sportowefakty.wp.pl/siatkowka/619884/bartosz-gorski-odejscie-michala-gogola-jest-duza-strata . Będziemy mieć "zdalnego" statystyka, sorki asystenta trenera  ;)  ;D .

Cytuj
W XXI wieku nie wszyscy muszą być na miejscu. Zakładamy, że Kamil będzie się pojawiał na części meczów w Rzeszowie, a w szczególności na tych kluczowych pojedynkach - oznajmia prezes klubu.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2016, 22:48:57 pm wysłana przez Slawko »

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1082 dnia: Sierpnia 05, 2016, 23:32:24 pm »
A już myślałem że te zamknięte treningi to z obawy o brak miejsca dla tak rozbudowanego sztabu. A tak poważnie to kilka słów od samego zaiteresowanego http://siatkowkaokiemstatystyka.pl/nowe-wyzwanie/
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2016, 23:49:54 pm wysłana przez dafu »

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1083 dnia: Sierpnia 06, 2016, 06:34:17 am »
Czyli "po mojemu" kłamię?!  Zanim komuś zarzucisz kłamstwo, 2 razy się zastanów.
Czy to, że napisałem "nie było miejsca" jest równoznaczne, że został wyrzucony? Czy aż  tak trudno sobie wyobrazić sytuację, w której Mieszko uznał, że  klub, w którym nie można mieć własnego zdania, nie jest miejscem dla niego?! Mogło tak być, mogło. To jest moja ocena zaistniałej sytuacji ( odejście Mieszka), nie zaś tworzenie faktów. Nikt nie prawa kwalifikować mojej oceny jako kłamstwa.
Qrcze , widzę, że na tym forum niektórych dopadła korporacyjna choroba poprawności ponad wszystko.....

Poza tym, aby mieć obiektywny osąd na kwestię odejścia Mieszka i zarzucać drugiemu kłamstwo "trza mieć szerszy pogląd na sprawę", aniżeli opieranie się na wiadomościach ze sportowych faktów.................

Polecam zatem porozmawiać z Mieszkiem a nie wysuwać pochopne wnioski, które niczemu nie służą. To była dla niego bardzo trudna decyzja a powody jakie przeważały nie mają nic wspólnego z tym co piszesz.

BTW Gdyby klub rzeczywiście byl korporacją to miałby w powazaniu te powody i nie pozwoliłby rozwiązać przedwcześnie umowy.

A:) Michał nie był statystykiem w ostatnim czasie. Był asystentem. I tak jak mówi Soloducha był odpowiedzialny za taktykę wiec bez przesady z tym, że się marnowal.

Mam nadzieje ze po ogłoszeniu transferu przez Szczecin sam zainteresowany zabierze głos.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2016, 13:36:05 pm wysłana przez Monixx »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1084 dnia: Sierpnia 06, 2016, 08:11:30 am »
#Monixx sztab Resovii jest tak rozbudowany, iż dla zwykłego kibica trudno nadążyć za co kto jest odpowiedzialny.

Jeżeli Michał był odpowiedzialny za taktykę to oznacza iż to nie było w obowiązkach Andrzeja?

Nie wiem jak było w tym przypadku. Ale podejrzewam, iż szansa aby Michał był trenerem Resovii obecnie były iluzoryczne. A stanowisko "asystenta"  to może w papierach fajnie wygląda, ale stanowiskiem trenerskim nie jest.

charo2606

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 164
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1085 dnia: Sierpnia 06, 2016, 09:23:37 am »
Cytat: Pablo - EWP link=topic=3230.msg127251#msg127251 dhi ate=1470423998
A Ty tak zawsze wszystko na serio bierzesz co jest pisane na forum :P??
A propos przewidywania. W tym sezonie (w odróżnieniu do ubiegłego) ja nic nie przewiduję. Chociaż nie. Jest jedna rzecz, a nawet dwie. Po pierwsze, na 200% przewiduję że to będzie ostatni (niestety) sezon w Rzeszowie Jochena i ....... Lukasa :'( :'( I po drugie, na 90% przewiduje że Fabian w nadchodzącym sezonie ligowym "odpali". Hmmm..... jestem ciekaw dlaczego?  ;) 
I jeszcze przewiduję (tak na 89%) że Gavin Schmit nauczy się "kąśliwego" floata w Rzeszowie ;D ;D ;)
:) Pablo już od dłuższego czasu mam ogromny dystans do tego forum  ;D Nawet czasem można sobie ogromnie nim poprawić humor  :o Co do poprzedniego sezonu - ja chcę o nim zapomnieć a z chęcią, nadziejami i czystą karta przystąpić do nowego. Co przyniesie?  Będziemy mądrzejsi za rok  :) a teraz Rio 😀

mar!usz1000

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 303
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1086 dnia: Sierpnia 06, 2016, 11:59:13 am »
Ps. Sztab Resovii bardzo się rozbudowuje. Wiem, iż profesjonalizm itp. ale chyba dla wszystkich członków ekipy miejsca na ławce braknie. Oby odpowiedzialność za wyniki się nie rozpłyneła. Bo tak licznego sztabu nie ma nikt w Polsce. Będzie wynik to będzie potwierdzenie, iż było to potrzebne. Jak się coś sypnie to i może winny się znajdzie.

Z tym akurat nie ma problemu. Odpowiedzialność zawsze ponosi trener bo to on kompletuje kadrę trenerską (zarząd pomaga przy negocjacjach). Tak więc za:
- sukces w 2012r odpowiedzialność ponosi Kowal
- sukces w 2013r odpowiedzialność ponosi Kowal
- porażkę w 2014r odpowiedzialność ponosi Kowal
- historyczny sukces w 2015r odpowiedzialność ponosi Kowal
- porażkę w 2016r odpowiedzialność ponosi Kowal
- xxx w 2017r odpowiedzialność ponosi Kowal

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1087 dnia: Sierpnia 28, 2016, 11:35:18 am »
Schmit kulawy, najprawdopodobniej rozwiązanie kontraktu. Mamy dwa warianty, na teraz gramy na ataku Schops+Rossard i szukamy przyjmującego na 3mc(Lotman nie przyjdzie), drugi wariant to kontrakt dla nowego atakującego, coś się tu kręci, ale pierwsza opcja bardziej prawdopodobna.
W końcu.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1088 dnia: Sierpnia 28, 2016, 20:55:21 pm »
Znów sprawy się komplikują.

Ogromnie mi szkoda Schmitta, ma ogromnego pecha z tymi kontuzjami. Po cichu liczę na to, że jednak te problemy nie będą poważne.

Z atakujących na rynku nie ma już żadnych wartościowych graczy... z przyjmującymi podobnie. Co prawda jest wolny Taylor Sander, ale to nierealna opcja...

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1089 dnia: Sierpnia 28, 2016, 20:58:42 pm »
Taylor Sander nie jest wolny, zagra w Beijing BAIC Motors z Oreolem Camejo.