Autor Wątek: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum  (Przeczytany 697581 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2250 dnia: Kwietnia 27, 2019, 21:38:24 pm »
Panowie, czy dobrze zrozumiałem? Bogdan wspomniał, iż efektem powrotu na Wyspiańskiego będzie ponownie ograniczenie kibiców do 999 osób (41 minuta audycji) ? Czyli pomimo rosnącej frekwencji, Resovia na Wyspiańskiego zostanie dla wybranych? Czyli braknie miejsca dla 300 osób które teraz chodzą i jeszcze nie będzie dla tych którzy nie chodzą a chcieli by wrócić?


Te pieniądze wystarczą na przystosowanie W22 do imprez niemasowych. Czyli...jeśli frekwencja nie będzie wyższa niż 999 mecze będą grane przy W22. W przypadku większego zapotrzebowania na bilety, a w piłce nożnej jest to dość łatwe do przewidzenia...gramy na miejskim.
Do czasu ewentualnego powstania PCL imprez masowych nie będzie można niestety organizować.

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2251 dnia: Kwietnia 28, 2019, 19:32:04 pm »
Leonie. Przed wyjazdem przeczytałem Twoją ofertę. Przemyślałem i logowałem się w celu przyjęcia umowy, bo umiejętnie i sprytnie wziąłeś mnie pod włos.
Ale najpierw przeczytałem prywatną wiadomość od Slawko. Przykro mi, ale mówię pas. Trzymam kciuki za akcję ale beze mnie.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2252 dnia: Kwietnia 28, 2019, 21:47:21 pm »
Świat się kończy, bo normalnie znowu w 100% zgadzam się z Represem :)

A tak poważnie. Przychodzę z dzieciakiem na lekkoatletykę dla każdego. Już nawet nie będę wybrzydzał że nie ma gdzie siąść, bo wszystko wysyfione. Ale tam nawet muszę patrzeć pod nogi żeby w ptasie (za przeproszeniem) gówna nie wejść!!!!
Na wodę, szmatę i jakiś detergent też trzeba zrzutę robić? I Wy chcecie żeby Wam się dorzucać do rozbudowy czegoś, co za chwilę może wyglądać tak jak teraz?

Mam nadzieję, że parę osób zapieni się z powodu tego wpisu!

Skoro się wycofujesz z dyskusji to na koniec wypadałoby powiedzieć takie magiczne słowo; PRZEPRASZAM, do tych, którzy chcieli coś robić i powoli robią wiele dobrego przy Wyspiańskiego 22 , a z których tym wpisem mówiąc bardzo, ale to bardzo delikatnie zaszydziłeś.......

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2253 dnia: Kwietnia 28, 2019, 22:49:30 pm »
Odsłuchałem wreszcie audycję i teraz mogę napisać, że nie tylko w kwestii przekonywania, ale również całej otoczki zgadzam się z Represem.

Skoro się wycofujesz z dyskusji...

Naucz się czytać ze zrozumieniem.

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2254 dnia: Kwietnia 29, 2019, 00:59:45 am »
Na wstępie zaznaczę jedną rzecz. Ja to forum traktuję jak miejsce, w którym rozmawiamy w gronie osób, którym zależy na tym,  by w klubie było lepiej. Zatem jeżeli wytykanie palcem uwag i błędów jest niewskazane, to napiszcie, że tak jest i wtedy ja się po prostu zamknę. Bo na chwilę obecną mam wrażenie, że nie mogę mieć innego zdania i innego spojrzenia na pewne kwestie.

Wsadziłem granat w mrowisko. Napisałem o czystości stadionu, jako pewnym indykatorze. Nie napisałem nigdzie, że w klubie NIC się nie robi. Nie napisałem nigdzie, że akcja z powrotem na W22 jest zła. A jednak to w tym kierunku poszła dyskusja.

W audycji Repres powiedział, coś co ja też już tu pisałem. Okazuje się, że obaj patrzymy na sprawę z podobnej perspektywy. Ja to nazwałem kibica przez małe "k". I nikt z Was - moich kontr rozmówców tutaj i jego tam w studio, nawet nie próbuje poznać i zrozumieć ten punkt widzenia. Nawet Pan Bogdan, co było dla mnie sporym zaskoczeniem. Wszystko sprowadza się do: płać i nie gadaj.

Akcja "Czas wracać do domu" jest kapitalną akcją! Powstała na fali optymizmu i chęci do działania. Super sprawa - bez żadnej ironii! Tylko spróbujcie się tej sprawie przyglądnąć z innej strony. To jest akcja skierowana (zapewne nie w intencji, ale jednak) do kibiców Resovii. Kup krzesełko. Wracamy do domu. Dla kibica przez małe "k" to nie jest jego dom. A powyższa dyskusja, z atakiem na mnie, z powodu oczekiwania, że mnie przekonacie do tego pokazała, że ja mam je kupić, bo jak nie, to...

Widzicie paradoks?

Do czego zmierzam?

Rok temu, po awansie pisałem w temacie dużo niżej, że macie niesamowitą okazję - "przejąć" kibiców w Rzeszowie. Siatka pikuje w dół, żużla nie ma, Stal jest niżej. Jak Wam pokazałem mój punkt widzenia, to odpowiedzią było: "przyjdź i zobacz". TO była zachęta skierowana bezpośrednio do mnie tu na forum. Ile osób jest na tym forum, które na piłkę nie chodzi? To jest właściwa grupa docelowa? Przez ten rok, nie trafiłem na nic "na mieście" co by mnie do tego zachęciło. Akcje na Fb mają zasięgi takie jakie mają i najczęściej kręcą się wokół osób już przekonanych. Nie widziałem argumentów poza - "oni walczą". Jak napisałem, że Widzewowi się udało - rozeznajcie temat, umówcie się zapytajcie jak to zrobili, to usłyszałem: "jesteśmy starszym klubem i Widzew nas nie będzie uczył".

Moja uwaga dotycząca czystości miała swój cel. Pokazanie, że nie ma ładu i składu. Są akcje, jest inicjatywa, ale w instytucji, która jak mniemam chce mierzyć wysoko to musi działać inaczej. Musi być jakiś plan grania w ekstraklasie, rozpisany na coraz to bardziej szczegółowe działania do niego prowadzące i jednym z nich jest akcja "krzesełko". Moim zdaniem nie ma spojrzenia strategicznego, jest tylko doraźne.

Wrócę jeszcze do tych kibiców przez małe "k". To nie żadne odkrycie Ameryki. Oni są największym źródłem łatwej kasy. Bilet, karnet, popocorn, soczki, hotdog, koszulka, czapeczka, kubeczek. Trzeba ich zachęcić. A klub nie wie jak. A może wie i zaczyna to robić? Oby. Minął rok i ja tego nie odczułem. A tłumaczenie się, że nie da się zrobić atrakcyjnego widowiska na Stali bo to nie stadion Resovii...

Ostatni wątek, który zresztą też w audycji się pojawił. Jest drużyna złożona z młodych graczy, którzy z definicji będą coraz lepsi. Jaki klub ma plan na ich zatrzymanie? Skąd wziąć na to środki? Łowy na nich już pewnie trwają, a tu sentymentów związanych z patriotyzmem lokalnym nie będzie. Przyciągnąć sponsorów można na dwa sposoby: 1. sukcesem sportowym, 2. popularnością. To pierwsze jest trudniejsze do osiągnięcia, bo zależy również od rywali. To drugie zależy tylko od klubu i tego jak duże Resovia Nation będzie w stanie stworzyć. Czy uda mu się stworzyć modę na Resovię piłkarską. Jeśli mu się uda to wygra podwójnie: bo będzie miał więcej środków od tych licznych kibiców i jednocześnie jak magnes przyciągnie dodatkowych sponsorów.

Nie dziwcie się zatem mojej reakcji na akcję, tylko spróbujcie choć przez chwilę zastanowić się, dlaczego, skoro to przecież świetna akcja, jest gość, który ma uwagi? I wyjdźcie mu... IM, bo takich jak on może być więcej... dużo więcej... na przeciw.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2255 dnia: Kwietnia 29, 2019, 08:14:16 am »
Na wstępie zaznaczę jedną rzecz. Ja to forum traktuję jak miejsce, w którym rozmawiamy w gronie osób, którym zależy na tym,  by w klubie było lepiej. Zatem jeżeli wytykanie palcem uwag i błędów jest niewskazane, to napiszcie, że tak jest i wtedy ja się po prostu zamknę. Bo na chwilę obecną mam wrażenie, że nie mogę mieć innego zdania i innego spojrzenia na pewne kwestie.

Wsadziłem granat w mrowisko. Napisałem o czystości stadionu, jako pewnym indykatorze. Nie napisałem nigdzie, że w klubie NIC się nie robi. Nie napisałem nigdzie, że akcja z powrotem na W22 jest zła. A jednak to w tym kierunku poszła dyskusja.

W audycji Repres powiedział, coś co ja też już tu pisałem. Okazuje się, że obaj patrzymy na sprawę z podobnej perspektywy. Ja to nazwałem kibica przez małe "k". I nikt z Was - moich kontr rozmówców tutaj i jego tam w studio, nawet nie próbuje poznać i zrozumieć ten punkt widzenia. Nawet Pan Bogdan, co było dla mnie sporym zaskoczeniem. Wszystko sprowadza się do: płać i nie gadaj.

Akcja "Czas wracać do domu" jest kapitalną akcją! Powstała na fali optymizmu i chęci do działania. Super sprawa - bez żadnej ironii! Tylko spróbujcie się tej sprawie przyglądnąć z innej strony. To jest akcja skierowana (zapewne nie w intencji, ale jednak) do kibiców Resovii. Kup krzesełko. Wracamy do domu. Dla kibica przez małe "k" to nie jest jego dom. A powyższa dyskusja, z atakiem na mnie, z powodu oczekiwania, że mnie przekonacie do tego pokazała, że ja mam je kupić, bo jak nie, to...

Widzicie paradoks?

Do czego zmierzam?

Rok temu, po awansie pisałem w temacie dużo niżej, że macie niesamowitą okazję - "przejąć" kibiców w Rzeszowie. Siatka pikuje w dół, żużla nie ma, Stal jest niżej. Jak Wam pokazałem mój punkt widzenia, to odpowiedzią było: "przyjdź i zobacz". TO była zachęta skierowana bezpośrednio do mnie tu na forum. Ile osób jest na tym forum, które na piłkę nie chodzi? To jest właściwa grupa docelowa? Przez ten rok, nie trafiłem na nic "na mieście" co by mnie do tego zachęciło. Akcje na Fb mają zasięgi takie jakie mają i najczęściej kręcą się wokół osób już przekonanych. Nie widziałem argumentów poza - "oni walczą". Jak napisałem, że Widzewowi się udało - rozeznajcie temat, umówcie się zapytajcie jak to zrobili, to usłyszałem: "jesteśmy starszym klubem i Widzew nas nie będzie uczył".

Moja uwaga dotycząca czystości miała swój cel. Pokazanie, że nie ma ładu i składu. Są akcje, jest inicjatywa, ale w instytucji, która jak mniemam chce mierzyć wysoko to musi działać inaczej. Musi być jakiś plan grania w ekstraklasie, rozpisany na coraz to bardziej szczegółowe działania do niego prowadzące i jednym z nich jest akcja "krzesełko". Moim zdaniem nie ma spojrzenia strategicznego, jest tylko doraźne.

Wrócę jeszcze do tych kibiców przez małe "k". To nie żadne odkrycie Ameryki. Oni są największym źródłem łatwej kasy. Bilet, karnet, popocorn, soczki, hotdog, koszulka, czapeczka, kubeczek. Trzeba ich zachęcić. A klub nie wie jak. A może wie i zaczyna to robić? Oby. Minął rok i ja tego nie odczułem. A tłumaczenie się, że nie da się zrobić atrakcyjnego widowiska na Stali bo to nie stadion Resovii...

Ostatni wątek, który zresztą też w audycji się pojawił. Jest drużyna złożona z młodych graczy, którzy z definicji będą coraz lepsi. Jaki klub ma plan na ich zatrzymanie? Skąd wziąć na to środki? Łowy na nich już pewnie trwają, a tu sentymentów związanych z patriotyzmem lokalnym nie będzie. Przyciągnąć sponsorów można na dwa sposoby: 1. sukcesem sportowym, 2. popularnością. To pierwsze jest trudniejsze do osiągnięcia, bo zależy również od rywali. To drugie zależy tylko od klubu i tego jak duże Resovia Nation będzie w stanie stworzyć. Czy uda mu się stworzyć modę na Resovię piłkarską. Jeśli mu się uda to wygra podwójnie: bo będzie miał więcej środków od tych licznych kibiców i jednocześnie jak magnes przyciągnie dodatkowych sponsorów.

Nie dziwcie się zatem mojej reakcji na akcję, tylko spróbujcie choć przez chwilę zastanowić się, dlaczego, skoro to przecież świetna akcja, jest gość, który ma uwagi? I wyjdźcie mu... IM, bo takich jak on może być więcej... dużo więcej... na przeciw.

Wszystko zależy od formy w jakiej się przedstawi swój punkt widzenia. Pewniaku mówiąc żartobliwie swoim czwartkowym wpisem zasiałeś wiatr będąc tego świadomym, a teraz dziwisz się, że wokół Ciebie "walą grzmoty"  ;) :).
Gdybyś ostatnim wpisem zaczął dyskusję w czwartek, byłaby zupełnie inna rozmowa (z mojej strony). Pewniaku widzisz, że można przedstawić swoje wątpliwości, nie wzbudzając żadnych kontrowersji,. a w sposób zachęcający do dyskusji.
Postaram się do tych wątpliwośxci ustosunkować, może je rozwiać  :). Ale to raczej wieczorem.
Pozdrawiam

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2256 dnia: Kwietnia 29, 2019, 11:20:24 am »
Leonie. Przed wyjazdem przeczytałem Twoją ofertę. Przemyślałem i logowałem się w celu przyjęcia umowy, bo umiejętnie i sprytnie wziąłeś mnie pod włos.
Ale najpierw przeczytałem prywatną wiadomość od Slawko. Przykro mi, ale mówię pas. Trzymam kciuki za akcję ale beze mnie.

W zasadzie tylko do tej Twojej wypowiedzi mogę się odnieść, bo...tylko ten fragment jest adresowany do mnie.
Nie wziąłem Cię pod włos. Zaproponowałem wyeliminowanie czynnika, który Cię drażnił na W22, czyli zareagowałem na pytania: czym mnie zachęcisz, żebym przyszedł na W22? Czym mnie przekonasz, żebym kupił krzesełko? Zaproponowałem Ci współudział przy założeniu, że ja dam od siebie dużo więcej niż Ty. Wyeliminowanie czynnika, który Cię drażni uzależniłem od tylko jednej rzeczy...Twojego zaangażowania.
Sam napisałeś, że jesteś stałym użytkownikiem W22. Zatem...moja logika myślenia jest taka, że skoro chcesz z tego stadionu korzystać powinieneś się również poczuwać do kosztów jego utrzymania. To dla mnie oczywiste. Chcę mieć czyste, nowe i lśniące krzesełka...czytaj...warunki do trenowania dla mojego dziecka...muszę ponosić koszty.
W odpowiedzi słyszę...weźcie się i zróbcie. Jak już zrobicie to ja będę nawet zadowolony, że akcja się udała, no bo przecież będę miał lepsze warunki do uprawiania sportu przez moje dziecko. Ale potem się znowu okaże, że...żarówka jest niewymieniona...no i można tak w kółko...
A argument, że...nie wezmę udziału w akcji, bo...ktoś mi coś napisał na prv...wybacz...pominę. Rozmawiasz ze mną, chcesz, żebym Cię do czegoś przekonał...podał konkretne argumenty, a potem powołujesz się na jakichś onych, wych, prywatnych. Sorry, nie da się tak dyskutować. Ja nie biorę odpowiedzialności za onych.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2257 dnia: Kwietnia 29, 2019, 20:58:16 pm »
 Proszę administratorów o przeniesienie postów do właściwego tematu, czyli inne sporty "Piłka Nożna", tam chętnie podyskutuję i nie będziemy " zaśmiecać tego wątku".

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2258 dnia: Kwietnia 29, 2019, 21:16:21 pm »
Majerze, jak Cię lubię...teraz to Ty zaśmiecasz wątek, bo w ostatniej audycji był poruszony temat W22...zatem...miejsce jest jak najbardziej właściwe.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2019, 21:34:24 pm wysłana przez leon »

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: W Centrum Sportu - audycja Radia Centrum
« Odpowiedź #2259 dnia: Kwietnia 30, 2019, 10:11:24 am »
Majerze, jak Cię lubię...teraz to Ty zaśmiecasz wątek, bo w ostatniej audycji był poruszony temat W22...zatem...miejsce jest jak najbardziej właściwe.

No Poldek przekonałeś mnie, w zasadzie temat piłki nożnej można zamknąć bo i tak mało kto tam się wypowiada. Skoro w audycji radiowej został poruszony wątek W22 to już tu iszmy ciągle i piłce, będzie ciekawiej  ;)