Autor Wątek: III Nocny Turniej Kibiców Resovii - Czudec 2011  (Przeczytany 8222 razy)

Diendris

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: III Nocny Turniej Kibiców Resovii - Czudec 2011
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 20, 2011, 23:34:14 pm »
nie znam zadnej ze zgloszonych druzyn , kto ma najwieksze szanse na zwyciestwo oprocz oczywiscie poprzednich zwyciezcow ?

strug

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: III Nocny Turniej Kibiców Resovii - Czudec 2011
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 21, 2011, 20:31:55 pm »
a kto poprzednio wygrał?

użyszkodnik

  • Administrator
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 224
Odp: III Nocny Turniej Kibiców Resovii - Czudec 2011
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 21, 2011, 20:39:02 pm »
W poprzedniej edycji zwyciężyła Drużyna z Czudca i mimo przetasować w składzie stawiam bym ich w gronie faworytów. Ciekawie jak zawsze prezentują się Gołąbeczki. Oczywiście do czynnej walki o zwycięstwo włączy się jak zawsze drużyna SSPSu ;D poziom reszty drużyn, jeśli wierzyć obiegowym opiniom również jest wysoki. Na pewno nie zabraknie woli walki i ambicji także możemy spodziewać się wielu wypraw "w żołędzie" 8)
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2011, 20:42:02 pm wysłana przez kszksz »

united

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: III Nocny Turniej Kibiców Resovii - Czudec 2011
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 21, 2011, 21:17:09 pm »
jeśli to ta sama ekipa z Czudca którą widziałem parę tygodni temu to faktycznie mają moc. Gołąbeczki i Geberit to podobny, wysoki poziom. mam nadzieje, że niespodzianką in plus będzie postawa SSPSu:)

franks

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: III Nocny Turniej Kibiców Resovii - Czudec 2011
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 21, 2011, 21:40:12 pm »
Z tego co się orientuje to Geberit to młode chłopaki ale już dużo potrafią. Ale wszystko zweryfikuje boisko. Gołąbeczki i Czudec to tez faworyci.

Akrus

  • Gość
Odp: III Nocny Turniej Kibiców Resovii - Czudec 2011
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 22, 2011, 12:55:40 pm »
Nie rozumiem tego co tutaj piszecie. Ten Geberit to jedna wielka porażka według mnie. Chłopaki zamiast grać to się tam tylko spinają. Atakujący to mistrz rozgrzewki.

Diendris

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: III Nocny Turniej Kibiców Resovii - Czudec 2011
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 22, 2011, 13:57:09 pm »
Nie rozumiem tego co tutaj piszecie. Ten Geberit to jedna wielka porażka według mnie. Chłopaki zamiast grać to się tam tylko spinają. Atakujący to mistrz rozgrzewki.

jak na moje możliwości to są dobrzy ;) a ty Akrus z jakiej jesteś drużyny że tak uważasz jeżeli można wiedzieć ?

Akrus

  • Gość
Odp: III Nocny Turniej Kibiców Resovii - Czudec 2011
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 22, 2011, 14:18:47 pm »
Diendris jeśli oni są dla ciebie dobrzy to musisz być na prawdę słaby. Niestety nie zagram w tym turnieju bo się nie zgłosiliśmy.

united

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: III Nocny Turniej Kibiców Resovii - Czudec 2011
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 22, 2011, 14:45:05 pm »
proszę, proszę jaka napinka! ale w sumie każdy tak może jeśli nie będzie miał okazji zweryfikować swoich siła na turniejowym boisku. a wracając do Geberitu i ich atakującego to chciałem zaznaczyć, że w jego wieku nasz "bohater narodowy" Mariusz W. grzał ławę na szkolnych zawodach. także może się wstrzymasz z pochopnymi ocenami.

Diendris

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: III Nocny Turniej Kibiców Resovii - Czudec 2011
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 22, 2011, 14:51:21 pm »
Akrus no nie wstydz się, powiedz jaka drużyna  ;)