Autor Wątek: Zmainy w regulaminie rozgrywek w sezonie 2012/2013  (Przeczytany 6854 razy)

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Zminy w regulaminie rozgrywek w sezonie 2012/2013
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 25, 2012, 12:51:37 pm »
repres1, zapomniałes że po błędnych decyzjach dla Skry powinno się zawieszać sędziego, tak aby nikt nigdy więcej nie osmielił się popełnić takie błędu.

A tak serio, 1 weryfikacja - nie dwie, bo dwie można wziąć jak dobrze zawodnik zagrywa pod koniec i wybijać go z rytmu.
Czas dla chłopców czyszczących parkiet, ile to razy Skra czysciła i czysciła jak Grozer stał na zagrywce, powinien być limit, albo większa liczba dzieciaków.
Kary, Kary jeszcze raz kary, do sędziego podchodzi tylko kapitan, każda inna osoba podchodząca do sędziego, lub do stolika, powinna zostać ukarana kartką. Nie może być tak że Skra przybiega do sędziego.
Słowne epitety do sędziów kończą się zawieszeniem na najbliższy mecz.

Diego

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 478
Odp: Zmainy w regulaminie rozgrywek w sezonie 2012/2013
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 25, 2012, 21:56:40 pm »
Widzę, że nie przeszkadza wam zamkniecie ligi.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Zmainy w regulaminie rozgrywek w sezonie 2012/2013
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 25, 2012, 23:37:40 pm »
Mi przeszkadza i pisałam o tym. Dla mnie otwarcie ligi to priorytet na następny sezon. Widać nie dla wszystkich.

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Zmainy w regulaminie rozgrywek w sezonie 2012/2013
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 25, 2012, 23:46:06 pm »
Widzę, że nie przeszkadza wam zamkniecie ligi.

Ja nie widzę w tym nic złego.
Zespołowi ,który wchodzi do plusligi naprawdę ciężko jest znaleźć sponsora na lata.Poważne firmy ,które są chętne do włożenia dużych pieniędzy w klub muszą mieć pewność ,że nie będzie to inwestycja na 1 sezon.Świetnym przykłądem jest Trefl.Kiedy wchodził do plusligi wydawało się ,że klub spokojnie się utrzyma.Tacy zawodnicy jak Kadziewicz ,Janić czy Samardzić powinni to zapewnić.Nie udało się i gdy wrócili spowrotem do plusligi już nie jest tak kolorowo.Na początku sezonu mieli wielkie problemy.Pamiętam jak kiedyś Radom czy Sosnowiec byli dostarczycielami punktów.Jeśli chcemy budować silną ligę nie możemy sobie pozwolić na takie drużyny.Jeszcze raz powtórzę ,że jeśli sponsor ma pewność ,że drużyna nie spadnie po sezonie czy dwóch może spokojnie inwestować i powoli budować zespół ,który będzie miał realne szanse wygrać z każdym.

Inna sprawa o której kiedyś wspominał Wanio to brak potencjału sportowego zespołów w I lidze.Po prostu nie ma obecnie takiego zespołu ,który po awansie może zagwarantować stabilny poziom.Trefl w tym sezonie przez pierwszą rundę był dostarczycielem punktów.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 25, 2012, 23:49:26 pm wysłana przez Shark1905 »


Diego

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 478
Odp: Zmainy w regulaminie rozgrywek w sezonie 2012/2013
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 27, 2012, 19:54:18 pm »
To nikogo nie usprawiedliwia