Autor Wątek: Alek Polakiem !!!  (Przeczytany 49264 razy)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Alek Polakiem !!!
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 02, 2010, 11:48:07 am »
Trzeba z Alkiem podpisać nowy kontrakt,żeby nam gdzieś nie wyjechał w 2013 ;D
A na nowy sezone pewnie Baran out i zgrywamy się z nowym rozgrywającym... :-\
W końcu.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Alek Polakiem !!!
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 02, 2010, 11:50:27 am »
Bardzo się z tego cieszę, naprawdę. Alehandro jest nasz - rzeszowski i polski :)! I nie jest to "naciągane" obywatelstwo jak sugeruje większość "obiektywnych".
A jak zareagują kibice innych drużyn? P......i mnie to.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

jozin

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 128
Odp: Alek Polakiem !!!
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 02, 2010, 12:03:24 pm »
myślę,że w sobotę powinniśmy godnie powitać Alka jako nowego obywatela.
przykrości i głupich docinków na pewno nie uniknie ze strony kibiców innych drużyn,niech wie,że my się bardzo cieszymy.

kryystu

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 94
Odp: Alek Polakiem !!!
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 02, 2010, 12:12:10 pm »
No chyba, że w sobotę będzie - 30  i śnieg po pas.

Jeżeli możemy wierzyć polskim pogodynkom to ma być nieco poniżej zera i słonecznie.
Taki piękny dzień, musimy zrobić wielkie ''SZOŁ'' i pomóc drużynie wygrać to trudne spotkanie.

Tylko nie za duże te owacje bo Alek się zarumieni i speszy :D
Kto wygra mecz?!
SOVIA!!!!
KTO?!
SOVIA!!!!!
KTO?!
Sovia, Sovia, Sovia

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Alek Polakiem !!!
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 02, 2010, 12:26:56 pm »
Nie wyskakujmy z hasłami typu "Alech, Polaku!" czy coś w ten deseń bo Alech sam wielokrotnie podkreślał iż jest Białorusinem, tam sie wychował i to jego ojczyzna. Na pewno takie hasła wielkiego uśmiechu na jego twarzy by nie wywoływały.

PS. Jak czytam siatkarskie fora to aż mi się niedobrze robi. Niby tolerancyjny kraj a wieje takim szowinizmem, że aż mi wstyd jako Polakowi za niektóre wpisy.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Alek Polakiem !!!
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 02, 2010, 12:56:23 pm »
Szczerze mówiąc, limit obcokrajowców w Resovii latał mi luźnym kalafiorem. Nasze problemy nie wynikały z limitów, jeno ze słabej gry.
Jestem przekonany, że Alkowi również limit w Resovii latał luźnym, bo jest naszym najlepszym zawodnikiem i to inni (nie on) powinni się martwić.
Wszelkie przygłupiaste uwagi z innych portali są przejawem zwykłej zawiści. Niech się martwią zawistni, bo to oni dostaną wrzodów na żołądku z powodu nadmiaru żółci.
A teraz sprawa najważniejsza: Alek, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Polska jest dumna, że ma takiego obywatela jak ty!
Będzie feta w sobotę!  ;D
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie przesadzajcie z niespodzianką. Od dłuższego czasu nie było problemem "czy?", a jedynie "kiedy?". Im wcześniej - tym lepiej.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

tra8

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 167
Odp: Alek Polakiem !!!
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 02, 2010, 13:07:45 pm »
Niby wszsytko ladnie i fajnie ale Alek to nasz zawodnik, niechby dokladnie Skra tak zrobila to wy tez byscie na niej psy zawieszali :)

ryzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 395
Odp: Alek Polakiem !!!
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 02, 2010, 13:23:31 pm »
To prawda, ale to właśnie Skra posiada większość najlepszych polskich siatkarzy i skoro inne kluby chcą z nią równorzędnie walczyć to trzeba kontraktować wielu zagranicznych zawodników o uznanej już marce na europejskich parkietach.

Dobra wiadomość przed meczem z Warszawą, ale tez późniejszym spotkaniem z bełchatowianami. Ciekaw jest czy już w najbliższym meczu wyjdziemy w ustawieniu z Georgiem, Matejem, Alehem i Ryanem.....

o ile oczywiście Cernić wyzdrowieje
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2010, 13:27:56 pm wysłana przez ryzo »

empty

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 256
Odp: Alek Polakiem !!!
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 02, 2010, 13:45:54 pm »
Jeżeli możemy wierzyć polskim pogodynkom to ma być nieco poniżej zera i słonecznie.


Nie wiem jak innych ale moja wiara w prognozy pogody jest równa wierze, że Grzybek zaserwuje asa, a żeby nie było offtopa
to mnie osobiście ciekawi reakcja białoruskiej federacji siatkarskiej.

"Na Białorusi informacja o tym, że kapitan reprezentacji narodowej ubiega się o polski paszport spotkała się z oburzeniem, a działacze tamtejszej federacji próbowali zatrzymać proces nadania obywatelstwa"

Zastanawiam się, czy trener Białorusi nie dostanie "prikazu" - tego pana w reprezentacji nie chcemy.

em

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 338
Odp: Alek Polakiem !!!
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 02, 2010, 13:52:49 pm »
"Na Białorusi informacja o tym, że kapitan reprezentacji narodowej ubiega się o polski paszport spotkała się z oburzeniem, a działacze tamtejszej federacji próbowali zatrzymać proces nadania obywatelstwa"

Zastanawiam się, czy trener Białorusi nie dostanie "prikazu" - tego pana w reprezentacji nie chcemy.

To by była czysta głupota z ich strony pozbywać się kapitana, najlepszego zawodnika kadry. Nie sądzę, żeby byli aż tak uprzedzeni. Chociaż z drugiej strony, kto ich tam wie ..