Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 4 lutego 2012 r. godz. 14:30  (Przeczytany 55708 razy)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 4 lutego 2012 r. godz. 14:30
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 29, 2012, 16:23:12 pm »
Bez urazy Kasja ale własnie takie podejście jak twoje do niczego dobrego nie doprowadzi.

Kogo nie doprowadzi? Bo mnie jak najbardziej ;) Mniej siwych włosów na głowie, ciśnienie w normie a co najważniejsze już nigdy więcej nie będę czuć się upokorzona przez gesty i triumfujacą minę Kurka tak jak w półfinale PP. Tak więc w zaprzestaniu przedkładania  Resovii ponad wszystko inne widzę same plusy

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 4 lutego 2012 r. godz. 14:30
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 29, 2012, 17:14:20 pm »
Po co wplątywać w to Kurka? To już Kurek nie może cieszyć się po akcjach udanych? Ze zwycięstwa? Mnie o wiele bardziej denerwowali Serbowie w kwadracie ale wychodzę z założenia że każdy ma prawo kibicować jak chce i póki innym nie robi krzywdy, nie łamie pewnych zasad to niech to robi w taki sposób jaki chce.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 4 lutego 2012 r. godz. 14:30
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 29, 2012, 17:38:14 pm »
Dobrze się czujesz? Zawsze musisz wszędzie wtrącić swoje 3 grosze w obronie Skry...

Nie mam nic do Kurka jest świetnym zawodnikiem i jak najbardziej ma prawo do okazywania radości po prostu jako kibic Resovii czułam się w tym momencie upokorzona.

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 4 lutego 2012 r. godz. 14:30
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 29, 2012, 18:41:24 pm »
Ja jednak zostaje przy bojkocie... Karnet oddam komuś kto ma jeszcze ochotę to oglądać
Kasja, jeśli nie chcesz iść na mecz z ZAKSĄ to ja zaopiekuję się tym karnetem  ;D (oczywiście odwdzięczę się  ;D)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 4 lutego 2012 r. godz. 14:30
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 29, 2012, 18:44:33 pm »
Oj dużo chętnych mam na ten karnet ;) 

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 4 lutego 2012 r. godz. 14:30
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 29, 2012, 19:13:53 pm »
Kasja
Relax take it easy. Nie spinaj się tak. Po prostu wkurza mnie że w każdym temacie koniecznie musi się przewijać wątek Skry. Po co to?

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 4 lutego 2012 r. godz. 14:30
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 29, 2012, 20:06:52 pm »
Nie po co tylko dlaczego. A mianowicie dlatego, że  mamy kompleks tego zespołu.

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 4 lutego 2012 r. godz. 14:30
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 29, 2012, 20:11:39 pm »
No i Delecta wygrała 3:2.Co to dla nas oznacza??
Jeśli utrzymamy formę z Bełchatowa na mecz z Zaksą to spadniemy na 5 miejsce.
Później ciężko będzie odrabiać bo do zakończenia fazy zasadniczej coraz blożej.


Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 4 lutego 2012 r. godz. 14:30
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 29, 2012, 20:15:44 pm »
Kasja z każdego kompleksu można się wyleczyć, tylko potrzeba właściwej diagnozy. Mogliśmy wygrać ze Skrą w pierwszej rundzie (grała w mocniejszym składzie niż w sobotę), dlaczego nie mogliśmy tego powtórzyć. Ja tego nie wiem, ale na tym forum są tacy, którzy to wiedzą. Ot wystarczy zwolnić trenera i wszystko pójdzie jak po maśle, nie trzeba będzie w ogóle trenować, bo one przynoszą tylko złe rezultaty i oczywiście jak najwięcej gwizdów na zawodników, to przyniesie dopiero efekty, a wtedy Skro bój się nas. O kurczę to nie ten temat, trochę się rozpędziłem. Więc na koniec coś w temacie; 4 lutego przyjdźmy i pomóżmy drużynie przełamać mały kryzys, gwizdy nie przyniosą pożytku i oczekiwanego efektu, generalnie gwizdy niosą ze sobą negatywne efekty.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2012, 20:20:30 pm wysłana przez majer »

Hesus

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 257
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 4 lutego 2012 r. godz. 14:30
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 29, 2012, 20:29:13 pm »
Trochę śmieszą mnie te "protesty".

Czy jak Skra na własnym parkiecie przegrała z Kędzierzynem 0:3, a potem z Resovią to czy tam ktoś protestował ? Przecież przegrali dwa spotkania, a z ZAKSĄ w kiepskim stylu.

Przegrali 0:3 z Tours i również nikt nie protestował w kolejnych spotkaniach w Bełchatowie. A przecież gra we Francji pozostawiała wiele do życzenia.

Opanujcie się troszkę. To jest sport i na parkiecie są zwykli ludzie, tacy jak wy.
Pewnie, że chciałoby się oglądać walkę od początku do końca i same wygrane mecze.

EDIT: Tak propo walki to dzisiaj można było obejrzeć świetne spotkanie w Australian Open ;) To co wyprawiali Nadal i Nole przechodziło ludzkie pojęcie. Pokazali jak bardzo można przeciągnąć granicę, po przekroczeniu której nie można już z siebie nic dać. Szacunek dla obu panów za prawie 6-godzinną, nieustanną walkę. KOSMOS !