Autor Wątek: Puchar Polski 2013  (Przeczytany 55627 razy)

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Puchar Polski 2013
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 30, 2012, 13:59:02 pm »
Ci na górze chyba nie mają co robić. Najpierw ktoś wpada na kretyński pomysł z zamknięciem ligi, a teraz jeszcze bardziej kretyński - PP nie daje kwalifikacji do LM.
goście są po prostu śmieszni.

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Puchar Polski 2013
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 30, 2012, 14:07:43 pm »
Za jeden i drugi pomysł odpowiedzialne są różne "góry". :) O ile z pomysłem zamknięcia ligi można jeszcze dyskutować, to pomysł z tym odebraniem miejsca w LM za zwycięstwo w pucharze kraju jest kretyński...

Łoszek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 109
Odp: Puchar Polski 2013
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 30, 2012, 14:44:22 pm »
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2012-08-29-zdobycie-pucharu-polski-nie-zapewni-udzialu-w-lm
Może zrobią tak, jak w Rosji. Po tym ile dzikich kart przyznano w tym roku to słabszym drużynom, czy JW i Delekcie, które będą grały mniej niż pierwsza 3 w LM i z mniej wymagającymi przeciwnikami na początku, opłaca się zbudować formę na PP i liczyć na to, że mocniejsze drużyny trochę odpuszczą.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Puchar Polski 2013
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 30, 2012, 14:40:51 pm »
Rozlosowano pary IV rundy PP http://www.plusliga.pl/news/id/6564 .
Mam nadzieję, że pierwszoligowy zespół z Będzina znowu pokusi się o niespodziankę i po ewentualnym wyeliminowaniu zespołu z Lubina powtórzy wyczyn sprzed roku i odeśle Kielce do domu :D Wtedy będę miała okazję do zobaczenia na żywo jednego meczu więcej w wykonaniu Resoviaków :)
Swoją drogą mamy bardzo przyjazną drabinkę. Po wyeliminowaniu kogoś z 3 Będzin/Lubin/Kielce trafiamy najprawdopodobniej na Warszawę lub Bydzię w półfinale :)
A Skra już w ćwierćfinale ma Jastrzębski..
No cóż, dziekujmy Bogu, że wczoraj pewnie wygraliśmy za 3 punkty. Ktoś powie, że w tym sezonie PP jest g***o wart bo nie ma przepustki do LM, ale jednak mimo wszystko fajnie gdyby ten Puchar do Rzeszowa zawitał :)
Seize the day or die regretting the time you lost.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Puchar Polski 2013
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 30, 2012, 15:08:48 pm »
A ćwierćfinały są już w Częstochowie czy w Rzeszowie i np w Kielcach ??
A kiedy w ogóle są ćwierćfinały ??
Najlepiej odkąd pamiętam zakończyliśmy rundę (2. miejsce) i mamy najłatwiejszą od lat drogę do Wielkiego Finału Pucharu Polski. Rangi sportowej tym rozgrywkom brak ze względu, że nie dają one kwalifikacji do LM, ale Puchar Polski To Puchar Polski i chyba każdy klub chce go mieć w swojej gablocie. Cieszy wzrost formy, co może być dobrym prognostykiem przed zbliżającymi się rozgrywkami PP. Mam nadzieję na Puchar, ale łatwo nie będzie

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Puchar Polski 2013
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 30, 2012, 15:39:15 pm »
A ćwierćfinały są już w Częstochowie czy w Rzeszowie i np w Kielcach ??
A kiedy w ogóle są ćwierćfinały ??


Ćwierćfinały są grane na zasadzie mecz-rewanż. Jeden mecz gramy w Rzeszowie, drugi na wyjeździe. Finały oczywiście odbędą się - tak jak było to mówione już wcześniej w Częstoochowie i chyba bez żadnych losowań. Po prostu jeżeli pierwsza czwórka (ZAKSA, Resovia, Wawa, Skra) przejdą wszystkie etapy to gramy na zasadzie 1-4 i 2-3  :) Trzeba to wykorzystać najlepiej jak się da.
Seize the day or die regretting the time you lost.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Puchar Polski 2013
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 30, 2012, 17:26:31 pm »
Po prostu jeżeli pierwsza czwórka (ZAKSA, Resovia, Wawa, Skra) przejdą wszystkie etapy to gramy na zasadzie 1-4 i 2-3  :) Trzeba to wykorzystać najlepiej jak się da.
Oj, nie wiem czy tak jest jak piszesz. Jesteś pewna? Mnie gdzieś się obiło o uszy, że jest losowanie par półfinałowych PP. Nie mam czasu, aby to sprawdzić. Może ktoś poszpera, i albo potwierdzi albo zaprzeczy.
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Puchar Polski 2013
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 30, 2012, 18:26:33 pm »
Oj, nie wiem czy tak jest jak piszesz. Jesteś pewna? Mnie gdzieś się obiło o uszy, że jest losowanie par półfinałowych PP. Nie mam czasu, aby to sprawdzić. Może ktoś poszpera, i albo potwierdzi albo zaprzeczy.

Regulaminu co prawda nie czytałam, ale tak przynajmniej było w roku ubiegłym. Zaksa zajmująca 1 miejsce grała z 4 Jastrzębskim, a my ze Skrą. Chyba, że Ci na górze wprowadzą zmiany, po nich można się wszystkiego spodziewać ;)
Seize the day or die regretting the time you lost.

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Puchar Polski 2013
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 18, 2012, 21:12:00 pm »
Czarni Radom wyeliminowali Lotos z Pucharu Polski. Zagrają w następnej fazie z Zaksą. Powodzenia :D

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Puchar Polski 2013
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 19, 2012, 19:34:58 pm »
Effector Kielce naszym przeciwnikiem :)