Autor Wątek: Liga Światowa 2013  (Przeczytany 51010 razy)

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Liga Światowa 2013
« Odpowiedź #300 dnia: Lipca 22, 2013, 13:23:44 pm »
Nie skreślajcie ich aż tak. Będzie dobrze  ;)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Liga Światowa 2013
« Odpowiedź #301 dnia: Lipca 22, 2013, 15:07:42 pm »
Rayan11, całkiem prawdopodobne że tak będzie jak piszesz. Ale .................... Pamiętasz, co było 2 lata temu. Rosjanie absolutnie murowani faworyci do zlota! I co? Skończyli na 4 miejscu, przegrywając z nami w walce o brąz.
Ja wierzę! A co kibicowi pozostaje jak nie wierzyć? Ja wierzę, że nasza Reprezentacja jednak cos będzie na tych ME znaczyć. Czy możemy zagrać gorzej niż w trakcie tegorocznej LŚ? Osobiście trudno jest mnie to sobie wyobrazić. Czy jesteśmy w stanie grać lepiej? O tak! Z całą pewnością tak! Wystarczy sobie przypomnieć ubiegłoroczną LŚ, czy nawet morderczy Puchar Świata. Czy zagramy na takim poziomie? Tego to ja nie wiem i myslę, że chyba sam Najwyższy tego nie wie. Jest bardzo duzo elementów które się na to nakładają. Ale z drugiej srony jest jeszcze duzo czasu do ME. Jak Kurek dojdzie do tej dyspozycji którą prezentował rok czy dwa lata temu w reprze, to jest ...nadzieja. Ale sam Kurek to za mało :(.
Przy naszym mizernym zapleczu (tak, tak Panie Przedpełski sabotażysto) pozostali też muszą wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. Dodatkowo, niektórzy z reprezentantów muszą sie nauczyć porządnie zagrywać. Ale czy np: taki Zibi który przez całą swoją dotychczasowa karierę nie nauczył się mocno i regularnie zagrywać, zrobi to w ciągu 2 miesięcy jakie zostały do ME? Czy Zibi (w końcu nasz nominalny pierwszy bombardier) w ciągu tych 2 mcy nauczy się regularnie trafiać w pomarańczowe nad siatką z prędkością ponad 100 km/h? Hmmmmmmm. Pozostaje mieć nadzieję i wierzyć że TAK. Ale często wiara i nadzieja nie mają nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem, więc.............. Nic to! WIERZMY I MIEJMY NADZIEJĘ.

Ps. Nie wiem dlaczego, ale moja intuicja i przeczucie podpowiada mi że Białoruś może być "czarnym koniem" ME, a Aleh wyróżniającym się zawodnikiem całej imprezy. Prezesie Przedpełski módl się Pan aby moje przeczucia były płonne i i mylne, bo inaczej ..................... sympatycy siatkówki (nie tylko Ci z Rzeszowa) Panu tego nie darują. Zresztą Rzeszów i tak Panu tego nie daruje. Zapraszamy na PODPOROMIE!!!!!!!!!
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2013, 15:17:03 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Liga Światowa 2013
« Odpowiedź #302 dnia: Lipca 22, 2013, 16:10:59 pm »
Pablo też chciałbym wierzyć, ale................. mamy dużo czasu. Dotąd naszą najlepszą siatkówkę graliśmy, gdy  przygotowań   było  tyle co kot napłakał. Puchar Świata-tydzień przygotowań, ubiegłoroczna LŚ dalekie podróże .
 A pamiętasz   druhu, jak w Resovii u schyłku panowania Travicy, w trzecim meczu z Czewą, Dżordż wybił akademików w pień zagrywką. I był  po trzytygodniowej przerwie. A kto wtedy był u nas "trenerem przygotowania fizycznego"? Właśnie, Miale i wszytko jasne.

Stąd jestem taki sceptyczny, co do naszej reprezentacji.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Liga Światowa 2013
« Odpowiedź #304 dnia: Lipca 24, 2013, 00:11:48 am »
Pupilek Mazura
http://www.sport.pl/siatkowka/1,85054,14323378,Skandaliczne_zachowanie_Aleksieja_Spirydonowa_po_finale.html#BoxSportTxt
Cytuj
- Słowa Bernardo Rezende? Na starych schizofreników nie obrażam się - powiedział Aleksiej Spiridonow.